Strana 10 od 12 PrvaPrva ... 89101112 PoslednjaPoslednja
Rezultati 91 do 100 od 112

Tema: Savršen auto za skijaša

  1. #91
    Super Member
    Datum registracije
    18.10.2014
    Poruke
    236

    Podrazumevano

    Zavisi koliko zahtevne terene planiras da posetis. Takodje treba da utvrdis treba li ti permanentni pogon na sve tockove, ili onaj koji se ukljucuje po potrebi. Ako se trazi auto koji nije mnogo skup, udoban i moze da prodje kuda god pozelis, moj izbor bi bio neki od malo starijih Audi 100, 200 modela sa prvom ili drugom generacijom quattro sistema. To su nezaustavljiva vozila. Naravno ako budzet dozvoljava Subaru takodje kao top izbor.

  2. #92
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.101

    Podrazumevano

    Daihatsu terios.

  3. #93
    Member
    Datum registracije
    29.09.2015
    Godina
    36
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Tadija_91 Pogledati poruku
    Neki Subaru bi ti vrsio posao 1/1
    Ušao i Subaru Justy u izbor (mada kažu da je sličniji Suzuki Ignisu nego nekom drugom Subaruu).
    Citirati Originalno postavljeno od markoko Pogledati poruku
    Zavisi sta ti treba posto je tema za skijasa onda ti treba nesto sto je koliko toliko udobno i brzo na asfaltu i sposobno na terenu i tu si vec na 5k € ili ako hoces da budes sposoban na terenu onda lada niva a za ostalo samo polako. Niva ima navise u ponudi.
    Nivu neću sigurno, a 5k nemam (najviši maksimum 4k). Nalazim se na tromedji Golije, Divčibara i Zlatibora, sva tri mesta su mi blizu i pored odlaska u selo za to bi mi najiše služio taj auto.
    Citirati Originalno postavljeno od niipheus Pogledati poruku
    Zavisi koliko zahtevne terene planiras da posetis. Takodje treba da utvrdis treba li ti permanentni pogon na sve tockove, ili onaj koji se ukljucuje po potrebi. Ako se trazi auto koji nije mnogo skup, udoban i moze da prodje kuda god pozelis, moj izbor bi bio neki od malo starijih Audi 100, 200 modela sa prvom ili drugom generacijom quattro sistema. To su nezaustavljiva vozila. Naravno ako budzet dozvoljava Subaru takodje kao top izbor.
    Ne bih te starije jer se teško nalaze u dobrom stanju. Nisu to ništa preterano zahtevni tereni, znači zimi do gore nabrojanih skijališta, u selo po slabije očišćenom snegu, leti samo selo (maline) po lošem makadamu sa rupama, zemljanom putu sa kanalima od kiše... Izvini, ali se stvarno ne razumem mnogo koja kola imaju stalni a koja po potrebi 4x4 pogon. Logično je da su ti sa permanentnim pogonom jeftiniji, ali skuplji po potrošnji / održavanju. Subaru naravno top izbor, ali da li je Justy (jedini koji ulazi u moje novčane okvire) baš pravi Subaru?

  4. #94
    Senior Member bbK1ng avatar
    Datum registracije
    06.01.2017
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Experience 88
    Godina
    51
    Poruke
    113

    Podrazumevano

    Nissan X-trail, prva verzija bi trebalo da ima za 3-4k dobar izbor


  5. #95
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.070

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Rebel Pogledati poruku
    Subaru naravno top izbor, ali da li je Justy (jedini koji ulazi u moje novčane okvire) baš pravi Subaru?
    Jedini Subaru koji ne valja za sneg je:

    2017_BRZ_Performance_1920_Gallery14_Features.jpg

  6. #96
    Member
    Datum registracije
    29.09.2015
    Godina
    36
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od plageton Pogledati poruku
    Daihatsu terios.
    Ulazi u izbor gde su još Fiat Panda, Suzuki Ignis i Subaru Justy. Još jednom napominjem da mi je gornja granica 4k, a i da imam na umu što jeftinije troškove potrošnje, registracije i delova.
    Citirati Originalno postavljeno od bbK1ng Pogledati poruku
    Nissan X-trail, prva verzija bi trebalo da ima za 3-4k dobar izbor
    Kako god, kad mi se ne uklapa u cenu održavanja.

    @wlad ma idi begaj, ne bi poživeo dugo sa tim...

    Izvinjavam se ako spamujem ovu temu sa pokrenutom diskusijom, ali kontam da ima dosta korisnih informacija za sve koji posećuju ovaj forum. Ako ne, slobodno neka admin reaguje.

  7. #97
    Member Dragan7 avatar
    Datum registracije
    25.02.2018
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Salomon X Max x7Ti
    Poruke
    31

    Podrazumevano

    Definitivno novi Duster je vrlo konkurentan SUV. Za te pare može se uzeti samo islužen polovnjak druge marke.

  8. #98
    Member velkom avatar
    Datum registracije
    21.02.2009
    Lokacija
    Bnv brd Bgd
    Skije / Bord
    Fischer F19 Progressor
    Poruke
    52

    Podrazumevano

    Meni se ovo dopalo
    Trabi-Kalender-11.jpg

  9. #99
    Super Member
    Datum registracije
    18.10.2014
    Poruke
    236

    Podrazumevano

    Sa ovim Yokohamama nece daleko po snegu dogurati

  10. #100
    Super Member SRB_PI avatar
    Datum registracije
    26.01.2010
    Lokacija
    Пирот
    Skije / Bord
    NITRO ROOK
    Godina
    30
    Poruke
    638

    Podrazumevano

    Плива (а не рони), има опцију да у свакој фелни додате 55 литара резервоара, запремина једне гуме је 800 литара (ваздуха, тј. издувних гасова из мотора), у кабини има прекидач за пумпање и испумпавање гума, одржава пловност и са 10 људи у кабини...
    Мало ударају по ушима са ценом (наћи ћете), али дајте паре за гаражу и инжењера да ми помаже и добићете за мање + % у новооснованом предузећу


Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •