Strana 9 od 12 PrvaPrva ... 7891011 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 81 do 90 od 112

Tema: Savršen auto za skijaša

  1. #81
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano


    Danas kupih Toyotu Avensis wagon.
    Za skijanje idealna. Uz nju sam dobio nosac za skije, 4 nove Michelin zimske gume...

  2. #82
    Junior Member
    Datum registracije
    21.12.2013
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    50
    Poruke
    23

    Podrazumevano

    Ja vozim A6 quattro, i planiram da ga menjam za novog...
    Leži ko pegla, a može uz banderu da se popne.
    Idealan automobil za ljude kojima terenac ne leži, a trebaju im sve odlike istog.

  3. #83
    Member
    Datum registracije
    16.02.2015
    Poruke
    45

    Podrazumevano

    Kako podnosi neravnine taj quatro tj ima li neka ojacanja da moze da predje preko lezecg kao neki terenac a bez posledica.

  4. #84
    Senior Member
    Datum registracije
    11.11.2012
    Poruke
    164

    Podrazumevano

    Taj ALLroad je savrsen i predobar auto, doduse i preskup. Ono sto se meni ne svidja su ovi noviji sa nekim aluiminijumskim vesanjima koja crkavaju, u prevodu opet auto preporucen za autoput. Za nase puteve po meni samo SUV i nista vise. Nisanovi modeli su dobri, a za nas smrtnike Duster je pravi izbor, on i ima pogon Nisana. Inace vozimo Subarije godinama, Justije i kombija Liberta.To su auti kojem na velikoj uzbrdici(i nizbrdici) na cistom ledu i snegu do 15cm , ne moze prici ni jedan drugi auto ni dzip (izuzetak je Panda i Suzuki Ignis). Mana je sto nemaju mesta i neudobni su. Onaj Ignis / Subaru Justu od 2004 je pravi izbor, kome ne smeta auto star preko 10 godina
    Izmenio/la bezbi; 15.11.2016 u 14:44.

  5. #85
    Member clive avatar
    Datum registracije
    31.10.2012
    Lokacija
    Subotica
    Godina
    50
    Poruke
    67

    Podrazumevano

    Samo se vi zezajte...jurgen_snowagain1.jpg

  6. #86
    Senior Member
    Datum registracije
    11.11.2012
    Poruke
    164

    Podrazumevano

    Tema je auto za skijase, pa u skladu sa tim i ovaj moj post. Sa jedne strane imas golfa2 i cinjenicu da mnogo dobro ide po snegu jer je visok lak i ima dobar pogon. Sa druge strane imas cinjenicu da ja nikad ne bi krenuo sa tim autom npr iz Bg na Kop, za mene toliko star auto ne moze biti nikako pouzdan. Cist primer: Otisao sa mojim Justijem 2002god u vikendicu na planinu prosle sedmice, u medjuvremenu krene da pada sneg i napada te noci skoro 20cm. Velika uzbrdica, mokar sneg, led itd..ne brinem se ja nimalo, jer znam da taj auto me moze da se zaglavi u toj situaciji. Sednem za volan kad ono ne rade brisaci iz cista mira a sneg i dalje pada. Pametnom dosta sta zelim reci...

  7. #87
    Member
    Datum registracije
    29.09.2015
    Godina
    36
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Kibicujem neki auto koji ne bi prelazio veliku kilometražu, ali polovinu vremena bi se vozio van asfalta (makadam, zemljani, travnati i kameniti putevi). Kako god, preko zime bi valjalo da "grize" i po slabije očišćenim putevima. Iz svega toga proizilazi da se traži auto sa povišenim klirensom i 4x4 vučom, a i da napomenem da je gornja granica mog budžeta prilično skromna.

    Znači glavni kriterijumi su mi cena, registracija, potrošnja, delovi i udobnost (stabilnost) u vožnji.

    Citirati Originalno postavljeno od bezbi Pogledati poruku
    Za nase puteve po meni samo SUV i nista vise. Nisanovi modeli su dobri, a za nas smrtnike Duster je pravi izbor, on i ima pogon Nisana. Inace vozimo Subarije godinama, Justije i kombija Liberta.To su auti kojem na velikoj uzbrdici(i nizbrdici) na cistom ledu i snegu do 15cm , ne moze prici ni jedan drugi auto ni dzip (izuzetak je Panda i Suzuki Ignis). Mana je sto nemaju mesta i neudobni su. Onaj Ignis / Subaru Justu od 2004 je pravi izbor, kome ne smeta auto star preko 10 godina
    Upravo sam i ja sličnog razmišljanja, u najuži izbor (do sada) su mi ušli Fiat Panda 4x4 i Suzuki Ignis 4x4, a da li još neki auto može da im se pridruži uzimajući u obzir navedene uslove (naravno da bude u sličnom cenovnom rangu), i koji je od ta dva je bolji gledajući moje kriterijume?

  8. #88
    Super Moderator Tadija_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44° N - 20° E
    Skije / Bord
    193 Nordica Enforcer 93 + 196 Volkl Two
    Godina
    32
    Poruke
    1.446

    Podrazumevano

    Neki Subaru bi ti vrsio posao 1/1
    Npr forester stariji


    www.skimagare.info

    photo by Pizzeria-Tina
    Brezovica-ovde je Srbija najlepsa




  9. #89
    Member
    Datum registracije
    29.09.2015
    Godina
    36
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Tadija_91 Pogledati poruku
    Neki Subaru bi ti vrsio posao 1/1
    Npr forester stariji
    Citirati Originalno postavljeno od Rebel Pogledati poruku
    a i da napomenem da je gornja granica mog budžeta prilično skromna.

    Znači glavni kriterijumi su mi cena, registracija, potrošnja, delovi i udobnost (stabilnost) u vožnji.
    Nažalost moja novčana moć nije toliko jaka, mada mi je sasvim jasno da je skoro bilo koji Subaru bolji od moja dva predloga...

  10. #90
    Member
    Datum registracije
    16.02.2015
    Poruke
    45

    Podrazumevano

    Zavisi sta ti treba posto je tema za skijasa onda ti treba nesto sto je koliko toliko udobno i brzo na asfaltu i sposobno na terenu i tu si vec na 5k € ili ako hoces da budes sposoban na terenu onda lada niva a za ostalo samo polako. Niva ima navise u ponudi.


Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •