Strana 2 od 14 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 135

Tema: Ski Oprema (carving,obicne Skije,naocare I Jos Mnogo.......

  1. #11
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od dyape_zmay
    imash li kojim sluchajem kacigu za boarding, ali straight matirane crne ili
    tamnije maslinaste boje?
    Imacu ih do sredine oktobra,cinjenica da su kacige ok,imam nekoliko narucenih,samo je i cifra pristojna.POZDRAV

  2. #12
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Skije / Bord
    goltes space
    Godina
    44
    Poruke
    760

    Podrazumevano

    kad stigne javi pa ccemo se dogovoriti. hvala ti shto si mi unapred
    nagovestio da ccesh me odrati

  3. #13
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    NE, nisam hteo da kazem da cu te odrati,vec da je kaciga koju trazis vrlo skupa sto i ti znas obzirom da si pozeleo bas nju.Jedino sto ti mogu reci je da ce biti jeftinija u odnosu na prodavnice 20-30%,a ako si zainteresovan za drugi,jeftiniji model,isto tako nece biti problem da ti kazem da li mogu da ti nabavim.

    POZDRAV

  4. #14
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Skije / Bord
    goltes space
    Godina
    44
    Poruke
    760

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pop67
    NE, nisam hteo da kazem da cu te odrati,vec da je kaciga koju trazis vrlo skupa sto i ti znas obzirom da si pozeleo bas nju.Jedino sto ti mogu reci je da ce biti jeftinija u odnosu na prodavnice 20-30%,a ako si zainteresovan za drugi,jeftiniji model,isto tako nece biti problem da ti kazem da li mogu da ti nabavim.

    POZDRAV
    zezam se malo, video sam jednu kacigu, mislim da je goltesova "crime" model u njihovom kaatalogu i odlepio kada sam je video. gotivim jednostavnu i jednobojnu opremu, ako imas takvu dogovoricemo se. ne mora goltes, moze i nesto drugo naravno.

  5. #15
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od dyape_zmay
    zezam se malo, video sam jednu kacigu, mislim da je goltesova "crime" model u njihovom kaatalogu i odlepio kada sam je video. gotivim jednostavnu i jednobojnu opremu, ako imas takvu dogovoricemo se. ne mora goltes, moze i nesto drugo naravno.
    Pozdrav ZMAJU,

    da li te interesuje kaciga DALMATINIAN,doduse nije jednobojna nego sarena bas kakav naziv nosi,bela sa crnim tufnama sa dosta ventilacionih otvora?

    POZDRAV,POP

  6. #16
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Skije / Bord
    goltes space
    Godina
    44
    Poruke
    760

    Podrazumevano there ain't no title here

    Citirati Originalno postavljeno od pop67
    Pozdrav ZMAJU,

    da li te interesuje kaciga DALMATINIAN,doduse nije jednobojna nego sarena bas kakav naziv nosi,bela sa crnim tufnama sa dosta ventilacionih otvora?

    POZDRAV,POP
    ne volim sarene ali kapiram da bih mogao da je ofarbam sa airbrushom. idi na www.goltes.com pa na dodatki i videces model kacige crime!!! to je ta koja mi se eXtra dopala. ako imas sliku tvoje baci je na post ili mi posalji na mail da je vidim.

  7. #17
    Junior Member
    Datum registracije
    09.10.2005
    Poruke
    3

    Podrazumevano pozdrav.

    Pozdrav Pope, zanima me da li imash Atomic Beta Race Carv skije duzine izmedju 165 i 168, koja je cena i shta mi od cipela (br 44-45)/vezova mozesh preporuchiti uz njih (da li Atomic komplet ili shta vec)?

  8. #18
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano odgovor

    Citirati Originalno postavljeno od Green
    Pozdrav Pope, zanima me da li imash Atomic Beta Race Carv skije duzine izmedju 165 i 168, koja je cena i shta mi od cipela (br 44-45)/vezova mozesh preporuchiti uz njih (da li Atomic komplet ili shta vec)?
    Pozdrav GREEN,

    imam dve varijante ATOMIC BETA RACE.1.Full carving 1.7m,radijus 11.2,tvrdoca 9.2,originalna Atomic flex ploca sa ATOMIC R 3 10 takmicarskim vezom(podesiv za 3 rezima voznje) u besprekornom stanju.
    2.Serja HERMAN MAYER 1.7m,radijus nesto veci od gore navedene,tvrdoca 9.22,parcijalna flex ploca,Tirolia takmicarski vez,IZUZETNO brza skija u besprekornom stanju.
    Cipelu imam samo ALPINA SR PRO u tvom broju.Procitaj privatnu poruku za dalju komunikaciju.

    Pozdrav,POP

  9. #19
    move any mountain daki avatar
    Datum registracije
    05.10.2005
    Lokacija
    dOOrmitor
    Skije / Bord
    Cheno pelepi
    Godina
    23
    Poruke
    658

    Podrazumevano

    Kupio bih pancerice br 43 - 44 NOVE, Flex 130, RACE DEPARTMENT.Prednost imaju Salomon i Lange.
    Manijaci, ako imate ili znate nesto oko toga, javite
    PoOOZZZzzz!!!!!

  10. #20
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od daki
    Kupio bih pancerice br 43 - 44 NOVE, Flex 130, RACE DEPARTMENT.Prednost imaju Salomon i Lange.
    Manijaci, ako imate ili znate nesto oko toga, javite
    PoOOZZZzzz!!!!!
    Daki,

    to sto trazis mozes naci u Fitex-u,preko puta ARENE,ali brate cena je uh,brrrrrrrrrrrrrr.Hvala ti na informaciji za Zabljak,ako tako stoje stvari mi necemo dolaziti 21.10,a kada padne sneg videcemo,nego Vanja mi rece da ti mozes organizovati smestaj na Zabljaku,da li je to tacno?

    Pozdrav,POP

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •