Strana 6 od 15 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 51 do 60 od 146

Tema: Igrišta - Vlasenica

  1. #51
    Junior Member
    Datum registracije
    19.02.2009
    Godina
    42
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Zelim vam lijep provod na Igristu i vidimo se

  2. #52

    Podrazumevano Snimak stare staze na Igrištima

    Ne znam da li se ovaj snimak može svrstati u sekciju reportaže ali se nadam da će poslužiti onima koji nisu bili na Igrištima da se upoznaju sa jednom od staza i bar malo približi ljepote Javor planine, a onima koji su bili na Igrištima da se podsjete kako to sve izgleda.

    ...да полете рибе и запливају птице...

  3. #53

    Podrazumevano Sa Igrišta 14.03.2009.

    Visina snijega oko 40 cm do 60 cm (na Javorovoj poljani)
    Liftovi su radili
    Staze su bile uređene i malo mekše jer je snijeg prilično mokar.
    Mali broj posjetilaca, najvjerovatnije zbog neinformisanosti o postojanju snijega na Javoru.
    Nadam se da će ljudi iz SC u buduće naći način da blagovremeno obavjeste nas skijaše o stanju na Igrištima.

    Pozdrav
    Priložene slike Priložene slike
    ...да полете рибе и запливају птице...

  4. #54

    Podrazumevano Najava ski vikenda na Igrištima 21. i 22.03.2009.

    Iz Igrišta a.d. i Turističke organizacije Vlasenice dobio sam informaciju da je na Igrištima sve spremno za naredni vikend. Snijega ima dovoljno, staze su pripremljene i očekuje se lijepo vrijeme i naravno gosti

    Ko voli nek izvoli

    Pozdrav
    ...да полете рибе и запливају птице...

  5. #55
    skibuldozer bojan avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Godina
    51
    Poruke
    164

    Podrazumevano

    Ko je bio danas neka javi stanje. Ja bih sutra jutro dosao na dan...

  6. #56
    Junior Member Dredd63 avatar
    Datum registracije
    06.01.2006
    Poruke
    14

    Podrazumevano

    Danas Igrista ne rade!!!!!!!!!!

  7. #57
    skibuldozer bojan avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Godina
    51
    Poruke
    164

    Podrazumevano

    Hvala na informaciji! Bas bih se lepo navozao za dzabe

  8. #58
    Member
    Datum registracije
    02.12.2008
    Godina
    61
    Poruke
    42

    Podrazumevano

    Detalj sa staze....
    Priložene slike Priložene slike

  9. #59

    Podrazumevano Sa Igrišta 21. i 22,.03,

    Ko je u subotu krenuo na Igrišta prošao bi isto kao i ja - poljubio vrata restorana Javor i vratio se. Put je bi katastrrofa sa puno leda i snijega, popriječenih vozila i zaustavljenih kamiona. Sve u svemu skijanja na Igrištima nije bilo ali smo mi iskoristili snijeg na putu i od Igrišta spustili se putem u Vlasenicu.

    E sljedeći dan, danas 22.03. , je bila skroz druga priča. Snijeg je padao do 6 sati ujutro. U Vlasenici je oko 10 sati bila temperatura 7 stepeni i snijeg je u Vlasenici bio mokar. Na Igrišta smo stigli nešto prije podne. Snijega na Igrištima ima preko 80 cm. Veliki lift je radio, staza je bila utabana i prilično tvrda, jednom riječju fantastična. Na Javorovoj poljani ratrak nije radio sve do 13 sati kad je prošao jedanput. I mali lift je popodne radio. Sve us vemu ovo je bio još jedan od prelijepih dana na Igrištima. Posjeta i nije bila neka, maksimalno 100 ljudi. Idealno za uživanje.
    Izdvojiću još jedan detalj - skijanje kroz cjelac niz "12" koju sam ja danas prozvao Šampita. Snijega na toj stazi ima preko 100 cm i niko nije skijao tom stazom do 14.00. A evo i slike kako je to izgledalo poslije prvih nekoliko prolaza.
    Još se jednom pokazalo da vrijeme može da pokvari ali isto tako i da doprinese da isplanirano bude više nego ispunjeno.

    Bojane zeznuo si se što nisi došao danas na Igrište
    Priložene slike Priložene slike
    ...да полете рибе и запливају птице...

  10. #60
    skibuldozer bojan avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Godina
    51
    Poruke
    164

    Podrazumevano

    Zvali smo i direktora centra u subotu veče. Čovek nam reče sledeće: "palo je dosta snega te su u subotu tabali taj sneg" , "krenenite vi lepo po vašem planu i zovite na ovaj telefon čim krenete da vam javim stanje". Pošto mi moramo krenuti oko 04.00 nisam baš shvatio kako će nam on garantovati u jutarnjem mraku da će igrišta raditi? Te noći je takođe bilo najavljeno padavina od više kilograma po metru kvadratnom pa mi je bilo izuzetno nesigurno da pođem.

    Šteta, baš bi mi prijao jedan spust kroz dubok celac....

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •