Strana 4 od 7 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 68

Tema: Potrebna preporuka za pancerice

  1. #31
    Junior Member
    Datum registracije
    17.11.2010
    Godina
    43
    Poruke
    26

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ExBaker Pogledati poruku
    Kako si zadovoljan sa ovom pancericom. Interesuje me jer sam je ja danas kupio.Poz
    Druze, gde si je kupio i po kojoj ceni, danasa sam gledao u inter sportu ima i cena je 27500 din, pa me interesuje dali je to ista cizma?

  2. #32
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od apatinus Pogledati poruku
    Druze, gde si je kupio i po kojoj ceni, danasa sam gledao u inter sportu ima i cena je 27500 din, pa me interesuje dali je to ista cizma?
    Kupio sam je u Intersport radnji u Niksicu, platio 149eura,kostala je 260, dakle oko 40% je bio popust, jer je stariji model.Mislim da su bile zadnji par.Nisam ih jos probao na snijegu ali se nadam da cu bezo

  3. #33
    Junior Member
    Datum registracije
    17.11.2010
    Godina
    43
    Poruke
    26

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ExBaker Pogledati poruku
    Kupio sam je u Intersport radnji u Niksicu, platio 149eura,kostala je 260, dakle oko 40% je bio popust, jer je stariji model.Mislim da su bile zadnji par.Nisam ih jos probao na snijegu ali se nadam da cu bezo
    To je fora izgleda pred popust, prvo daju 3 proizvoda po ceni 2, pa ce onda sigurno popust, bas cu da pratim.

  4. #34
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    U svakom slucaju mislim da te pance nisu preskupe za 150eura. Kad vec mozes vrebaj najpovoljniji trenutak i ustedi za jos jedne,

  5. #35
    Junior Member
    Datum registracije
    17.11.2010
    Godina
    43
    Poruke
    26

    Podrazumevano

    Imam isto siroku nogu, pa mislim da da ce mi odgovarati, danas nisam mogao da ih probam jer ih je drzao u magacinu, kao nemaju deklaraciju stigle su neki dan iz Slovenije i nisu jos u prodaji. Tako mi je rekao prodavac, ali kaze ako ocu da ih uzmem dace mi bez deklaracije. I stvarno nije bila ni jedna izlozena. Mozda je to vec priprema za to snizenje kao kod vas!!! Videcu za koji dan!!!!

  6. #36
    Member Nikola Milosavljevic avatar
    Datum registracije
    28.01.2009
    Lokacija
    Niš
    Godina
    44
    Poruke
    88

    Podrazumevano

    @ExBaker - Što se tiče Salomon X-Wave X, ja sam oduševljen. Prošle sezone sam ispeglao 3 doline samo tako!!! Pancerica je dovoljno široka za moje stopalo i fenomenalno mi je legla. Tvrdoća 80 taman!

  7. #37
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Ja sam je nosio par puta po kuci, onako da se navikne na moje stopalo, a na stazi cu je isprobati cim se bude moglo, mozda i ovaj vikend ako kisa ne zezne. Cini se i meni da je ok ta osamdesetica. Hvala na odgovoru!

  8. #38
    Junior Member
    Datum registracije
    17.11.2010
    Godina
    43
    Poruke
    26

    Podrazumevano

    Ovu u Intersportu ne odustaju i dalje je 27500Din Salomon X-wave X.

  9. #39
    Member
    Datum registracije
    30.11.2010
    Poruke
    33

    Podrazumevano

    @ apatinus:
    za vreme trajanja expo zima ce u intersportu biti snizenje od 20% na ski opremu.
    (ako je verovati reklami u singidunum weekly-ju)
    sacekaj par dana i ustedeces 5500din

  10. #40
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Exclamation

    Imate u Turbolimacu na Bezaniji snizenje Salomon i Atomic pancerica cini mi se da im je flex 80.
    Ima Atomic Hawk 80 oko 17000 dinzi i plus ako si clam Magma kluba sa njihovom karticom imas na to jos 30% popusta(popust vazi jos samo danas za skoro sve artikle).
    I cini mi se da sam video Salomon X wave takodje sa flex-om od 80, mislim da je cena tu negde oko 17000 takodje.

    Oprostite sto ne javih ranije, okupirali me klinci sa igrackama.


Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •