Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 32

Tema: Atomic race slc

  1. #21
    Member
    Datum registracije
    30.01.2009
    Godina
    42
    Poruke
    34

    Podrazumevano

    pustite dečka, neka traži 500... njegova stvar... prodaće ih .... nikada.

  2. #22
    Super Member
    Datum registracije
    02.02.2007
    Poruke
    203

    Podrazumevano

    pazi ove sveznadare, magovi sa Marsa?niko ovde nije frustriran pogotovo u ovakvom drustvu ,zaista je smesno.vi ako hocete svoje poklonite,a da sve sto se ponudi kosta 200eur-a,moguce je jedino na Marsu.kad nadjes porse za 4 soma javi mi se obavezno. a ovi sto kupuju tarabe ,a ne znaju ni model ,o godini da ne pricam .pa jos ni duzina koja mu treba,pa o cemu pricamo.

  3. #23
    Ski legenda Flexon avatar
    Datum registracije
    16.05.2006
    Skije / Bord
    Elan M999 x 2 + LP XXL
    Godina
    47
    Poruke
    1.496

    Podrazumevano

    te pseudo letve sa atomic smecem od vezova ovdje vrijede najvise brat bratu 200

  4. #24
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Flexone, pod pseudo letvama vjerovatno podrazumijevaš model koji se ne nalazi u zvaničnom katalogu. Ne bih baš rekao da su Atomic vezovi smeće, ali je činjenica da su se vezovi drugih proizvođača pokazali pouzdanijim.

    Citirati Originalno postavljeno od axxe Pogledati poruku
    ...ja sam isklucivo fun rossi-ja i salomona medjutim menjam svoje misljenje i za atomic-a.ovakva skija se prodaje za 200 eura pogotovo ne ATOMIC.
    Slažem se da ima dosta skijaša kojima je bitnije šta piše na prednjem nego na zadnjem dijelu skije. Mnogima je dovoljno da pročitaju ATOMIC (izgovara se sa primjesom rešpekta i dubine u boji glasa), a što niko ne zna koji je to model SLC, to je manje bitno. SL je vjerovatno od slalom, a C od carving. Ima li bolje kombinacije od spoja slaloma i karvinga? Teško.

    Sasvim moguće da je ovo nekakva verzija modela SL9m iz 2006/07, jer ako ne griješim, dimenzije su iste (123-65-103). Ako je to ta skija, onda je to super, ali je onda Atomic lud što mijenja naziv skiji za koju svi znaju da je super. More bit bidne sam u pravu, a more bit i ono drugo.

    A cijena... To je individualno. Meni vjera ne dozvoljava da za bilo koje skije dajem više od 250 evrića.

  5. #25
    Senior Member
    Datum registracije
    28.05.2009
    Poruke
    136

    Podrazumevano

    Probao skiju prosle godine, doduse samo par zica, i meni je bila sasvim ok (mada sam sada toliko odusevljen sa ac 30 da moram da se trudim da racionalno rasudjujem, hvala Stekane jos jednom za savet i oko duzine 177).
    Sto se cene tice slazem se da je individualna stvar, medjutim u beosportu je SLC oko 300e sa neox vezom (28 950 din), nova.

  6. #26
    Super Member
    Datum registracije
    02.02.2007
    Poruke
    203

    Podrazumevano

    o svakoj skiji koju kupim znam unapred sve, i o oznakama napred i nazad.inace ovo je cini mi se najjeftinija skija koju sam do sada kupio ,ja sam iskljucivo fun rossi-a ,salomon-a i ponekad blizzard-a.ovu skiju sam kupio jer je atomic poznat po navodno najboljim kantnama,te nisam hteo da kupim odmah race model ,jer sta cu onda opet za 200eur-a da usrecim nekog.i u prvom postavljanju sam opisao koja je to skija i da fantasticno reaguje na stazi(doticni stekan i dejan opisuju delimicno tacno svoje utiske).kupio sam i isprobao sam zaista puno skija, neki mladji clanovi nemaju ni toliko godina,vezove atomic nemam iskustva jer nisam bio ni u kakvoj kriznoj situaciji.sto se tice vezova za mene je rossignol i salomon zakon, mada nadam se da me ni neox nece izneveriti.sto se tice skija je isto samo i atomic mi se sve vise dopada.puno pricamo ,a nista ne trgujemo.ej koja je ovo smaracina. a zanima me onaj pseudo sa Marsa,kakve tarabe on ima.

  7. #27
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Skije / Bord
    Fischer AMC76
    Godina
    61
    Poruke
    807

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od axxe Pogledati poruku
    a zanima me onaj pseudo sa Marsa,kakve tarabe on ima.
    Bolje pusti njegove tarabe... pomislićeš da se hvali da mu je i duži i deblji i jači... Bojim se da će tvoja prva i poslednja reakcija da bude

  8. #28
    Super Member
    Datum registracije
    02.02.2007
    Poruke
    203

    Podrazumevano

    ne bih da diskutujem o opremi ali sta sam imao i sta sad imam ,i to uvek sve novo cini mi se ...a ovo nije prvenstveno mesto za neko foliranje,a to jak na recima ...

  9. #29
    Ski legenda
    Datum registracije
    28.02.2004
    Skije / Bord
    Da/Rado
    Poruke
    245

    Podrazumevano

    da predjemo sa reci na dela,vidim da se pominje
    da je realna vednost izmedju 150-200e..
    ako si za ovo, javi se na pp da pregovaramo...suske su tu;D
    fala.
    molim.
    zli
    Maynard,Adam,Justin,Danny.

  10. #30
    Super Member
    Datum registracije
    02.02.2007
    Poruke
    203

    Podrazumevano

    za ove pare tesko i to nije moja realna cena

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •