Rezultati 1 do 5 od 5

Tema: Kupovina ski opreme

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    02.12.2005
    Poruke
    2

    Podrazumevano Kupovina ski opreme

    Planiram da kupim ski opremu, a posto vidim da se razumijete zamolio bih vas za par savjeta.
    Do sad sam vozio neke stare skije, a htio bih da predjem na carving. Na snijegu imam oko 15-20 dana, svoje ski umijece bih ocijenio sa 2 (od 1-5), visok sam 198 cm, tezak oko 85 kg.

    Skije (sa vezovima ) bih uzeo polovne, ako moze da se uklopi u 150-170 eura.
    Kupio bih i pancerice (nove), 100-130 eura.
    Kakvo bi ste ski odijelo-dvodijelno predlozili (za 200-250 eura)?

    Na sta posebno da obratim paznju kad budem kupovao, ne bih htio da bacim toliike pare.


    Hvala!

  2. #2
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Pogledaj www.flickr.com/photos/pop67bg/ a procitaj i privatnu poruku koju sam poslao,verujem da ces naci nesto za sebe!
    Pozdrav,POP

  3. #3
    Member
    Datum registracije
    29.11.2005
    Lokacija
    Obrenovac
    Poruke
    37

    Podrazumevano

    O novoj ski opremi ne znam nista, ali vjerujem da bi bilo bolje znatno srezati fond za ski odijelo u korist skija, a posebno pancerica.

  4. #4
    Junior Member
    Datum registracije
    02.12.2005
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Ice
    O novoj ski opremi ne znam nista, ali vjerujem da bi bilo bolje znatno srezati fond za ski odijelo u korist skija, a posebno pancerica.
    Tako cu vjerovatno i uraditi

  5. #5
    member
    Datum registracije
    20.11.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    47
    Poruke
    21

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od jani11
    Planiram da kupim ski opremu, a posto vidim da se razumijete zamolio bih vas za par savjeta.
    Do sad sam vozio neke stare skije, a htio bih da predjem na carving. Na snijegu imam oko 15-20 dana, svoje ski umijece bih ocijenio sa 2 (od 1-5), visok sam 198 cm, tezak oko 85 kg.

    Skije (sa vezovima ) bih uzeo polovne, ako moze da se uklopi u 150-170 eura.
    Kupio bih i pancerice (nove), 100-130 eura.
    Kakvo bi ste ski odijelo-dvodijelno predlozili (za 200-250 eura)?

    Na sta posebno da obratim paznju kad budem kupovao, ne bih htio da bacim toliike pare.


    Hvala!
    Najbolje bi ti bilo da sacekas expo-zim. Tamo ces naci veliki izbor i nove i polovne opreme, mozda po nesto povoljnijim cenama. A svrati i do radnje Jugobicikl u Resavskoj ulici - imali su Elan skije, bas nesto za tebe po jako povoljnim cenama (doduse proslogodisnji modeli)!

    Pozdrav

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •