Strana 1 od 15 12311 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 146

Tema: Igrišta - Vlasenica

  1. #1
    Administrator admin avatar
    Datum registracije
    14.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    63
    Poruke
    1.045

    Podrazumevano Igrišta - Vlasenica

    Da li je neko skijao na Igristima - planina Javor iznad Vlasenice (na putu ka Jahorini). Tamo postoji ski lift - tanjir. Duz njega se spstaju tri staze od kojih jedna koja se pruza sa desne strane uz samu trasu lifta svojim nagibom moze da zadovolji i zahtevnije skijase. Imali su i jedan tabac snega, ali da li ce biti u funkciji i ove zime????

  2. #2
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    56
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od admin
    Da li je neko skijao na Igristima - planina Javor iznad Vlasenice (na putu ka Jahorini). Tamo postoji ski lift - tanjir. Duz njega se spstaju tri staze od kojih jedna koja se pruza sa desne strane uz samu trasu lifta svojim nagibom moze da zadovolji i zahtevnije skijase. Imali su i jedan tabac snega, ali da li ce biti u funkciji i ove zime????
    Za stazu koja se spusta do magistralnog puta mogu reci da je ozbiljna i da moze pruziti zadovoljstvo boljem skijasu.Meni je sasvim OK,mada sam napravio 4-5 zica kada sam se vracao sa Jahorine.Sve u svemu vredi otici i probati kada bude uslova za skijanje!

    Pozdrav Adminu od POP67

  3. #3
    Member
    Datum registracije
    29.11.2005
    Lokacija
    Obrenovac
    Poruke
    37

    Podrazumevano

    Skijaliste je OK. Ljudi koji rade na odrzavanju su entuzijasti prije svega i zica radi i kad ima malo skijasa. Staza nije zahtjevna, ali kad nema nista bolje - odlicna. Jagnjetina je prva liga. Preporuka: naci broj telefona ski centra i prije polaska na skijanje se obavezno raspitati da li zica radi.

  4. #4
    Senior Member Milan NS avatar
    Datum registracije
    18.10.2005
    Godina
    49
    Poruke
    170

    Podrazumevano

    Ja sam prošle godine skiajo tamo jednu subotu u januaru sa drugarom iz Loznice... bilo je loše vreme i tip koji tamo "radi" na žici nam je rekao ... "skijajte diokle hoćete ali kad budete završavali isključite žicu dole na crveni prekidač-ako ne znate ništa ne diraje"
    bilo nas je jedno 4-5 koji smo skijali

  5. #5
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    50
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Ja bio par puta,
    Staza je sasvim zadovoljavajuca i odgovara mapi koja je prezentovana na sajtu.
    Leva je je najblaza i najduza (oko 2 km), desna je nesto strmija i kraca, a ova uz zicu je najstrmija ali i nerasciscena (umalo slomih noge po panjevima i siblju ).
    Ne znam da li imaju ratrak, ali mi se cini da se staze sredjuju same od sebe
    Ski pas je, koliko se secam, prosle godine bio 12 km.
    Ima dva prilaza, jedan je sa donje starne, na samoj magistrali (posle Vlasenice) i drugi je sa gornje strane, skretanje sa magistrale pa uzbudljiv put od 1-2 km kroz sumu do parkinga i platoa sa restoranom.
    Sve u svemu, pristojno skijaliste za nase uslove na samo 3 sata od BG i odlican izbor za 1-2 dana skijanja.
    Kao sto neko rece OBAVEZNO proverti da li je lift u fukciji. Najbolje u hotelu "Panorama" u Vlasenici koji i upravlja liftom...samo sto su prosle godine bili u stecaju...ne znam da li su se oporavili...
    U svakom slucaju cu uskoro da pribavim sveze informacije o ovoj sezoni pa cu ih postovati

  6. #6
    skibuldozer bojan avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Godina
    51
    Poruke
    164

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od CrazyKong
    Ja bio par puta,
    Staza je sasvim zadovoljavajuca i odgovara mapi koja je prezentovana na sajtu.
    Leva je je najblaza i najduza (oko 2 km), desna je nesto strmija i kraca, a ova uz zicu je najstrmija ali i nerasciscena (umalo slomih noge po panjevima i siblju ).
    Ne znam da li imaju ratrak, ali mi se cini da se staze sredjuju same od sebe
    Ski pas je, koliko se secam, prosle godine bio 12 km.
    Ima dva prilaza, jedan je sa donje starne, na samoj magistrali (posle Vlasenice) i drugi je sa gornje strane, skretanje sa magistrale pa uzbudljiv put od 1-2 km kroz sumu do parkinga i platoa sa restoranom.
    Sve u svemu, pristojno skijaliste za nase uslove na samo 3 sata od BG i odlican izbor za 1-2 dana skijanja.
    Kao sto neko rece OBAVEZNO proverti da li je lift u fukciji. Najbolje u hotelu "Panorama" u Vlasenici koji i upravlja liftom...samo sto su prosle godine bili u stecaju...ne znam da li su se oporavili...
    U svakom slucaju cu uskoro da pribavim sveze informacije o ovoj sezoni pa cu ih postovati

    Crazy, hajde da prokopamo telefon ljudi iz Vlasenice koji se bave ovim centrom da vidimo momenat kada proradi, sto kazete to je na 3 sata od bg nesto o cemu bi mogli razmisljati u jednom danu tamo-nazad. Ako neko nabavi telefon mozemo ih zivkati redovno i lepo otici prvu subotu na zezanje. Imas li ideju ?

  7. #7
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    50
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Bojane,
    Bas to je i plan, vec sam pricao sa Popom o tome da skocimo na jedan dan tamo, samo da padne prokleti sneg.
    Telefon nije problem, nabavicemo ga vec...mislim da ovaj objavljen na sajtu nije vise u funkciji (ako ga nisu update-ovali u medjuvremenu)

  8. #8
    Member
    Datum registracije
    11.11.2005
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    hoce neko da objasni kako se do tamo dolazi??

  9. #9
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    50
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Putem za Jahorinu....tj BG-Sabac-Loznica-Zvornik-Milici-Vlasenica-HanPjesak.....
    Donja stanica lifta se nalazi na magistrali 4-5 kilometara posle Vlasenice prema Han Pjesku

  10. #10
    SKIholic Hurmiza avatar
    Datum registracije
    22.03.2005
    Poruke
    98

    Podrazumevano

    Moj prijatelj je iz Vlasenice pa ako vam trebaju kontakti nije ih tesko naci.
    Vlasenica je ono malo mesto kad pocnes da se penjes na Romanijski plato. Ski centar je malo posle grada nekih 5 km sa desne strane ima putokaz (mali doduse) na kom pise Ski centar Igrista.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •