Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 45

Tema: Jahorina bez snega

  1. #21
    CHOBB6OAP^EP valdevit avatar
    Datum registracije
    06.09.2005
    Lokacija
    novi beograd
    Skije / Bord
    burton seven 2006
    Godina
    38
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    na Jahorini se nikako ne pozira,jer nema gde ima malo kafica,a staze su dosta uske,tako da ako stanesh sa strane i pozirash sa savojom novom opremom,malo fali da te neko pokupi :p

  2. #22
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Valdevit-e druze mislim da me nisi skapirao,Ja sam na Jahorini pripremao zenski spust za olimpijadu,potpuno je jasno da tamo nema mesta za ljude koji poziraju,a kafica ima sasvim dovoljno.Pozdrav ,POP

  3. #23
    CHOBB6OAP^EP valdevit avatar
    Datum registracije
    06.09.2005
    Lokacija
    novi beograd
    Skije / Bord
    burton seven 2006
    Godina
    38
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    skapirao sam tebe ja,nego pishem ovo zbog drugih ljudi koji nisu bili na Jahorini :p

  4. #24
    amater nego sta
    Datum registracije
    11.08.2005
    Lokacija
    37
    Skije / Bord
    crvene
    Poruke
    210

    Podrazumevano neko moze a neko ne zeli

    mozda je ludost ali neko mozda ne moze da pali preko bez obzira sto je ista cifra. ja sam vodio klinca od 3.5 godine na jahorinu u februaru. i kada mu dosadi na snegu za 2 minuta smo u toplom. da li je to izvodljivo preko za iste pare?
    do pisanja ....

  5. #25
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Potpuno je isto i preko,stim da svi tamo trce da ti udovolje kako bi zadovoljan posao kuci i ponovo dosao sledece sezone jer si prosto zadovoljan,fasciniran paznjom i uslugom koja ti je na raspolaganju.Drugim recima oni jure da zarade ono sto im je unapred placeno sto ih drasticno izdize iznad nase zimske turisticke ponude i prakse.Ovde ljudi unapred uplaceno dozivljavaju kao nesto sto se moralo dogoditi a gost ce imati gde da spava i da se okupa za ostalo nek se snadje,pa sam je hteo tu da dodje.Lepo je cuti da dete od 3.5 godina ide na planinu,veruj mi da ce vrlo brzo nauciti da skija (od 4godine)i bice mnogo zdravije sa 7 dana na planini nego sa 7 meseci na moru

  6. #26
    CHOBB6OAP^EP valdevit avatar
    Datum registracije
    06.09.2005
    Lokacija
    novi beograd
    Skije / Bord
    burton seven 2006
    Godina
    38
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    "bice mnogo zdravije sa 7 dana na planini nego sa 7 meseci na moru"-napokon da se neko slaze samnom!! 12 mora za jednu planinu

  7. #27
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Valdevit druze ne znam za tebe ali ja se poslednjih 10 godina ubih objasnjavajuci prijateljima koji imaju malu decu da ih zimi vode na planinu umesto bazena,neki su me poslusali,tacnije naucio sam im decu da skijaju i sada "moraju"da ih vode na skijanje svake godine,ali su priznali da su se prehlade smanjile i da redovno idu samo kod stomatologa.Moja deca nisu primila injekciju od rodjenja do danas osim vakcina.Godisnje na snegu provedu blizu mesec dana,a od ove godine dao BOG i vise!

    Pozdrav

  8. #28
    CHOBB6OAP^EP valdevit avatar
    Datum registracije
    06.09.2005
    Lokacija
    novi beograd
    Skije / Bord
    burton seven 2006
    Godina
    38
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    hocu ja da budem tvoje dete mene je otac nauchio da volim sneg.Nauchio me je da skijam,a ja to nikako nisam voleo i stalno smo se svadjali zbog toga.On skija vec 30godina i proshle godine je zavrshio na Jahorini,gde je i pocheo '74,kaze da nema vishe snage,zbog tog svadjanja ja sam propustio 4 godine zimovanja...i onda me je na kraju pustio da odem sam na zimovanje...kupio dasku i pocheo da uchim...to je sad moja velika ljubav sneg+daska=raj sad se i on izlozio na dasku,kad je video kako vozim i kako za kratko vreme mozesh sve da nauchish

  9. #29
    Member
    Datum registracije
    14.09.2005
    Poruke
    34

    Podrazumevano

    Ja zhivim na moru i ne bih ga dao za nishta na svijetu ;P Obozhavam more :P Kad odem na zimovanju samo zhelim da vidim more ;P

  10. #30
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Drago mi je da su ljudi poceli da se interesuju za forum i da salju postove, zahladilo pa valjda mirise na sneg
    Samo se nadam da sve nece netragom nestati kao prosle godine

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •