Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 29 od 29

Tema: Spyder Leader muska jakna

  1. #21
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Čim se roba proda oglas se zaključava, tako je bilo i u ovom slučaju, ali je otključan naknadno zato što si ti prozvao ljude sa foruma - pa je morao da se otključa thread da bi ti ljudi odgovorili... Mislim da bi i sada mogao da se zaključa, ali si postavio pitanje / tj. tvrdiš kako ovaj forum ne liči ni na šta, pa će možda neko želeti da ti odgovori na to . Ti si završio posao, prodao jaknu i što se tebe tiče može da se briše, ali ovaj forum nema tu tradiciju, da se poruke brišu .
    Izmenio/la wlad; 21.10.2010 u 17:08.

  2. #22
    Junior Member
    Datum registracije
    15.10.2009
    Lokacija
    Lesak
    Poruke
    18

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    Čim se roba proda oglas se zaključava, tako je bilo i u ovom slučaju, ali je otključan naknadno zato što si ti prozvao ljude sa foruma - pa je morao da se otključa thread da bi ti ljudi odgovorili... Mislim da bi i sada mogao da se zaključa, ali si postavio pitanje / tj. tvrdiš kako ovaj forum ne liči ni na šta, pa će možda neko želeti da ti odgovori na to . Ti si završio posao, prodao jaknu i što se tebe tiče može da se briše, ali ovaj forum nema tu tradiciju, da se poruke brišu .
    Ja nikoga ne prozivam, to je pod br 1. Jaknu nisam prodao zahvaljujuci ovom forumu pod br 2. Ali u svakom slucaju hvala ovom forumu sto postoji pa moze da se postavi oglas.
    A ovde ima isuvise dokonih ljudi izgleda, pa ajde prozovite i vi mene hahahaha, pa da zatvorimo temu. Srpska posla i mentalitet a

  3. #23
    Member Marco avatar
    Datum registracije
    30.01.2010
    Godina
    48
    Poruke
    99

    Podrazumevano

    CITIRAM

    Covek ima vise love nego sto je budala??? Reci govore sve o prodavcu . . .

  4. #24
    Junior Member
    Datum registracije
    15.10.2009
    Lokacija
    Lesak
    Poruke
    18

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Marco Pogledati poruku
    CITIRAM

    Covek ima vise love nego sto je budala??? Reci govore sve o prodavcu . . .
    Ja sam rekao da covek ima novca i ako je dao toliko para za jaknu zasto mora da znaci da je budala. Ne znam sta si ti hteo da kazes ovim?

  5. #25
    Junior Member
    Datum registracije
    27.11.2009
    Poruke
    21

    Podrazumevano

    Mogao je on to platiti i vise,s obzirom da vozi X6.

  6. #26
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    pih, steta sto je prodata, ja taman ustedeo 632 eur i 273 $

  7. #27
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Cek cek, taman se uklapam za avio kartu i jaknu, jos samo za U$A vizu (jel zna neko sta treba od papira?) i big mek za nazad, a jescu gajbi pre nego sto krenem preko bare, valjda ima neko posluzenje u avionu..? Il' da stedim jos za mac pro pa da surfujem po konacima u trenucima dokolice? A sta ako mi uvale onaj mrtvopixelni? Ja ne umem da se derem na engleskom..

    Ne vredi, zabole me glava, ipak cu ja i ove zime u nekvalitetnoj odeci na debeli minus, pa kud puklo!

    (kad bi mi bar uleteo jedan X6 na lutriji - da me Bog vidi - odo' odma u Zelden za ovu ustedjevinu, pa nek se smrznem ko covek! )

  8. #28
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Jakna se bojom ubila za naše žičare sa kojih kapa mast.

  9. #29
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    ja na netu nasao model za 2011 za 360$, inace je 400$, "ganjc" nova, evo link (ako ne sme, brisite ga):

    http://www.park2peak.com/ProductDeta...eader&click=71

    Mala analiza ovog posta: cini mi se da je ovoj "X6-spajder" jakni pocetna cena bila 500e, otisla za 330e, a rece prodavac da je kupio licno u Americi za 450$ sto je nekih 320e po sadasnjem kursu? Nije mnogo izgubio, jel da? "izgubio je -10eur" ili ti "dobio +10e", zavisi kako se uzme, ako je prodao kao sto kaze...

    "znam ja sinko, cifre ne lazu, ali ja ipak ne smem da pogledam dal' sam tamo!" - ko se seca Sofronija...

    Sve nesto mislim da i nije prodata, nego, ajde..a lepa jakna sto jes' jes'..i nek padne mas', samo da se ne iscepa na korpi..

    Ja bi vala za nju dao 120+ jevreja ako valja velicina

    Ako stigne PP, ja je kupujem, pa pa vi vid'te! Diskrecija zagarantovana!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •