Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 31

Tema: Набавка нових панцерица

  1. #11
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Pa s' obzirom da ides prvi put na skijanje, najbolje ti je da za sad iznajmis pancerice. Jer postoji mogucnost da ti se skijanje ne svidi( za sta su veoma male sasne, gotovo da ih i nema ) . U svakom slucaju, najbolje je da ih za prvi put iznajmis, jer je ovo veoma vazan dio opreme, dok vidis sta je i kako je, da se ne bi zeznuo, pa kasnije vidi sam. Poz

  2. #12
    Junior Member
    Datum registracije
    21.01.2010
    Godina
    44
    Poruke
    8

    Podrazumevano

    Atomic B90 u IMMO centru na nbg u Outletu BS - Siroka, za tvoju teziu idealna a na snizenju jer im je ostalo par komada jos!

  3. #13
    Junior Member Jessieblueyu avatar
    Datum registracije
    18.12.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Volkl Gotama
    Godina
    39
    Poruke
    25

    Podrazumevano

    Tu smo negde... Ja sam prošle godine u Fitexu kupio Salomon impact 9 i veoma sam zadovoljan. Ako umeš da je fino podesiš, široko stopalo legne u njih k'o na nošu!

  4. #14
    Member drug suri avatar
    Datum registracije
    23.03.2009
    Lokacija
    Krusevac
    Skije / Bord
    IQON7200,elan sl race
    Godina
    64
    Poruke
    93

    Podrazumevano

    Impact 9 je super(flex ako se ne varam 100,110) ali oprezno ako ti je noga siroka...inace ja skoro zvao fitex na Nbgd i kazu ne drze vise salomon
    ps.koliko si platio impacta prosle godine?

  5. #15
    Member shaolin_master avatar
    Datum registracije
    11.09.2007
    Godina
    44
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Salomon sada drzi Beosport. Atomic je kupio Salomon, sada su to Atomic skije upakovanje u Salomon odelo a za pancerice ne znam

  6. #16
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Talking

    Udjem maloprije u moj standardni skishop; trebaju mi (ponovo) nove pamce, al mi se nikako ne daju pare za to.
    Kad speedmachine130 snizene 25% sa 449,-. Probam 27,5 a na jednoj cipeli hepek za stimanje hard-soft, izlizala se iznutra ona matica. pitam kolko ce extra sniziti cjenu zbog falinke...jos 15 % na dole....).... I tako ja pazarijo.
    ps
    A pomenuti hepek radi bez ikakvih problema
    Izmenio/la Sapa; 03.02.2010 u 15:52.

  7. #17
    Member
    Datum registracije
    02.01.2010
    Skije / Bord
    Glava/Head...
    Poruke
    79

    Podrazumevano

    Salomon Impact-8 nove ove godine dobio proslogodisnji model, ne znam koliko je razlika izmedju 9-tke ali ja imam bolove pogotovo u gornjem delu mnogo me stezu,

    cena oko 400eura

  8. #18
    Member drug suri avatar
    Datum registracije
    23.03.2009
    Lokacija
    Krusevac
    Skije / Bord
    IQON7200,elan sl race
    Godina
    64
    Poruke
    93

    Podrazumevano

    danas sam bas iz zezanja probao jednog impacta na Kopaoniku u prodavnici Kappa(fitex) imaju jedan zaostao proslogodisnji 27,5 za oko 20000rsd,kome treba eto gore ima jedan par....malo sam zaboravio,nekada mi se cinila uska cipela ali nije,pogotovu u poredjenju sa mojim soma fischerom rc4...ali svakako dobra cipela.

  9. #19
    Junior Member Jessieblueyu avatar
    Datum registracije
    18.12.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Volkl Gotama
    Godina
    39
    Poruke
    25

    Podrazumevano

    Moje su bile neki poslednji par pa sam ih dobio za oko 200 jura... Jako dobra kupovina, ali je tačno da ljudi sa širim stopalom imaju problema u početku ali se čovek navikne. E sad, što se tiče bolova u gornjem delu, ja praktikujem da pancericu prikačim najlabavije moguće prvih 20 min i onda ih leeepo pritegnem i nemam problema. sve u svemu, preporuka za Impact!

    Pozz

    P.S. Imapct 9 ima flex 100

  10. #20
    Member
    Datum registracije
    02.01.2010
    Skije / Bord
    Glava/Head...
    Poruke
    79

    Podrazumevano

    I ja isto radim sa mojim na pocetku samo zakacim dve gornje ali nikako ne mogu da ih pritegnem do kraja pa ih posle samo malo stezem ali nema jurnjave po stazama

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •