Rezultati 1 do 7 od 7

Tema: Harry M???

  1. #1
    Ski legenda adwarf avatar
    Datum registracije
    12.10.2005
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Burton Aftermath
    Poruke
    289

    Podrazumevano Harry M???

    Zanima me da li je neko isao u Bugarsku preko ove agencije i kakvi su utisci. Preko njih idem jer ni u jednoj drugoj agenciji nemaju mesta u hotelu i terminu u kom mi treba.

    Hvala unapred!

  2. #2
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Skije / Bord
    goltes space
    Godina
    44
    Poruke
    760

    Podrazumevano

    za njih ne znam ali probaj prako filip travela, oni su u makedonskoj 34 I sprat, preko puta kafica "firma". telefon 3374-062 i www.filip.co.yu ja sam preko njih uplatio za 28.01. i mogu ti reci da su najjeftiniji (u proseku 20EUR po osobi) jer su prva ruka.
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  3. #3
    SKIholic Hurmiza avatar
    Datum registracije
    22.03.2005
    Poruke
    98

    Podrazumevano

    Nisam u Bugarsku ali jesam u Pariz preko njih i bili su OK ako ne racunam akciju u kojoj su hteli da mi uzmu pasos i drze ga kod vodica (posle 10 min prepirke ipak nisu uspeli).

  4. #4
    Ski legenda adwarf avatar
    Datum registracije
    12.10.2005
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Burton Aftermath
    Poruke
    289

    Podrazumevano

    Gleado sam sajt i ne deluje mi jeftinije od ostalih, a narocito od Argus-a, ali nazalost oni su odavno prepuni :(. A manje-vise sa ostalim je u istom rangu.

  5. #5
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    54
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Dobar je Hary-M

  6. #6
    baksuz ski dude avatar
    Datum registracije
    05.12.2005
    Lokacija
    NBG
    Skije / Bord
    Atomic GS (jbg ne znam koje)
    Godina
    32
    Poruke
    482

    Podrazumevano

    ja sam isao sa Hary-M na more i sasvim su ok
    ski rules


  7. #7
    Member
    Datum registracije
    24.12.2004
    Godina
    43
    Poruke
    36

    Podrazumevano

    Ovo sam napisao kada sam se pre dve godine vratio sa skijanja na Borovecu, a isao sam preko agencije Harry M. Za njih lepih reci nemam kao ni za Bugarsku.

    25.02.2004
    Borovec
    "Hotel Tintiava sa dve zvezdice, nalazi se u starom delu naselja Borovec. Hotel je od ski staza udaljen oko 1500m. Sve sobe su opremljene telefonom, radiom, WC-om sa kadom. Hotel poseduje restoran, dnevni bar, suvenirnicu, diskoteku ...”
    Ovo je opis hotela Tintiava koji se nalazi u brošurama agencije "Hary&M", i stvarno zvuči lepo i podseća na mirno mesto za odmor, ali kada dođete tamo imate šta da vidite:
    Hotel Tintiava se nalazi u dubini šume na samom kraju naselja Borovec, van svake civilizacije,od ski staza je udaljen u najmanju ruku 2.5 kilometra, od njega nevozi nikakav ski-bus. Sobe su opremljene memljivim krevetima sa dušecima od morske slame, grejanje ne postoji pa morate moliti da vam daju neki uljani radijator. Telefon nismo sreli nigde usput, a pogotovo ne u sobama (odnosno lažem, viđali smo mobilne), radio takođe nismo primetili, ali zato je bio TV (tako zovu to čudo), koji sam prvo morao popraviti i onda smo mogli gledati neki od tri raspoloživa kanala. WC sa kadom je naravno još jedna misaona imenica. Topla voda se puštala samo kada nas primete da ulazimo u hotel, a nismo imali priliku da je puno potrošimo, jer čim bi se počeli tuširati napravili bi poplavu po celoj sobi jer kada ne postoji nego samo jedna rupa pored WC šolje kroz koju bi trebala oticati voda. Verovatno zbog ovakve situacije sobarica za sedam dana nije ni usla u sobu. Da bi smeće bilo odneto bilo ga je potrebno izbaciti ispred sobe na hodnik. Hotel stvarno poseduje restoran u kojem smo doručkovali i nežalimo više nikada da si priuštimo tako nešto, dok suvenirnicu i diskoteku stvarno nismo uspeli videti za sedam dana.
    Sada nešto o stazama: Sreća pa postoje topovi za veštački sneg jer da njih nema verovatno bi bilo veselo. Prvi dan kada smo izšli na staze nestalo je struje i nije je bilo ceo dan, tako da smo mogli samo da sedimo po kafićima. Naravno niko nije ni pomislio da nam nadoknadi novac za ski pas za taj dan. Obavezno kupite skipas pre polaska jer će vas tamo oderati. Gondola nije radila do zadnjeg dana pod izgovorom da duva vetar, tako da smo morali skijati na nižim stazama i paziti da nam Englezi na snoubordovima neslome vrat. Poslednji dan je i gondola otvorena jer je kao stao vetar, a to je bio najgori dan za svih sedam dana.
    Evo vam je dragi moji prijatelji Bugarska. Preporučujem vam da dobro razmislite pre nego što se uputite u ove krajeve, jer za pare koje ćete dati za taj aranžman možete komotno zimovati u Austriji ili Sloveniji, gde ćete biti maksimalno ispoštovani, a ne tretirani kao građani trećeg reda i od strane domaćina i od strane svih ostalih.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •