Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 45

Tema: Jahorina bez snega

  1. #1
    amater nego sta
    Datum registracije
    11.08.2005
    Lokacija
    37
    Skije / Bord
    crvene
    Poruke
    210

    Podrazumevano Jahorina bez snega

    Bio sam na jahorini za vikend. Put od Pala do Jahorine je znatno prosiren tako da ce ga verovatno bolje cistiti i bice prohodniji. U zicare nije nista ulagano. Ako neko ima zelju da prikacim neku sliku neka iskaze zelju.
    Jahorina je jedanko lepa leti koliko i zimi.

  2. #2
    CHOBB6OAP^EP valdevit avatar
    Datum registracije
    06.09.2005
    Lokacija
    novi beograd
    Skije / Bord
    burton seven 2006
    Godina
    38
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    tek se oporavljaju od rata,ne mogu tako brzo da ulagaju u zichare...poslednjih par godina su ljudi tek pocheli da idu na Jahorinu...sachekaj da zarade pare... ajd stavi slike,bash me zanima kakava je bez snega... :o

  3. #3
    amater nego sta
    Datum registracije
    11.08.2005
    Lokacija
    37
    Skije / Bord
    crvene
    Poruke
    210

    Podrazumevano Jedna ali vredna

    :mad: samo jedna slika. Steta sto ne mogu fajlovi preko 40kb da se kace. Ako neko ima zelju da mu posaljem sliku neka kaze cega, na koji mail i koliko kB. do pisanja....
    Priložene slike Priložene slike

  4. #4
    CHOBB6OAP^EP valdevit avatar
    Datum registracije
    06.09.2005
    Lokacija
    novi beograd
    Skije / Bord
    burton seven 2006
    Godina
    38
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    shto je najgore,ne mogu da prepoznam gde si ovo uslikao...a na Jahorini sam do sad bio 10 puta uzastopce eve ti mail valdevit011@yahoo.com,shalji shta god ti volja...mada me najvishe interesuju Poljice i Pracha... :o

  5. #5
    amater nego sta
    Datum registracije
    11.08.2005
    Lokacija
    37
    Skije / Bord
    crvene
    Poruke
    210

    Podrazumevano to ti je....

    pogled od zlatnih zita pa uzbrdo. Znaci zeljo sa leve a ogorijelica2 sa desne. Na ovoj bednoj slici se ne vide liftovi.
    do pisanja

  6. #6
    CHOBB6OAP^EP valdevit avatar
    Datum registracije
    06.09.2005
    Lokacija
    novi beograd
    Skije / Bord
    burton seven 2006
    Godina
    38
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    i dalje mi nije jasno odakle si slikao ajd poshalji slike na mail :p

  7. #7
    CHOBB6OAP^EP valdevit avatar
    Datum registracije
    06.09.2005
    Lokacija
    novi beograd
    Skije / Bord
    burton seven 2006
    Godina
    38
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    hvala na poslatim slikama :p

  8. #8
    Junior Member
    Datum registracije
    14.09.2005
    Lokacija
    Subotica
    Godina
    51
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od valdevit
    tek se oporavljaju od rata,ne mogu tako brzo da ulagaju u zichare...poslednjih par godina su ljudi tek pocheli da idu na Jahorinu...sachekaj da zarade pare... ajd stavi slike,bash me zanima kakava je bez snega... :o
    Koliko ja znam vec 4-5 godina u nazad Jahorina funkcionise kao ski centar, pa valjda su za to vreme mogli skupiti pare da zamene letve na dvosedima i da ih ofarbaju (to bas i nisu neke pare!) kako mi skijasi ne bi cepali ski opremu na dotrajalim letvama :(

    Jahorina je sasvim ok, staze su bolje neko na Kopu (bar tako kazu oni koji su sa Kopa otisli na Jahorini) ali ako se nesto ne uradi po pitanju ski liftova Jahorina ce postati opet pusta planina. Kopaonik se razvija iz sezone u sezonu a Jahorina ne, sto bas i nece biti povoljno za Jahorinu. Morali bi bar jedan ski lift da dodaju i da srede postojece!

    Pozdrav

  9. #9
    Member
    Datum registracije
    14.09.2005
    Poruke
    34

    Podrazumevano

    Caos svima. Ove godine planiram da idem na Jahorinu. Moji ne podnose Kopaonik pa nece da me vode tamo :P Htjeo bih da pitam koji je najbolji hotel a najblizhi zhicharama. p000z Chuo sam da je Bistrica jedan od boljih. Caos

  10. #10
    Junior Member
    Datum registracije
    15.09.2005
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    Termag je najbolji. Bistrica je najveca, ali nije najbolja. S obzirom da je jedno vrijeme bio jedini hotel u funkciji imali su monopol tako da su veoma malo ulagali u obnovu. A ima i veliki broj vikendica za unajmiti

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •