Strana 23 od 23 PrvaPrva ... 13212223
Rezultati 221 do 226 od 226

Tema: Firmirana oprema, i njene cene i kvalitet

  1. #221
    Ski legenda
    Datum registracije
    10.08.2006
    Godina
    50
    Poruke
    216

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
    za o neill ne znam, ali za salomon se definitvno slazem; top tehnicka odjeca!
    pa sad da su top, onako ...
    i iznad topa ima top.
    recimo Millet (pitati GSS), Mammut, Haglofs (verovatno i najbolji/najskuplji), pa ajde i The North Face.

    (mogu da uporedim, jer imam i NF i Mammut i Salomon).

  2. #222
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Ma hajde barrcode, pa ljudi traze jakne za skijanje a ne za visokogorsko planinarenje, samim tim manje tehnicki zahtevnije i naravno jeftinije.
    Tacno je da sa jankom za planinarenje mozes na skijanje, ali sa skijackom jaknom mozes se zeznuti na planinarenje, posebno na visokogorje.
    Nego, hteo sam te upitati gde to ides po duboki sneg 20km i visinskom razlikom od preko 1000m, ali to bi bilo offtopic za ovaj theard.

  3. #223
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od barrcode Pogledati poruku
    pa sad da su top, onako ...
    i iznad topa ima top.
    recimo Millet (pitati GSS), Mammut, Haglofs (verovatno i najbolji/najskuplji), pa ajde i The North Face.
    dobro de, da ne cjepidlacimo; salomon je jak subtop. ostale navedene su vr' vr'ova.

  4. #224
    Ski legenda
    Datum registracije
    10.08.2006
    Godina
    50
    Poruke
    216

    Podrazumevano

    sve ja to doživljavam kao fetish, pa onda znam i da preteram i u to ime se izvinjavam .
    Citirati Originalno postavljeno od trendo Pogledati poruku
    Nego, hteo sam te upitati gde to ides po duboki sneg 20km i visinskom razlikom od preko 1000m, ali to bi bilo offtopic za ovaj theard.
    offtopic:
    ništa spektakularno, sad u subotu 900m i 21km. negde između kraljeva i kopaonika. pokušavam da održim kondiciju.

  5. #225
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od barrcode Pogledati poruku
    sve ja to doživljavam kao fetish, pa onda znam i da preteram i u to ime se izvinjavam .
    ih cojece; pa ja sam onda bas ogranicene mashte, meni fetish jos uvijek pretstavljaju klishei tipa latex, kozha i visoke potpetice (dominacija se podrazumjeva ) .

  6. #226
    Senior Member
    Datum registracije
    18.12.2008
    Lokacija
    Bliski istok
    Skije / Bord
    Fire Arrow 74
    Godina
    50
    Poruke
    124

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od hehehe Pogledati poruku
    Ili su Kinezi pustili novi brand ili si ti loše napisao ZIENER... Sa ovim drugim imam izvesnih iskustava a sažeto u jednu reč... prezadovoljan.
    Odnos kvalitet/cena je sasvim korektan, siguran sam da je to što sam kupio baš TO, da je proizvedeno u državi navedenoj na deklaraciji "Made in Germany", i da materijal koji je korišćen ima baš te karakteristike.

    Doduše, moje su pantalone iz neke srednje kvalitativne klase (8000/10000) i na ebayu sam ih platio nešto oko 60-70€, imaju oni i mnogo skupljih i boljih modela. Btw i jakna mi je od ZIENERA, 5000/5000, plaćena oko 80€.

    Interesantan podatak na koji sam naišao tražeći po netu... Neki šwabo je prodavao svoje ski odelo brandirano kao ELAN ali je u opisu artikla stavio da je proizvođač ZIENER. Nisam istraživao da li je istina ili ne, al' sam sklon da verujem da bi se lažljivac radije usudio da napiše da je SPYDER nego ZIENER.

    Proveri da li si dobro napisao marku pošto postoji još jedna sličnog naziva ZANIER i pravi vrlo dobre rukavice.
    Jes da je "malo" proslo od ovog posta ali evo se i ja sretoh sa Ziener/Elan robom. Kupih pantalone na kojima pise Elan a unutra pise www.ziener.com Pantalone su super cak se razmisljam i jaknu da kupim - odgovarajuca je sa pantalonama. Jedino sto me nervira je to sto ne mogu da pronadjem nista na temu saradnje Elan/Ziener a vec o modelu pantalona i jakne daleko bilo. Zna li neko sta o ovoj saradnji i gde bih mogao da se malo "edukujem"?
    Srecna nova godina!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •