Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 27 od 27

Tema: Bansko-kolima

  1. #21
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Markoos Pogledati poruku
    Prilicno sam siguran da gresis vezano za novu dozvolu. Nova dozvola iako je nova plasticna NE vazi u EU i potrebno je u amss vaditi medjunarodnu i dalje.

    Ja putujem cesto preko kolima i nemam medjunarodnu i do sada mi u poslednjih 10 god nije trazio niko.
    Nisam se lepo izrazio, važi u većini zemalja. Evo informacija:
    http://www.amss.org.rs/?option=com_c...199&Itemid=138

    Generalno, i to gde piše da treba međunarodna obično insistiraju ako se boravi duže. Ukoliko je reč o tranzitu ili kraćem zadržavanju onda i ne.

    Recimo, za Makedoniju piše da treba, sigurno su me 10 puta zaustavili na raznim lokacijama i niko nikada nije tražio međunarodnu

  2. #22
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    I dok je bila stara papirna (meni) niko nije tražio međunarodnu. Zaustavi me jednom DE policija i traže dozvolu (dok su bile stare) ja mu pružam međunarodnu a policajac je ni ne pogleda - vraća mi je nazad i traži mi domaću-normalnu . Posle toga nikada nisam vadio tu međunarodnu iz AMSS, samo domaću i nikada me niko nije ni pitao za ovu drugu.

    Sad, siguran sam da ima država gde su pilićari i mogu da traže - čuo sam npr. da su nekima tražili u Albaniji..

  3. #23
    Member djolec avatar
    Datum registracije
    10.12.2012
    Poruke
    35

    Podrazumevano

    Hvala svima na iscrpnim odgovorima! Samo da je nama snega!

  4. #24
    Junior Member
    Datum registracije
    04.12.2012
    Godina
    34
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    Kakav je put do Bansko, da li je neko isao skoro?
    Kakva je situacija sa parkingom?

  5. #25
    Junior Member
    Datum registracije
    12.02.2015
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    cao drugari, sutra, subota, da li neko hoće na bansko, dvokrevetna sa doručkom sedam dana besplatno, platili biste ski pas i svoje troškove normalno, išli bi mojim kolima, otkazao mi drug u poslednjem momentu.. javite se ako je lakše ili imate pitanja vlada 060 4600 878 bg
    admin, izvini što istu poruku kačim na par tema, briši slobodno sutra uveče

  6. #26
    Super Member
    Datum registracije
    06.12.2012
    Lokacija
    Pirot
    Skije / Bord
    Head Supershape crveni SL / VIST GS 614 FIS
    Godina
    34
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Put je odlican do Banskog, vozi se autoputem od Sofije do Dupnice, pa posle se ide dobrom magistralom do skijalista. Jedina losa deonica je obilaznica oko Sofije koju nikako da srede ali to je mozda ukupno 5-10km puta pa ne utice toliko.
    http://i.imgur.com/yKmeoai.jpg?2

  7. #27
    Junior Member
    Datum registracije
    11.02.2015
    Lokacija
    beograd
    Skije / Bord
    Elan Magfire
    Godina
    48
    Poruke
    17

    Podrazumevano

    Obavezno kupite vinjete za put do Banskog. Put za motorna vozila ( dve trake u jednom smeru) je od granice do pred Sofiju i to je najlošiji deo puta. Zatim autoput je od Sofije do Blagoevgrada (putokaz za Pernik od Sofije, siđete na 1. isključenju za Blagoevgrad) i dalje putokaz do Banskog je jasno obeležen. Nisam osetio ni jednu rupu od Sofije do Banskog, magistrala od Blagoevgrada do Banskog je proširena na kritičnim mestima. Pazite na odrone pred Bansko. Mi smo zatekli odron na putu i vozilo zakucano u brdo ( valjda u pokušaju da izbegne stene). Ukupno oko 220 km puta kroz Bugarsku. Video sam 3-4 vozila saobraćajne policije uz put.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •