Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 52

Tema: Najblize skijaliste...?

  1. #21
    Member
    Datum registracije
    03.01.2006
    Poruke
    35

    Podrazumevano

    Tako znaci Skiman, sve je blize nego sto sam mislila...a na koliko je BKk udaljen od Ljubljane, meni do Ljubljane treba 5 sati..koliko mi treba od Ljubljane?A ta mesta sa termalnim bazenima su u stvari dva zasebna mesta, koliko su udaljeni, gde da trazim smestaj a da mi i oni i staza budu blizu...ako mozes malo pojasni sta mi je najbolje ciniti jer bih volela da posle skijanja malo probamo tu toplu vodu...

  2. #22
    Senior Member wetmila avatar
    Datum registracije
    15.09.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fisher
    Godina
    56
    Poruke
    168

    Podrazumevano

    Maki, greskom sajta je moj odgovor na ovu dilemu na prethodnoj strani.

  3. #23
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Ma Ja mislim BADKLAJNKOZNAGDE je naj optimalnije resenje za tako neki vikend, od BGD je 650 kilometara i stvarno se brzo stigne, nije zato sto sam bio tamo i sto ga mnogo volim, al stvarno je OK

  4. #24
    Ski legenda
    Datum registracije
    10.08.2006
    Godina
    50
    Poruke
    216

    Podrazumevano

    pomenu vikend - pale vize, jesu li u tom slučaju realni organizovani ski vikendi do tih bližih AUT skijališta? BKK ili Nassfeld recimo.

  5. #25
    Member
    Datum registracije
    03.01.2006
    Poruke
    35

    Podrazumevano

    E onda je reseno, BKk....pocetkom januara.....sta predlazete za smestaj, vidim da tama ima neke dve strane leva i desna, dve banje takodje leva i desna))))))))))))) pa tako je kad se gleda karta BKk-a...salim se...Da li mi je svejedno da li sam blize onoj desnoj ili levoj gondoli, nisam im upamtila imena...koji je kriterijum za odabir smestaja osim blizina gondole, zicare i sl...?

  6. #26
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Maki007 Pogledati poruku
    E onda je reseno, BKk....pocetkom januara.....sta predlazete za smestaj, vidim da tama ima neke dve strane leva i desna, dve banje takodje leva i desna))))))))))))) pa tako je kad se gleda karta BKk-a...salim se...Da li mi je svejedno da li sam blize onoj desnoj ili levoj gondoli, nisam im upamtila imena...koji je kriterijum za odabir smestaja osim blizina gondole, zicare i sl...?
    Okolina Kaiserburg gondole ti je top, isto ti je super ako nađeš smeštaj u okolini gondole u St.Oswaldu.....e da, ipak oko smeštaja moraš i sama nešto napravit, ne možeš očekivat, da ti sve donesemo na tanjuru...tražilica radi ćuda, ako ne znašUostalom sve najbitnije smo ti napisali, ostalo uradi sama....

  7. #27
    Member
    Datum registracije
    03.01.2006
    Poruke
    35

    Podrazumevano

    Skiman hvala na velikom trudu koji si ulozio, naravno da cu sama naci smestaj, samo sam pitala za one koji su vec bili tamo za neke preporuke....hvala svima....javicu se kad se vratim sa utiscima..pozdrav

  8. #28
    Senior Member wetmila avatar
    Datum registracije
    15.09.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fisher
    Godina
    56
    Poruke
    168

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od barrcode Pogledati poruku
    pomenu vikend - pale vize, jesu li u tom slučaju realni organizovani ski vikendi do tih bližih AUT skijališta? BKK ili Nassfeld recimo.
    Ne znam da li je neko organizovao, ali organizovani vikendi su obicno u martu, a u januaru i februaru - tesko. U oba slucaja sam za varijantu sam trazim i nadjem ono sto mi odgovara. Toplo preporucujem da odvojite vreme i sami pretrazite na internetu smestaj i ski centar.

  9. #29
    Senior Member wetmila avatar
    Datum registracije
    15.09.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fisher
    Godina
    56
    Poruke
    168

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Maki007 Pogledati poruku
    E onda je reseno, BKk....pocetkom januara.....sta predlazete za smestaj, vidim da tama ima neke dve strane leva i desna, dve banje takodje leva i desna))))))))))))) pa tako je kad se gleda karta BKk-a...salim se...Da li mi je svejedno da li sam blize onoj desnoj ili levoj gondoli, nisam im upamtila imena...koji je kriterijum za odabir smestaja osim blizina gondole, zicare i sl...?
    Nasao sam smestaj u delu Bkk koji se zove Bach, blizu zice mainbrunbahn (ili tako nekako), blizu banje St. Katrein. Sto bi rekao neko na forumu, mozda cemo se videti, ali ne i prepoznati.

  10. #30
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wetmila Pogledati poruku
    Nasao sam smestaj u delu Bkk koji se zove Bach, blizu zice mainbrunbahn (ili tako nekako), blizu banje St. Katrein. Sto bi rekao neko na forumu, mozda cemo se videti, ali ne i prepoznati.
    Bach ti je malo udaljen od Bada, ali sve ti je tu na pljucometar, od Bacha ski bus do Bada ide 7-9 minuta tako da to nije strasno.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •