Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 18 od 18

Tema: savjet za gdje sa familijom?

  1. #11
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Srđane, zaboravio si napomenuti da se u servisu/rentalu/prodavnici na stazi (Falle) koriste jezici naroda i narodnosti sa Balkana.

  2. #12
    2011. pocela skijanjem! midwest avatar
    Datum registracije
    02.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    Head i.XRC 800
    Poruke
    63

    Podrazumevano

    Stekane,

    ti toliko dugo skijas u Gerlitzenu i toliko vremena provodis tamo da bi mogao traziti status pocasnog gradjanina.
    Funkcija umjetnosti je da bude ogledalo prirode, a dovoljno veliko ogledalo naprosto ne postoji.

  3. #13
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Kad bi mi dali besplatan ski pass, bio bih sretan i statusom počasnog seljaka.

  4. #14
    Senior Member
    Datum registracije
    01.02.2009
    Godina
    49
    Poruke
    141

    Podrazumevano svastika

    uplatio sam smještaj u bkk odmah pored termala romerbath, ski škole za djecu i početka žičare kaiser.......pozicija extra al uz odgovarajuću cjenu. nas četvoro + djete 90e apartman.mašala.
    sad kad sam riješio to ,da nebi otvarao novu temu , želio bih pitati za savjet.
    svastika hoće da proskija i ide sa nama. dali tamo da kupi polovnu opremu ili ovdje?čuo sam da od tamo dovlače za beograd extra opremu koja je tamo "bagatela".

  5. #15
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od tomba na kvadrat Pogledati poruku
    sad kad sam riješio to ,da nebi otvarao novu temu , želio bih pitati za savjet.
    svastika hoće da proskija i ide sa nama. dali tamo da kupi polovnu opremu ili ovdje?čuo sam da od tamo dovlače za beograd extra opremu koja je tamo "bagatela".
    Sigurno tamo postoje skije koje se mogu povoljnije naći nego ovdje, ali je pitanje da li ćeš naletiti na njih.
    Kad bi našao čovjeka sa ovih prostora koji tamo radi, isti bi čuda mogao napraviti po tom pitanju.

  6. #16
    Junior Member srdjanv avatar
    Datum registracije
    15.03.2004
    Godina
    58
    Poruke
    13

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od midwest Pogledati poruku
    Stekane,

    ti toliko dugo skijas u Gerlitzenu i toliko vremena provodis tamo da bi mogao traziti status pocasnog gradjanina.
    Midwest, nisi daleko. Posto sam na Gerlitzenu sa familijom skijao od davne 1978. pa desetak i vise godina, jedne zime gradonacelnik (selonacelnik) sela Trefen podno Gerlitzena napravio je prijem u lokalnoj kafani, pozvao desetak familija iz Beograda, Zagreba koji su tada bili najcesci gosti i urucio nam neke poklone, plakete i medalje od voska kao nagradu za vernost 10-to godisnju i 5-o godisnju vernost...na zalost medalja mi se istopila na peci ali su uspomene ostale...

  7. #17
    Cambiano
    Guest

    Podrazumevano

    Pozdrav svima,

    imam par pitanja. Isao bih sa suprugom i detetom od 2 godine na zimovanje.
    Ja bi se skijao, odnosno obnavljao znanje od pre 15-ak godina kada sam poslednji put stao na skije a oni bi malo svtckali po snegu i eventualno sankali.

    Da li imate za preporuku neko skijaliste za pocetnika a ujedno da ima i nekih sadrzaja kako bi ostatak porodice provodio vreme bez dosade.

    E sad ono najvaznije- cena pristupacna. Nije bitno da li je skijaliste ovde, u Bugarskoj, ili negde po Evropi. Hvala na odgovorima

  8. #18
    Senior Member wetmila avatar
    Datum registracije
    15.09.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fisher
    Godina
    56
    Poruke
    168

    Podrazumevano

    skijanje se ne zaboravlja, pa to nece biti problem bilo gde.
    Prevrni malo forum i ima od svega po svasta.
    Npr Bad Hofgastein je sasvim ok, ali do zabave za decu mora se ici kolima.
    Pretrazite
    www.skijanje.hr

    note: nema potrebe da se quoteuje cela poruka kada je poslednja u temi!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •