Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 45

Tema: Jahorina bez snega

  1. #11
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Vidim da se interesujete za Jahorinu ali ako mi dozvolite samo nekoliko predloga pre nego sto se odlucite. Prosle zime sam u periodu od 7-14 Marta bio Austriji - Bad Kleinkircheim i kompletno skijanje je kostalo 560 Eur, sto mislim da je O.K. a u to je uslo sledece: Hotel sa polu-pansionom (dorucak i vecera sa svedskim stolom), hotelu imate bazen, saunu, masazu sve ukljuceno u cenu, GOLD ski-pas gde je u cenu ukljuceno i koriscenje banje sa termalnom vodom od oko 38 stepeni, i skijanje na oko 150 km. kao staklo opeglanih staza. Guzve na zicama nikada nema pa ni kada je vikend kada dodju i skijasi iz okolnih mesta, i nemozete pocepati opremu kada sednete na 6- sedeznicu ili kada djete u gondolu... Ljudi su mi rekli da je najveci problem viza, ali verujte mi kada rezervisete hotel oni vam salju garanciju na vasu adresu i na adresu Astrijske ambasade tako da vizu garantovano dobijate. Sve stvari oko rezervacije mozete zavrsiti preko interneta, tako da vi vidite pri izboru za zimovanje.
    Neke slicice i kometnar sam okacio na SKI CENTRI ZAPADNE EVROPE.

    Pozdrav

    Bata Bane

  2. #12
    CHOBB6OAP^EP valdevit avatar
    Datum registracije
    06.09.2005
    Lokacija
    novi beograd
    Skije / Bord
    burton seven 2006
    Godina
    38
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    mene zanima ta tvoja ponuda,mozesh malo detaljnije...preko koje agencije?jel ima neki sajt?

  3. #13
    amater nego sta
    Datum registracije
    11.08.2005
    Lokacija
    37
    Skije / Bord
    crvene
    Poruke
    210

    Podrazumevano Smestaj

    Od hotela bi preporucio Termag i i ona dva hotela ispod nesrecnog hotela Jahorina. Bistrica je dostaaaa oronula ali kao ima bezen i saunu.

    Medjutim ja se opredeljujem za privatni smestaj, prosle godine sam bio na veoma dobroj lokaciji prekoputa Satora. To opet predstavlja problem ako na jahorinu ne idete autom ili ako gazda nece doci po vas kad izadjete iz busa.

    Sve u svemu jahorina je definitivno bolja od Kopa, koji mi vise lici na planinu za nordijsko skijanje.
    Istina je da se na zicama moze desiti :mad: da otkrijete cudnovatu fleku od masti koja se cudom stvorila ili da iscepate odelo ali rizik se isplati.

    vidimo se na jahorini ....

  4. #14
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Ovde je adresa sajta gradica

    http://www.badkleinkirchheim.at/

    tu ti je i spisak svih hotela i sve cene, moja preporuka je hotel GASTHOF DALING, oni su jedni od jeftinijih ali su super.

    Bata Bane

  5. #15
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Po pitanju cijena, skijalista u BiH i SCG se mogu porediti sa Austrijom. I po nicemu vise!

    Hotel Termag na Jahorini je genijalan (navracao sam prije mjesec dana), ali skijaska infrastruktura na planini je u kamenom dobu. Onaj ko moze da priusti sebi boravak u Termagu, a ne ode u Austriju, definitivno treba da obidje psihijatra.

    Od kad sam prije pet sezona prvi put otisao u Austriju (www.gerlitzen.com), nasa skijalista dolaze u obzir samo za jednodnevne izlete.

    Bata Bane, drago mi je da te opet vidim na forumu. Sve najbolje!

  6. #16
    Member 2d2f avatar
    Datum registracije
    23.08.2005
    Poruke
    69

    Podrazumevano

    preporuka za "Vila promaja" ko coveka po nadimku Vesa, ja sam bio prosle god- smestaj super, nije skup, skijama se izlazi na stazu i isto se vraca. kontakt bi trebao da bude veso33@hotmail.com

    poz

    ps
    samo da se zna da ja nemam nikakav profit od ovoga, samo sam preneo licno iskustvo.

  7. #17
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Stekane druze. u potpnosti te podrzavam sto se tice nasih skijalista. Onaj ko je spreman da odvoji 500-600 eura za skijanje na Kopaoniku ili Jahorini taj je po meni lud, / to su verovatno manekeni pored staze koji moraju da budu vidjeni /, bez uvrede. Tuzno je sto ovo pricam o zemlji u kojoj zivim ali tako je, pogledajte sta je Bugarska napravili sa Banskom, kazu ljudi ja je ski-centar kakav nije vidjen u ovom delu Evrope, a jeftiniji je od Kopaonika.
    Ove godine je pao dogovor, krajem januara idemo na Zabljak, a druga polovina Marta na MOLTALER GLECER.

    Bata Bane

  8. #18
    Member
    Datum registracije
    14.09.2005
    Poruke
    34

    Podrazumevano

    E p0z svima. Hvala vam na predlozima. ALi ipak uplatiti hotel Termag a ne otici npr za te pare u Austriju shto kazhe Bane je stvarno debilizam. Znachi treba da ide nas 4 u preiodu od 8 do 20 Januara pa mi recite neki hotel u koji bi smo se mogli smjestiti nas 4 za neke pare do 1300 - 1500 eura. p0z svima. I kakaw je neki hotel Nebojsha i Zlatna Zhita?

    Josh da ti kazhem za Zhabljak, meni se lichno ne svidja bio sam proshle god prvi put i ne znam nekako mi je to preskupo za to shto nudi. :P Ima samo 2 staze :p I jedan zanimljivi Kanjon :P heheh to je sve

    Inache vozim board vec nekih 2-3 god. :P Ne znam da skijam a imam skije kuci hehehe ajde chujemo se a i Vidimo ako Bog Da :P

  9. #19
    CHOBB6OAP^EP valdevit avatar
    Datum registracije
    06.09.2005
    Lokacija
    novi beograd
    Skije / Bord
    burton seven 2006
    Godina
    38
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    bash razmishljam o austriji,al velike su to pare...josh postoji problem,chak iako nadjem te pare,nemam s kime da idem :mad: shto se tiche Jahorine,za 300 jevreja mozesh da uzivash u zivotu...shto se tiche Zabljaka,jeste skup i jeste da malo daje,al zato glecher...tu treba otici u maju,kad nigde na nashim prostorima nema snega,sem kad se zadase na Jahorini... :p

  10. #20
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    ne znam za druge planine,ali Austrija o cemu oise BATA BANE je svakako normalnija varijanta oa Kopa,obzirom da pravi skijas moze skijati sa pravim dozivljajem samo na LEDENICI i GVOZDCU,ostalo sto je obelezeno sa CRNA,ha,ha,ha,a da ne zaboravim tamo ipak mozete sresti prvog komsiju sa DEDINJA,SENJAKA ili kolegu iz susednog kabineta i povratku napraviti medijsku senzaciju dok su stajali pored "CRNE" staze ikvasili grlo iz zlatnih pljoskica,PIH.Zabljak,Jahorina,ma svuda gde se SKIJA a nefolira.POZDRAV,POP

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •