Strana 22 od 37 PrvaPrva ... 12202122232432 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 211 do 220 od 365

Tema: Servis skija

  1. #211
    SKINAUT Ikar avatar
    Datum registracije
    21.12.2011
    Lokacija
    NBGD
    Skije / Bord
    Nordica FireArrow 80 Pro; Nordica Enforcer 110 Volkl Racetiger Sl UVO
    Godina
    46
    Poruke
    159

    Podrazumevano

    Ja radim u Salto M i ne planiram da menjam

  2. #212
    Senior Member
    Datum registracije
    11.11.2012
    Poruke
    164

    Podrazumevano

    Jel imaju Wintersteiger ili rade na nekoj drugoj? Rade masinski ili ima i rucni servis i koji predlazes?
    u pitanju je rc4, nije ostrena ni jednom do sada

  3. #213
    SKINAUT Ikar avatar
    Datum registracije
    21.12.2011
    Lokacija
    NBGD
    Skije / Bord
    Nordica FireArrow 80 Pro; Nordica Enforcer 110 Volkl Racetiger Sl UVO
    Godina
    46
    Poruke
    159

    Podrazumevano

    Evo linka gde je dosta toga objasnjeno a možeš videti i kojim masinama raspolaze servis a i na koje nacine može da se uradi servis.
    https://m.youtube.com/watch?v=SRfTf-1H-I0

    A evo i teme na forumu kako je sve pocelo.
    http://skijanje.rs/forum/showthread....ighlight=Salto

  4. #214
    Senior Member
    Datum registracije
    11.11.2012
    Poruke
    164

    Podrazumevano

    I, koji nacin predlazes, rucno ili masninski? Iskreno vise su mi se svidele masine gde skija sama ima pomer kad radi bocni ugao, a ne kada je rukom pokrece.

  5. #215
    SKINAUT Ikar avatar
    Datum registracije
    21.12.2011
    Lokacija
    NBGD
    Skije / Bord
    Nordica FireArrow 80 Pro; Nordica Enforcer 110 Volkl Racetiger Sl UVO
    Godina
    46
    Poruke
    159

    Podrazumevano

    Mislim da je masinom obrada jednaka na svim delovima kao sto i ti kazes. na taj način se kantne ravnomerno trose. Onda uvek nosis u isti servis i skiju možeš da obradiš 40 i vise puta (najmanje).

    Ali svakako mogu goran ili dzoninho da odgovore na ta pitanja.

  6. #216
    Senior Member
    Datum registracije
    24.02.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Nidecker Platinum
    Poruke
    120

    Podrazumevano

    Ja bord servisiram u Markoniu na 25maju od 2007

  7. #217
    salto
    Guest

    Podrazumevano

    dragi prijatelji , evo posle duzeg vremena da se i ja oglasim.Najbolji ski servis , da li je ikada pitao ko je najbolji ski serviser? , ako mislite da svi mi koji mlataramo sa kojekakvim sokocalima koje kuvaju lovacki paprikas kompjuterski a pored izleti skija gotova i ajd na sneg vestak led struktura tupi ostri obaraj , edge base , boze koliko stranih strucnih izraza kao manifest kp-yu. Maltretiramo se bezveze , moj najbolji serviser je cika Djole od koga sam ucio zanat , Delic i pancevci , mene svrstajte gde hocete.Zasto ovo napisah -bas zbog favorizacije ski servisa , kao sto milion puta rekoh :nema lose skije ima losih skijasa isto tako :nema losih ski servisa ima losih ski servisera , ako mislite da se i kod mene ne javi problem varate se , zovem cika Djoleta ikonu naseg zanata a on nesebicno skokne kod mene jer kada mi pozovemo onda je stvarno problem.Moram priznati da iznad svakog servisiranja mi , vlasnici servisa ako iole imamo savesti stojimo kao koordinatori nad nacinom izrade svakog servisa , na kraju krajeva moj zivotni posao i jeste krenuo davne 1989 kao serviser , prodaja je trgovina rental je snaga i umece , a moja ljubav SERVIS, sve ostalo je inmaginarno a SERVIS je ljubav gde ovaj plemeniti zanatluk polako zamenjuju masine (po meni vojska bez redovnog sluzenja vojnog roka) shvatite ovo kako hocete ali ski servisera je sve manje kod nas kao i fakultetski obrazovane dece koja ostaju ovde. koji je najbolji ski servis ? - nemam pojma vise ni ja

  8. #218
    Senior Member
    Datum registracije
    11.11.2012
    Poruke
    164

    Podrazumevano

    Pa kad se ovde pita koji je najbolji servis misli se valjda i na alat i na servisera tj ko najbolje odradi posao. Inace moja skija je juce bila kod Vas na servisu, ja sam zadovoljan.
    Izmenio/la bezbi; 25.10.2015 u 13:03.

  9. #219
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    2@salto
    Bez podilazenja...posto sam i sam serviser nekih drugih stvari, procenio sam da imamo isto razmisljanje o SERVISU kao zanatu, i odlucio skije iz Loznice doneti do Vas prosle godine...nisam pogresio!
    Ete toliko..
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  10. #220
    Super Member
    Datum registracije
    18.10.2014
    Poruke
    236

    Podrazumevano

    Jedva nadjoh temu. Da li je moguce odraditi popunjavanje baze, i obradu iste, a da se pritom ne diraju kantne? Kantne su mi jos fabricke i poprilicno su ostre, a podloga ima nekoliko riseva od mozda pola mm dubine pa bih voleo da to saniram bez diranja rubova.

    I jos jedno pitanje. Da li je moguce da ovaj Fischer ovoliko lose drzi vosak? Drugov Salomon i moj Fischer mazane isti dan pred skijanje, moje skije pobele posle 2 dana, njegove i dalje u jako dobrom stanju posle 4 skijaska dana. Voskirao sam sam oba para, tako da ne mislim da je u pitanju uticaj servisera

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •