Strana 11 od 23 PrvaPrva ... 91011121321 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 101 do 110 od 226

Tema: Firmirana oprema, i njene cene i kvalitet

  1. #101
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Bartman Pogledati poruku
    VIST
    ANDRAZ
    KJUS
    DKB

    pozzz

    šta je sad ......jel još nisi kupio??

  2. #102
    Junior Member
    Datum registracije
    07.01.2010
    Poruke
    25

    Podrazumevano

    nisam jos al budem uskoro
    ma nisu jeftini, a i mislim duze vozit u tome pa se dvoumim izmedju vista i andraza
    znas i sa kad to ide preko kluba da nabava traje malo duze
    za vist sam cuo samo dobre stvari, malo ga povoljnije mogu nabavit od andraza i brze, pa mislim da ce na kraju ipak niti vist
    isprobao sam ga i dojmilo me se, zao mi je sto nisam imao priliku probat andraz (priznam da mi je vizualno ljepse od vista)
    pozz

  3. #103
    Junior Member
    Datum registracije
    07.01.2010
    Poruke
    25

    Podrazumevano

    ma da imam par tisuca za odijelo, sjeo bih u auto, kupio andraz i zvao te na pice tamo negdje u sloveniji

  4. #104
    Junior Member
    Datum registracije
    19.01.2010
    Poruke
    25

    Podrazumevano

    kakvo misljenje imate o etirel opremi ? krajem decembra sam uzeo nihovu jaknu,ski pantalone, prvi sloj (jednodelni kombinezon) i duks koji su mi preporcuili od nekog materijala nalik vuni ali znatno tanje. sve to u intersportu je izaslo na 17000 (jakna 7k , pantalone 4k , kombinezon 3,5k i 2,5k duks )

  5. #105
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Bartman Pogledati poruku
    ma da imam par tisuca za odijelo, sjeo bih u auto, kupio andraz i zvao te na pice tamo negdje u sloveniji
    Nema potrebe,sad su rasprodaje odelo od hiljadarke ima za po 400
    History is made by those who dare to break the rules.

  6. #106
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Grazer Pogledati poruku
    Nema potrebe,sad su rasprodaje odelo od hiljadarke ima za po 400
    Mislim da pričate o različitim valutama. Kune se broje u tisućama, a marke u hiljadama.

  7. #107
    Junior Member
    Datum registracije
    07.01.2010
    Poruke
    25

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Grazer Pogledati poruku
    Nema potrebe,sad su rasprodaje odelo od hiljadarke ima za po 400

    uffff
    koa prvo prica je u eurima
    da znam gdje ima za 400 eura kupit andraz novi ili vist ili nesto u tom razredu, stvorio bih se tamo, vjerujte

  8. #108
    Super Member SRB_PI avatar
    Datum registracije
    26.01.2010
    Lokacija
    Пирот
    Skije / Bord
    NITRO ROOK
    Godina
    30
    Poruke
    638

    Podrazumevano

    ко не разуме ћирилицу, има гугл преводилац(унапред се извињавам због некима непознатог писма, озбиљно то мислим, немојте да мислите да имам намеру да неког вређам)...е овако...нисам излазио на снег дуже време(8-9) година, подсетио се старих дана, мада ми је било поприлично непријатно(узо сам панталоне Бруђи, вероватно фалш, плаћене око 5.000,00 РСД), задњи трап ми је био мокар целог дана.....сад гледам да узмем панталоне и јакну, да не бих уништавао јакну коју имам....незахвално је тражити за прву сезону Буртон...па ево вас питам....да ли неко може да ми каже нешто више о рипзоне(Ripzone) и где има то да се купи код нас (имам рукавице, са којима сам веома задовољан)

    дакле Рипзоне, где се може наћи у СРБ? и било би лепо кад би неко написао утиске....такође узмите у обзир да више не скијам, него се вучем на дасци. хвала унапред. Пуно поздрава из Пирота!

  9. #109
    Super Member
    Datum registracije
    22.09.2009
    Lokacija
    San Francisco, CA
    Skije / Bord
    T.Rice HP, Skate Banana, TRS,
    Godina
    38
    Poruke
    399

    Podrazumevano

    Ja bih da podelim iskustvo sa nekim burton stvarima. Jos nisam vozio dasku, vezove ili cipele od burtona, ali imam odecu.

    Prvi komad opreme za bord koji sam uzeo je bila burton 5/3 jakna. Kupljena kod nas 2005e, i placena papreno mnogo. Jaknu sam nosio po gradu te 2005/2006e i bio na planini svega dva dana. Sledece zime nisam bio tu, a one tamo nosio sam je samo po gradu. Prvi put sam je ozbiljno koristio na planini prosle godine.

    Jakna je do tad vec imala ozbiljne tragove nosenja, tako sto su se svuda gde je bila smezurana (uckur na dnu, strap preko rukava) pojavile rupice.

    Posle nedelju dana na planini, jakna je pocela bukvalno da se raspada. Prvo se otvorio sav sa jedne strane na kuku, i tu se dalje i pocpala jer sam verovatno zakacio neku granu. Dzep za ski pas koji je sa spoljne strane rukava, ostao je da visi na svega par savova, a ski pas mi je par puta ispao. Cak se i jedan sav na grudima, koji je bio ozbiljno zasticen ispod materijala jakne (dakle nije bilo sanse da ga negde zakacim kao ovaj sa strane) najcistije odsio.

    Bio sam toliko razocaran u preskupe burton stvari da ne mogu da vam opisem.

    A kad sam kupovao prve pantalone, uzeo sam neke postavljene o'neill, i bile su tri put jeftinije od nekih najjeftinijih burton, kojih cak nije ni bio neki preterani izbor velicina i boja.


    Ova jakna je imala dozivotnu garanciju, i pokusao sam nesto da uradim. Medjutim posto je tako davno kupljena, i posto sam mislio da je kvalitetna, nisam se bas potrudio da sacuvam racun.

    Da skratim pricu, usled nekompetetnosti prodavnice madness, nezainteresovanosti alter v&k u sloveniji, a i tog zaturenog racuna, ja sam od te dozivotne garancije uspeo da dobijem cak dve jakne. Prvo neku osnovnu 2/1 od prosle sezone, a zatim nakon sto sam se pozalio, dali su mi da biram bilo sta sa evropskog sajta. Posto su imali prvu jaknu koju sam izabrao, uzeo sam goretex proshell skoljku, hover 3l od 500e.

    Od tad imam samo reci hvale za burton i uzeo sam jos opreme.

  10. #110
    Super Member
    Datum registracije
    18.09.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Salomon BBR 8.9
    Godina
    44
    Poruke
    514

    Thumbs up Icepeak

    Prošle godine sam pazario nove ski pantalone - Icepeak 5000/5000 i srdačno ih preporučujem. Mislim da je odnos cena / kvalitet sasvim zadovoljavajući. Plaćene su nešto preko 8000 din, a prošle sezone uz neizbežne padove su prošle vetar, kišu i rastopleni sneg po stazama i sedenje na mokrim žičarama bez da su propustile i jednu kap.

    Profil kupca, odnosno mene
    • nije mi bitno da furam najnoviju ski modu, a pogotovu ne određenu marku
    • ipak, bitno mi je da se to što nosim uklapa
    • bitno mi je da mi je udobno, toplo, da odeća diše i ne propušta vlagu (uslov užitka na snegu i po meni najbitnije pri izboru)
    • volim da je odnos cena/kvalitet dobar, ne volim da plaćam puno samo zbog marke ali ne volim ni da štednjom upropastim sebi ono što toliko željno iščekujem cele godine
    • skijam 10- 20 dana po sezoni (onima koji više vremena provode na snegu je sigurno potrebna kvalitetnija a samim tim i skuplja odeća)
    • i to što skijam skijam 70% po stazama a 30% van staza, pri čemu pod tim van staza ne mislim na heliskijanje i slične ekstremne varijante
    Izmenio/la chaghaboo; 06.10.2010 u 12:57.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •