Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 13 od 13

Tema: Carver Head iC200

  1. #11
    MANIJAK, SKI MANIJAK ISIA_extreme_carver avatar
    Datum registracije
    10.11.2005
    Lokacija
    Zagreb, Croatia
    Godina
    41
    Poruke
    99

    Podrazumevano

    Da malo glupo, ali svaki skijaš koji ima imalo znanja o skijama i skijanju, znat ce kakva je skija čim ju primi u ruke, razlike su velike između početnickih skija i nekih skoro natjecateljskih, naravno na mislim samo na cijenu.
    Nije da se hvalim, ali....

  2. #12
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Pa ja imam srednje znanja o skijanju i skijama i necu _mnogo_ razlikovati skije dok ih drzim u rukama. Prepoznacu pocetnicke od takmicarskih, ali daleko od toga da cu prepoznati neke finese .

    Pre cu pogledati neke testove i specifikacije na netu nego se uzdati da cu ih u rukama razlikovati .

    Naravno, podrazumevam da pre gledanja skija nisam upoznat sa njima.

  3. #13
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ISIA_extreme_carver
    Šta da ih uzme pa da ih dalje proda po vecoj cijeni, si na to mislio???
    To su skije u klasi odmah ispod natjecateljskih.
    Ovakve su skije teške tako da će ih nepripremljeni skijaš teško kontrolirati i lako se dogodi neka ozljeda.Ova klasa skije uglavnom od skijaša zahtijeva dobru fizičku pripremljenost, skije puno manje opraštaju pogreške pri vožnji, i očekuje da skijaš vozi skiju u smjeru u kojem je naumio snagom svojih mišića i tehnikom.
    Sad je pitanje ako čovjek ne skija odlično, dali se želi mučiti sa takvim skijama dok ih ne nauči kontrolirati ili ipak od skijanja traži uživanje na snjegu i skiju koju može lagano kontolirati, da ne govorim da uz takve skije mora imati i odličnu kondiciju!
    Slazem se sa tobom,ovaj HEAD ne trpi greske i moze biti jako nezgodan ako se u pravom trenutku ne spusti teziste i pritisne sredina skije,mislim da moze vise da steti svakome ko nije dobar skijas.Pozdrav,POP

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •