Strana 63 od 64 PrvaPrva ... 135361626364 PoslednjaPoslednja
Rezultati 621 do 630 od 633

Tema: Zanimljivi klipovi

  1. #621
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.101

  2. #622
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.070

    Podrazumevano Zanimljivi klipovi

    Markus Eder's The Ultimate Run


  3. #623
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.070

    Podrazumevano

    Pucanje cevi za vodu na US skijalištu

    https://youtu.be/gztOP0tmH_U

  4. #624
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.070

    Podrazumevano

    Jučerašnja lavina u Kirgistanu:

    Izmenio/la wlad; 11.07.2022 u 21:05.

  5. #625
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.101

    Podrazumevano

    Dramatična snimka uhvatila je trenutak kada je snowboarder spašen na planini Baker u državi Washington 3. ožujka.
    Video, koji je snimljen kamerom na tijelu Francis Zuber , prikazuje ga kako se cik-cak spušta niz planinu kada primijeti snowboardera zarobljenog u gustom snijegu.


    https://www.facebook.com/watch?v=1021866682148873

    Ima li iko ideju kako je ovaj uspeo da se zaglavi ovako?

  6. #626
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.987

    Podrazumevano

    Video sam to na instagramu. Ni ja ne razumijem. Imam osjecaj da je namjesteno jel mi nema logike da neko moze tako, cjelom duzinom da zavrsi pod snjegom, samo board viri
    History is made by those who dare to break the rules.

  7. #627
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Ostavite se logike kako je boarder zavsio na tom mestu I u...ne znam kako da se izrazim, naglavacke u snegu. Verovatno ga inercija izbacila sa nogama prema napred i gore, i on glavom i ledzima pao unazad i zabio se u sneg.
    Pitanje bi bilo, dali moze toliko da se nabije u sneg da mu samo board viri iznad snega. E pa, moze. To je ta americka suva pudra koja napada i 2m za jedan dan. Vidite da tip kada otkaci vezove ne moze da Hoda nego izvlaci skije da bi mogao da dobije stabilnost, potpire se na skije, da ne bi propadao. To u evropi je skoro pa nemoguce, ne pada Tako suv sneg u tolikoj kolicini, a na balkanu jos manje. Do sada sam samo jedanput Ili dvaput imao priliku da gazim sneg pudrast svezonapadan ne vise od 70cm, a ovde se vidi da je bar 1.5m I dosta praskast, ne formira se.

  8. #628
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.101

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od trendo Pogledati poruku
    Ostavite se logike kako je boarder zavsio na tom mestu I u...ne znam kako da se izrazim, naglavacke u snegu. Verovatno ga inercija izbacila sa nogama prema napred i gore, i on glavom i ledzima pao unazad i zabio se u sneg.
    Pitanje bi bilo, dali moze toliko da se nabije u sneg da mu samo board viri iznad snega. E pa, moze. To je ta americka suva pudra koja napada i 2m za jedan dan. Vidite da tip kada otkaci vezove ne moze da Hoda nego izvlaci skije da bi mogao da dobije stabilnost, potpire se na skije, da ne bi propadao. To u evropi je skoro pa nemoguce, ne pada Tako suv sneg u tolikoj kolicini, a na balkanu jos manje. Do sada sam samo jedanput Ili dvaput imao priliku da gazim sneg pudrast svezonapadan ne vise od 70cm, a ovde se vidi da je bar 1.5m I dosta praskast, ne formira se.
    Ako je toliko rastresit i praškast sneg, kako to da ne može iz snega sam ni da mrdne, kamoli da se sam izvuče, nego ga lopatom iskopavaju?

  9. #629
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Rukama, lopata je kasnije dosla. Zasto kanuisti koriste tehniku veslom da se vrate nazad iznad vode kada se prevrve ispod vode, jel mogu bez vesla, bez neke tehnike Ili zatoa sto specificna tezina vode je daleko veca nego americke pudre. Ovoj samo kao komparacija iako nema veze. Vidis da covek ne moze uspravno da se dvizi a kamoli upsidedown. Pitanje je, koliko dugo je on bio tako naglavacke, jer gustina pudre je ocigledno manja pa je nekako imao vise vazduha. Po meni momak je stvarno bio srecan u nesreci sto je drugi momak bash porednjega pao u sneg I dok se koprca da se izvuce primeti ga. Sudbina

  10. #630
    Ski Magare Milos011 avatar
    Datum registracije
    05.01.2007
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    45
    Poruke
    492

    Podrazumevano

    Viđao sam i ranije situacije kada skijaš ostane zarobljen u tzv "snow trap" ili "tree well". Sneg napada oko jelke, a ispod nje ostane rupa.

    Ovaj je verovatno leteo naglavačke i upao u rupu pa ga je nakon toga zatrpao sneg. Dovoljno je rastresit sneg da je mogao da diše neko (kratko) vreme, ali ne i da se pomera.

    Sećam se jedne situacije kada je drugar u FR leteo naglavačke pored staze, a napadalo je preko metar snega za 2 dana. Samo su mu noge virile. Ali bilo nas je zajedno nekoliko, pa nije bilo dramatično.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 6 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 6)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •