Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 32

Tema: Atomic race slc

  1. #11
    Member Nikola Milosavljevic avatar
    Datum registracije
    28.01.2009
    Lokacija
    Niš
    Godina
    44
    Poruke
    88

    Podrazumevano

    Sve je to ok, ali odakle ti ideja da će potez podizanja cene (bilo čega) i to za 50e!!! da ti proda artikal??!!!
    Vidi barem obriši ceo topic pa postavi novi, sa novom cenom.

  2. #12
    Super Member
    Datum registracije
    02.02.2007
    Poruke
    203

    Podrazumevano

    ljudi jel ostal para posle expo zima?

  3. #13
    Super Member
    Datum registracije
    02.02.2007
    Poruke
    203

    Podrazumevano

    kakav je ovo ski forum ovo je buvljak .ovde oni sto imaju kvalitetnu opremu (retko)nema sanse da prodaju nesto ali zato ovi sa krsevima hoce iste pare.

  4. #14
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od axxe Pogledati poruku
    kakav je ovo ski forum ovo je buvljak .ovde oni sto imaju kvalitetnu opremu (retko)nema sanse da prodaju nesto ali zato ovi sa krsevima hoce iste pare.
    Cena 330 e je preterana, pogotovo kad se dobije lanjski model Atomic SL 12 u Austriji za 470 e....

  5. #15
    Super Member
    Datum registracije
    02.02.2007
    Poruke
    203

    Podrazumevano

    u pravu si ,a ovogodisnji 100 eura vise, samo u odredjeni prodavnicama i to bez carine i poreza.sad cu da skoknem u inostranstvo i kupim skije .covece to jedino kad si na skijanju napolju ,pa te zadesi neki strasan popust sto uopste nije pravilo ,ako skijas u inostranstvu znas o cemu pricam.ej pa ja sam sad primetio odakle si.pa ti se zezas,tebi austrija na 50km i ti si nasao da mi pricas o jednostavnosti kupovine skija.kod vas mora da su skije dzabe.po sajtovima ne bih rekao.ako neko prodaje za 200-250 eura skije iz rente, o modelu nema pojma ,a o godistu pogotovo. ma ovo je obicno smaranje

  6. #16
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Ne zezam se.....ne možeš postaviti najprije cenu 270 a onda je dignut na 330, a taj model nije nov, uz to još si skijao na njima....ovo je forum i ja sam samo izneo svoje mišljenje.....Al možeš postavit i višu cenu, ali je onda pitanje kad češ ih prodati... Pogotovo su preterane cene rentiranih skija iz inostranstva, to si u pravu, uz to je na njima rađena struktura (ravnanje klizne površine na kamenu, tako da ne znaš, da li je netaknuta, ili je još samo ima 0,1 milimetar-al sjaji ko nova,, to je istina) ...BTW do granice sa AUT mi je tačno 13 km....
    Izmenio/la skiman; 23.12.2009 u 14:16.

  7. #17
    Senior Member ekozelj avatar
    Datum registracije
    11.10.2005
    Lokacija
    Zaječar
    Skije / Bord
    Atomic SL 9m
    Godina
    52
    Poruke
    142

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od skiman Pogledati poruku
    Ne zezam se.....ne možeš postaviti najprije cenu 270 a onda je dignut na 330.......
    Ma možeš ali ti onda skije stoje kući neprodate .

  8. #18
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Nema potrebe za frustracijama, ovo su oglasi i važi zakon ponude i potražnje. Nisu svi na forumu krivi ako neko ne može da proda svoju skiju

  9. #19
    Member Nikola Milosavljevic avatar
    Datum registracije
    28.01.2009
    Lokacija
    Niš
    Godina
    44
    Poruke
    88

    Podrazumevano

    Dečko se ladno ljuti što niko ne kupuje njegove skije Još kao mi smo debili što kupujemo skije od 100tinak e, a ne od 300+, mi smo pali s Marsa!!!
    Pazi sad, na pr. nekako sam sakupio 270e i onda kao...aha vidi treba još samo 50e da dodam jer se on genijalno setio da podigne cenu...odlično, ne znam da li da izvadim iz levog ili desnog džepa...ma važi.
    Dakle ili batali da prodaješ ili ponudi neku realniju cenu koja svakako nije veća od prvobitne pa možda i prodaš. Ovako možeš da pišeš do prekosutra...

  10. #20
    Ski legenda Flexon avatar
    Datum registracije
    16.05.2006
    Skije / Bord
    Elan M999 x 2 + LP XXL
    Godina
    47
    Poruke
    1.496

    Podrazumevano

    realna vrijednost 150 - 200e

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •