Strana 6 od 12 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 51 do 60 od 112

Tema: Breza 2009-2010

  1. #51
    Super Member Pizzeria-Tina avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Brezovica- Kosovo- Srbija
    Godina
    51
    Poruke
    237

    Podrazumevano

    Da, zica je radila i u Subotu i u Nedelju, staza nije tabana, kazu da ce raditi i tokom nedelje.
    Pozz
    Ko se snega krije bolje da ga nije

  2. #52
    Super Member Truch2 avatar
    Datum registracije
    08.02.2008
    Lokacija
    Bg
    Skije / Bord
    Nitro Gloop
    Poruke
    328

    Podrazumevano

    to!
    Stizemo, u cetvrtak/petak ako sve bude po planu, podgrejte zicharu i rashladite sneg
    Snowboarding is skateboarding for pussies!

  3. #53
    Member
    Datum registracije
    17.03.2005
    Poruke
    35

    Podrazumevano

    Dugo nisam bio na forumu ali bio sam prosle subote na brezovici...
    Posto zivim u sloveniji (inace sam iz pristine) moram da napisem kako je stvarno na brezovici:

    - staza nije tabana. UOPSTE!
    -zica pocne da radi tad kad se zicnicaru digne k...(pocelo ja nakon 10!!!), KATASTROFA!!!
    -platio sam dnevnu kartu 12 eur (u sloveniji ista kosta 28eur) prvi put me kontrolisao, drugi i treci nije, onda sam prodao moj ski-pass za 10 eur. I tako skijao za 2 eur ceo dan, a cujem da ljudi skijaju tako da daju zicnicaru 5 eur i skijaju ceo dan.
    -uveti su katastrofalni, guzva i gure se ljudi, a ovi zicnicari samo gledaju in ne prave nikakav red (u onim dobrim starim vremenima kad sam skijao na brezovici, 80-90godina, je bio neki red, stavili su mreze itd itd

    -sneg je bio svez ali posto nije taban staza pocela da progleda, i tako ima na nekim mestima leda i trave

    -kao jedini plus bi napisao, da ljudi bolje skijau nego 80-90tih...

    mislim, da je brezovica bila nekada stvarno lepa ali je sad samo za nostalgike i vise manje jedina rekreacija za ljudi sa kosova...

    nadam se da ce se stvari uskoro popraviti, i da ce da se razvije
    (npr. nije mi jasno kako ne tabaju stazu, zar ne znaju ako se taba onda duze i traje sezona, posto netaban sneg se brze topi?)

    ukratko, da dodjes iz beograda na brezovicu treba da si lud...puno lakse je ici u sloveniju (brze se stize, bolje staze)

  4. #54
    Super Member
    Datum registracije
    21.11.2007
    Poruke
    241

    Podrazumevano

    Al 2 eur ceo dan

  5. #55
    Ski Fanatic zloglasni avatar
    Datum registracije
    27.02.2006
    Lokacija
    NYC
    Skije / Bord
    Fischer RC4 World Cup SC
    Godina
    42
    Poruke
    423

    Podrazumevano

    Vala ako ce neko vec da vozi do slovenije onda svakako treba da produzi u austriju sobzirom da u sloveniji preovladavaju livade izuzev Kanina

  6. #56
    Member
    Datum registracije
    17.03.2005
    Poruke
    35

    Podrazumevano

    i to je istina, ali bas kanin nije nesto poseban (krvavec i vogel su bolji)
    ali do ljubljane iz beograda treba 4 sata (voznja po propisima)

  7. #57
    ski još
    Datum registracije
    10.08.2006
    Lokacija
    Bgd
    Skije / Bord
    Atomic s9
    Godina
    63
    Poruke
    375

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Labiski Pogledati poruku
    i to je istina, ali bas kanin nije nesto poseban (krvavec i vogel su bolji)
    ali do ljubljane iz beograda treba 4 sata (voznja po propisima)
    Kanin je dobi vezu gondolom sa Italijom pa mu i vrednost i nije tako niska. Sella Nevea ako se dobro secam.

  8. #58
    Member
    Datum registracije
    17.03.2005
    Poruke
    35

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od D.I.M. Pogledati poruku
    Kanin je dobi vezu gondolom sa Italijom pa mu i vrednost i nije tako niska. Sella Nevea ako se dobro secam.
    jeste tako je
    kanin je lep tamo aprila i maja...pre dve godine smo oko 9. maja isli na kanin ujutro i onda poslepodne na more da se kupamo

    oboje bilo lose (juzni sneg i ladno more) ali palilo je

  9. #59
    Super Member Truch2 avatar
    Datum registracije
    08.02.2008
    Lokacija
    Bg
    Skije / Bord
    Nitro Gloop
    Poruke
    328

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Labiski Pogledati poruku
    Dugo nisam bio na forumu ali bio sam prosle subote na brezovici...
    Posto zivim u sloveniji (inace sam iz pristine) moram da napisem kako je stvarno na brezovici:
    .......citat....

    ......UOPSTE! KATASTROFA!!!
    ukratko, da dodjes iz beograda na brezovicu treba da si lud...puno lakse je ici u sloveniju (brze se stize, bolje staze)
    izgleda da nisi dugo video stanje(sranje) u Srbiji, uporedjeujesh Ex Yu sa Kosovom? Kako je bilo 80-ih i pochetkom 90-ih??? Srbija je socijala, Kop je socijala i otimanje para, pa shta si ochekivao od Brezovice?...
    Snowboarding is skateboarding for pussies!

  10. #60
    Super Member Truch2 avatar
    Datum registracije
    08.02.2008
    Lokacija
    Bg
    Skije / Bord
    Nitro Gloop
    Poruke
    328

    Podrazumevano

    ... Beda i nemashtina....kolike su plate u Sloveniji, Hrvatskoj?....ljudi nemaju para za Kop, koji im je na 4 sata od kuce, a ti prichash o Sloveniji...ko ima para ide na zimovanje u inostranstvo( Italija,Austrija,Bugarska,Francuska)posto nam vise ne trebaju vize. A ko nema para, ili moze samo na vikend, ide na Kop, Brezu, ili eventualno Staru Planinu. Ti napravi rachunicu, pa cemo da prichamo o infrastrukturi, uredjenju staza, politichkoj situaciji, lokalnoj samoupravi, JP Skijalishta Srbije i sl. Oni koje zive blizu Breze i oni koji vole dubok sneg i freeride idu na Brezovicu. I to je sustina, sve ostalo su prazne priche.
    Snowboarding is skateboarding for pussies!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •