Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Rezultati 41 do 45 od 45

Tema: Jahorina bez snega

  1. #41
    CHOBB6OAP^EP valdevit avatar
    Datum registracije
    06.09.2005
    Lokacija
    novi beograd
    Skije / Bord
    burton seven 2006
    Godina
    38
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    znam da "glecher" na Zabljaku i dalje funkcionishe,al kasno je sad za glechere,treba se pripremati za novu sneznu sezonu..

  2. #42
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano por

    CRAZY CONG,ja sam drugi clan MANIJACKE ekipe,svaki dogovor dolazi u obzir,JUL,AVGUST,OKTOBAR ili 13.mesec u godini pristajem da skijamo na bilo kom mestu,na bilo kojoj dostupnoj planini.Evo krstih ja ekipu pa hajde sve je otvoreno.Predlazem da otvoris novu temu sa ovom idejom.Verujem da mozemo napraviti bar 10" MANIJAKA" koji bi mogli obavestavati ljude o svojim iskustvima.Ponele su me emocije ,hajde da napravimo 1.korak.

    POZDRAV

  3. #43
    CHOBB6OAP^EP valdevit avatar
    Datum registracije
    06.09.2005
    Lokacija
    novi beograd
    Skije / Bord
    burton seven 2006
    Godina
    38
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    ja sam 3. chlan...

  4. #44
    skibuldozer bojan avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Godina
    51
    Poruke
    164

    Podrazumevano jos jedan bolesnik

    Ljudi, svaka vam cast. Redovno pratim ovaj forum i mnoge ski sajtove i muka mi je tokom leta posto nema skijanja. Prosle godine sam isao na 1 skijanje i jos 4 ski vikenda i pojeo sam se ziv sto nisam bio prvog maja na zabljaku. A za to treba desetak ljudi, tj. manijaka kako vi kazete. PRIJAVLJUJEM SE U TU GRUPU!

    Btw, ima li neko info da li mozemo dobiti popust za skipass u banjskom kao sto daju srbima u borovecu (140 spuste na 90 za nas) ?


    Pozdrav svima i hajde da formiramo neku grupu. Ja sam se vec namerio za tradicionalni ski vikend na jahorini za 29. novembar (4 ski dana+put+skipass+bistricaPP=100eur!), ako bude snega......

  5. #45
    amater nego sta
    Datum registracije
    11.08.2005
    Lokacija
    37
    Skije / Bord
    crvene
    Poruke
    210

    Podrazumevano vikend na kopu

    kada idete na vikend na kop imate li problema da nadjete smestaj za 2 ili jednu noc? meni je to najveci problem i uvek zaglavimo po nekim rupa u Treski ali nas relativno nije ni briga gde smo smesteni jer samo tu prespavamo.

    I kako izbegnete stavljanje lanaca ako ste ubedjeni da se mozete popeti bez njih.

    do pisanja...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •