Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 34

Tema: Sporedna ski oprema

  1. #11
    Senior Member frrka avatar
    Datum registracije
    25.11.2005
    Godina
    41
    Poruke
    107

    Podrazumevano

    @Johny Matori baci obavezno ovde gde se prodaju ti kompleti

  2. #12
    Junior Member
    Datum registracije
    11.12.2005
    Lokacija
    BEOGRAD
    Godina
    42
    Poruke
    25

    Podrazumevano ?

    quote=Johny]bilo ih je na expozimu, ceo komplet majica+donji deo nesto oko 1000 dindzi[


    Mozes li meni poslati na private message tel za taj komplet?

  3. #13
    Member Flow avatar
    Datum registracije
    18.09.2005
    Lokacija
    Pancevo
    Godina
    47
    Poruke
    96

    Arrow

    Citirati Originalno postavljeno od Misko
    Ajd za te majce neki info gde ih ima u beogradu, to je kapiram kao sto nike ima one clima fit valjda?
    Vidi ovako, u BGDu sigurno mozes naci O'Neill, ali je bio samo jedan model u vidu majice sa dugim rukavima i cenom od 3k din sto je meni bilo malo mnogo pa sam preko NETa narucio jedan HH sa kragnom/rolkom i half-zipom.
    Donji deo mi ne treba, te ga nisam trazio...

    To Johny:
    Kombinezon/skaf. potrazi na Vilinim vodama u Reflex outlet-u, exPlanet, ne znam broj, ali ulaz izmedju magacina C marketa i Citroen Vitro parkinga/lagera.
    U zavisnosti od gabarita sigurno ces naci nesto, jer im dve sezone vec vise jedni te isti tamo, i to je neko trece snizenje vec

  4. #14
    Ski legenda Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Skije / Bord
    Salomon Crossmax 07
    Godina
    46
    Poruke
    407

    Podrazumevano

    Ja se baš extremno znojim (npr. kad igramo fudbal leti meni se uhvati so po rukama kada se osušim) i po tri puta se presvalčim na stazi. Majce mi i bukvalno promene boju. Za skijanje u januaru kad je baš hladno koristim najobicnije "benke" (potkosulje) i preko njih mont jaknu bez treger majci znači samo benka, ski pantalone i mont jakna. To mi je jednio rešenje jer se u svim situacijama znojim tako da mi je najlakše da ponesem još dve tri benke i samo ih presvučem. Pravu skijašku jaknu koristim u martu ili kada je baš toplo vreme jer se ispod nje oblačim potpuno isto. Tako da što se mene tiče najidealniji uslovi su ispod -15 za skijanje.

    Video sam i ja na sajmu onu varijantu aktivne odeće za 1k dinara. Ima li to negde da se uzme stim sto bi meni trebao isključivo gornji deo?
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

  5. #15
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Misko
    Ajd posto smo pretresli daske, vezove, i pancerice (ne bas extra puno ali nije da nema informacija) daj da kazemo nesto o: carapama, jaknama, salovima, kapama....

    1.) Koje carape, da li je bolje 2 para tanjih, ili jedne deblje, i da li vredi izdvojiti novac, za skijaske carape, koje kao pospesuju cirkulaciju i imaju jos nekih prednosti?

    2.) kako se obuci, gore, da li jakna treba da bude kraca? Da li je bolje iz vise slojeva 2 majce 2 duksa i jakna ili neka treca kombinacija?

    3.) Sta mislite o ne zna kako da ih nazovem polu fantomke, maske, sal zna cesto da se poremeti kako stoje stvari sa nekim alternativnim resenjima?

    Sa kako ih ti zoves polufantomkama imam najpozitivnije iskustvo. Korisno je i kad je hladno i kad je vetar i kad je jako sunce. Ako ti bas ne treba presavijess je i odlicno sluzi kao sal. Na Expo-zimu su bile da se kupe za 1500 dinara neke malo bolje (mada jos uvek kineske) od nekog materijala koji bi trebalo da je wind-stop, a za jos par stotina se dobijala i kapa od istog materijala.
    Inace sam prvi put video rukavice (ssto se mene tice to je bila best buy varijanta ) sa ugradjenom plasticnom ssinom koja kao fiksira zglob pa pomazze ne znam ni ja ccemu. Je l neko cuo za nesto slicno?

  6. #16
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Gde ima masaka (polufantomki) van expozima? (Beograd)
    Space Shuttle Ski

  7. #17
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Misko
    Gde ima masaka (polufantomki) van expozima? (Beograd)
    Dobro pitanje. Mozda najpre nadjes kod nekih Kineza.

  8. #18
    Member
    Datum registracije
    14.09.2005
    Poruke
    34

    Podrazumevano

    Ja nosim znachi iskljuchivo majcu kratkih rukava pamuchnu i jaknu gore. A dolje idu Boxerice, Biciklistichke i onda pantalone. Gore nosim fantomku i naochare. A ove godine cu da dobijem i kacigu. :p Poshto volim vratolomije sigurnije ovako :p

  9. #19
    Junior Member Johny avatar
    Datum registracije
    21.03.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    43
    Poruke
    27

    Podrazumevano

    @frrka & chera:
    iscimah danas ortaka i nasao je vizitku, ali kaze da nema telefona i tako to vec samo pise adresa - Ruzveltova 41, firma se valjda zove cherish. ili se tako zove komplet
    @ Flow: Hvala! hehe, trece snizenje, do jaja...

  10. #20
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Da napomenem, ako ste mokri posle skijanja, tome veoma moze da doprinese losa jakna - a ne visak odece..

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •