Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 23

Tema: Prevoz do austrijskih skijališta

  1. #1
    Member Alias avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    47
    Poruke
    52

    Podrazumevano Prevoz do austrijskih skijališta

    Pozdrav svima. Treba mi mala pomoć - da li možda znate za neku agenciju koja ima u ponudi autobuski prevoz do skijališta u Austriji, bilo u okviru ski paket aranžmana bilo posebno?

    Ako ne, da li imate sugestija - kako stići do tamo ako nemate svoja kola?
    U obzir dolaze skoro sva skijališta u Austriji, nisam mnogo izbirljiva, a ja bih najradije autobusom ili kombinacija bus+avion/avion+bus, ali da ima što manje cimanja zbog opreme koja se nosi odavde...

    Hvala unapred!

  2. #2
    Senior Member wetmila avatar
    Datum registracije
    15.09.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fisher
    Godina
    56
    Poruke
    168

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Alias Pogledati poruku
    Pozdrav svima. Treba mi mala pomoć - da li možda znate za neku agenciju koja ima u ponudi autobuski prevoz do skijališta u Austriji, bilo u okviru ski paket aranžmana bilo posebno?

    Ako ne, da li imate sugestija - kako stići do tamo ako nemate svoja kola?
    U obzir dolaze skoro sva skijališta u Austriji, nisam mnogo izbirljiva, a ja bih najradije autobusom ili kombinacija bus+avion/avion+bus, ali da ima što manje cimanja zbog opreme koja se nosi odavde...

    Hvala unapred!
    U sklopu aranzmana verovatno je da nude i prevoz. Odvojeno, ne verujem. Autobuski prevoz verovatno postoji do vecih gradova, ali ne i do ski centara, Lasta, Fudeks... Mozda je resenje rent-a-car, podelite sa drustvom, a i birate vreme polaska i povratka. Osim toga mozete da skijate i na nekoliko skijalista, jer ski-pass cesto vazi za vise ski centara.

  3. #3
    Member
    Datum registracije
    07.12.2006
    Lokacija
    Bg
    Skije / Bord
    forum team and Rome Machine
    Godina
    37
    Poruke
    93

    Podrazumevano

    Ovako mozesh sa vozovima da dodjesh skoro do svakog skimesta tako da razmisli o toj opciji i iskljuci taj renta car ko opciju
    Skateboarding is not crime

  4. #4
    Junior Member beban avatar
    Datum registracije
    22.12.2009
    Lokacija
    Malta
    Godina
    46
    Poruke
    25

    Podrazumevano

    U Italiji je sa svih aerodroma blizu ski centara (Milan,Bergamo,Verona,Venecija) organizovan shuttle bus http://flyskishuttle.com/start.php?page=home&lang=EN
    mozda ima toga i u Austriji
    Checking the resort webcams for new snowfall each morning for six weeks prior to travel is essential. Getting eight inches overnight brings a smile to the face and leaves you with a contented feeling all day. Getting half a metre may leave you feeling dizzy and unable to work.

  5. #5
    Member
    Datum registracije
    28.01.2009
    Lokacija
    Lengenfeld-tirol
    Skije / Bord
    atomik
    Godina
    59
    Poruke
    33

    Podrazumevano

    ko hoce za Soelden neka se javi meni

  6. #6
    Super Member SnowBeliever avatar
    Datum registracije
    07.12.2009
    Lokacija
    Somewhere in The Alps
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 9+
    Godina
    42
    Poruke
    502

    Podrazumevano

    ja idem u sledeci 12.3. za Kitzbuhel vozom, BG - Bec - Kitzbuhel povratna karta staje oko 12.000 din. sa spavacim kolima do Beca... razmisljao sam da idem autom ali nemam zimske gume,manje zbog snego, nego vise zbog policije, i kad sam preracunao ipsada da je voz skuplji za 100 jura, kada bi isle tri osobe... krecem u 21:20 ujutro oko 9h ujutro sam u Becu i vec oko 14-15h u Kitzu... autobus ne podnosim, a super je stvar sto mozes u BGu da rezervises kartu skroz do grada do kog ti treba, racunajuci i lokalne vozove u Austriji... eto...nadam se da sam pomogao...

  7. #7
    Member Alias avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    47
    Poruke
    52

    Podrazumevano

    Hvala svima na sugestijama. Na kraju je odluka pala na Bad Gastein jer postoji direktan voz do tamo; u povratku se preseda u Filahu, ali pauza traje bukvalno par minuta (tama kol'ko da se sa sve opremom dovučete iz jednog voza u drugi). Bili prošle nedelje, put traje oko 12h, nije mnogo naporan, ali bi bio mnogo lepši da su naši vozovi bolji

  8. #8
    skibuldozer bojan avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Godina
    51
    Poruke
    164

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Alias Pogledati poruku
    Hvala svima na sugestijama. Na kraju je odluka pala na Bad Gastein jer postoji direktan voz do tamo; u povratku se preseda u Filahu, ali pauza traje bukvalno par minuta (tama kol'ko da se sa sve opremom dovučete iz jednog voza u drugi). Bili prošle nedelje, put traje oko 12h, nije mnogo naporan, ali bi bio mnogo lepši da su naši vozovi bolji
    Hajde malo dodaj detalja o toj varijanti vozom do skijališta. Koliko je u Bad Gasteinu daleko stanica od smeštaja/žičare? Koliko košta karta do tamo? Ima li još neko austrijsko skijalište do kojeg se iz BG stiže vozom?

  9. #9
    Member
    Datum registracije
    07.12.2006
    Lokacija
    Bg
    Skije / Bord
    forum team and Rome Machine
    Godina
    37
    Poruke
    93

    Podrazumevano

    Stize se do svakog mesta
    nego se mora preseda kao i za ovaj Bad Gastein gde se preseda u Villach
    pazi od Zicare te deli tunel e nisam siguran koja je gondola u pitanju a smestaj sve zavsi gde si smesten .
    Evo prolece doslo sad su gleceri u toku
    Naprimer Molletar ko opcija sa smestajem u mallinc ili flatah to ti je inace stanica ranije pre Bad Gasteina.
    Do Hintertuxa . ima vishe ruta ali sve jedno morassh do Isbrucka doci pa posle hvatash lokalni voz do jenbacha pa onda zavisnosti gde ti smestaj koristish prevozz do toga
    na private ako neko hoce neki explain ili pitanje
    Skateboarding is not crime

  10. #10
    Super Member
    Datum registracije
    20.02.2009
    Godina
    56
    Poruke
    246

    Podrazumevano Bad Гастеин

    Ja sam bio 2008 u Bad gasteinu i kola sam stavljao na voz pa kroz tunel ka jugu Austrije, neposredno iz Bad Gasteina Böckstein ka Mallnitzu . E sad, u glavi mi se izmesale slike skijalista , koliko je stanica udaljena od Bad gasteina nesecam se ali.... siguran sam da ima taksi do bilo koje lokacije da te odveze za desetak evra

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •