Strana 13 od 15 PrvaPrva ... 31112131415 PoslednjaPoslednja
Rezultati 121 do 130 od 146

Tema: Igrišta - Vlasenica

  1. #121
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    BTW...ako kliknete link ka HomePage bice Vam jasno koliki je raspad sistema na Igristu...steta..
    http://www.igriste.com/
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  2. #122
    Member vmiro avatar
    Datum registracije
    10.03.2010
    Poruke
    54

    Podrazumevano

    Дефинитивно нема ништа од скијања ове, а бојим се и наредних година на Игришту.
    Фирма АД Игришта која је преузела "ски центар", иначе владина фирма, је пропала...чак се прича да ће хотел Панорама предати за употребу као дом ученика, а за радове који су извођени на прављењу нове трасе пута до скијалишта су остали дужни извођачима...
    Шта би са оних њихових 20 милиона што су планирали да уложе

    Поз

  3. #123
    Administrator admin avatar
    Datum registracije
    14.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    63
    Poruke
    1.045

    Podrazumevano

    Nedavno na putu ka Jahorini, zastao sam na Igristima ...
    Priložene slike Priložene slike

  4. #124
    Junior Member mosquito avatar
    Datum registracije
    17.12.2009
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    Evo ovako, otprilike, stoje stvari sa Igrištima. Čak i oni koji bi trebalo da su optimistični, po službenoj dužnosti, nisu mogli da daju obećavajuće izjave.
    http://www.glassrpske.com/drustvo/pa...ka/102946.html

  5. #125

    Podrazumevano :(

    Tužno, ali do ovoga je moralo doći. Prokletstvo, aljkavost i nesposobnost ljudi....nema druge nego propast. Dobro bi bilo da je neko napiso i napomenuo da niko od 7 ljudi koji su vodili Igrišta nije skijaš i pet od njih sedam nisu na Igrišta došli NIKAD sve dok nisu postali "glavni".
    Problem je dijelom u Vlasenici iz koje ljudi svakodnevno odlaze i postoji veoma malo ljudi koji razumiju potencijal i mogućnosti Igrišta i spremni su da se angažuju.
    Ja lično mislim da je drugi, veći, dio trenutnog problema u Banja Luci i da je Igrište u zadnjim godinama poslužilo za prelivanje para sa državnih računa u privatne. Ali avaj te pare su otišle u nepovrat. Sposobni su sretni i "uživaju" u svom "bogatstvu"
    Slike koje je Zoran postavio su "reprezentativne" i takve da se može reći da ulivaju i neku nadu, ali na žalost stanje je mnooooooogo gore. Ja sam jesenas prošetao putem do Javorove poljane i to kako je put "proširivan" i "poboljšavan" je spomenik ljudske gluposti koji se ne može riječima opisati. To mora da se vidi. Ako se neko na to usudi i ako pri tome bar malo voli prirodu i Javor planinu neka se spremi na gutanje knedli i zaustavljanje suza.
    Mnogo mi je žao, ali agonija je valjda završena. Ja sam gore skijao i kad nije bilo puta i kad nije bilo liftova i znam da će neki reći da je to bilo prije 35 godina i da to nije skijanje, ali kad bolje razmislim čini mi se da bi bolje bilo da ljudi nisu UPOGANILI ovu planinu.
    ...да полете рибе и запливају птице...

  6. #126
    Administrator admin avatar
    Datum registracije
    14.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    63
    Poruke
    1.045

    Podrazumevano Igrišta - 2020 planirana gradnja šestosed žičare

    Nova nada za skijalište Igrišta iznad Vlasenice...

    https://www.skijanje.rs/vesti/igrist...ledece-godine/

    Planirana površina ski centra Igrišta odnosi se najvećim delom na površine koje već zauzimaju ski-staze, čija ukupna površina iznosi 190.000 m2.
    Prema Planiranom rešenju ski centra Igrišta predviđena je jedana šestosed žičara, ukupne visinske razlike oko 330 m, dužine 820 m i kapaciteta 3000 skijaša/sat i pokretna traka dužine 150 m, kapaciteta 1.500 skijaša/sat. Planirana je izgradnja tri glavne ski-staze koje će boti pokrivene sistemom osnežavanja, ukupne dužine oko 4.750 m.

    resizedimage600420-Igrista-ge-2.jpg

  7. #127
    Super G hogar avatar
    Datum registracije
    26.12.2010
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    Head WC Rebels e-Speed Pro
    Godina
    51
    Poruke
    186

  8. #128
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    "PROJEKAT SKI CENTAR IGRIŠTA - Danas smo sa načelnikom opštine Vlasenica, saradnicima @technoalpin i izvođačima radova održali radni sastanak povodom početka radova u ski centru Igrišta. "
    IZVOR:FB

    https://www.facebook.com/JahorinaOC/
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  9. #129
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.073

    Podrazumevano

    IGRIŠTA - VLASENICA, BIH - POČELI RADOVI NA IZGRADNJI SKI CENTRA

    Olimpijski centar Jahorina je krenuo sa realizacijom još jednog plana, koji je prije više od godinu dana predstavljen javnosti. Radi se o izgradnji ski centra Igrišta kod Vlasenice, koji, kako su rekli, ima veliki potencijal da bude atraktivna turistička destinacija.

    Tim povodom direktor Olimpijskog centra Jahorina, Dejan Ljevnaić je rekao: "Sa zadovoljstvom mogu da kažem da smo krenuli sa radovima na obnavljanju i izgradnji ski centra Igrišta. Krećemo od nule i imamo šansu da napravimo najbolji ski centar. Tim Olimpijskog centra Jahorina je još pre više od godinu dana napravio Razvojni Projekat ski centra Igrišta, detaljno razrađen po fazama i investicijama. Vlada Republike Srpske je usvojila projekat i obezbedila garanciju za izgradnju ovog ski centra, za šta će biti izdvojeno 42 miliona KM. Nakon uspešno sprovedenih nabavki, kao i potpisivanja Ugovora za izgradnju dve ski staze, sistema za veštačko osnežavanje, krenuli smo sa izvođenjem radova na terenu. Uz sistem za osnežavanje, dve ski staze, u planu je izgradnja i žičare, jezera za veštačko osnežavanje kapaciteta 30.000m3, pokretne trake, tjubing staze i zabavnog sadržaja (mini zip line), kao i parkinga i svih pratećih sadržaja".

    ...

    Više na: https://www.skijanje.rs/vesti/igrist...ji-ski-centra/

    SetWidth960-Igrita-jun2022-screen-23-960x584.jpg

  10. #130
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Prosao ovog leta 4 puta, zadnji put pre 2 nedelje, rade, kopaju, ruse, nasipaju pun gas...kad ce zavrsiti nisam uspeo saznati, odnosno kad planiraju zavrsiti.
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •