Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 14 od 14

Tema: bolovi u zglobovima posle skijanja

  1. #11
    Super Member
    Datum registracije
    19.09.2009
    Godina
    42
    Poruke
    233

    Podrazumevano

    ja imam nekih 8 kilograma viska telesne tezine, i doktori mi rekli sindrom preopterecenja, i da da mazem fastum gel, i mirovanje 2 nedelje, ali kako da mirujem :-)) prosle zime sam imao 30 dana na snegu.... pa nije pomagao no fastum gel +analgetici oralni + razne druge masti

  2. #12
    Super Member
    Datum registracije
    19.09.2009
    Godina
    42
    Poruke
    233

    Podrazumevano

    za ovu godinu sam nabavio steznike za kolena ali, kao malo cvrsce....pa videcu pozz i hvala svima na savetima

  3. #13
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od mladja22 Pogledati poruku
    ja imam nekih 8 kilograma viska telesne tezine, i doktori mi rekli sindrom preopterecenja, i da da mazem fastum gel, i mirovanje 2 nedelje, ali kako da mirujem :-)) prosle zime sam imao 30 dana na snegu.... pa nije pomagao no fastum gel +analgetici oralni + razne druge masti
    Mislim da se ovde nalazi odgovor na tvoje prvo pitanje.
    Skini te kilograme i naravno poradi na ucvrscenje muskulature kvadricepsa, koja u sustini treba da nosi teret a ne zglobovi.
    Poz

  4. #14
    Member
    Datum registracije
    15.11.2009
    Godina
    43
    Poruke
    72

    Podrazumevano

    najbolje je potraziti savet kod profesionalca,fizijatar,ortoped ili sportski lekar...Ako vec krecete da koristite maste ja predlazem VOLTAREN EMULGEL jer to je jedini preparat koji ima karakteristike i kao mast i kao gel.Da ne spominjem da je brand name i svetski No.1 topikalni preparak tod upale.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •