Strana 5 od 15 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 41 do 50 od 146

Tema: Igrišta - Vlasenica

  1. #41

    Podrazumevano Pozdrav iz Vlasenice

    Za one koji su namjerili da dolaze ovaj vikend (14. i 15.02. )na Igrišta, evo i informacija sa puta Brčko- BN- Zvornik- Vlasenica. Put je ekstra. Od Brčkog do Šepka je padao snijeg oko 20.00 i malo je kvasio put, ali ništa strašno. Isto stanje je i od Zvornika do Vlasenice, a od Šepka do Zvornika je potpuno suvo. Nema leda i ne mrzne.
    U samoj Vlasenici ima od 20-30 cm snijega ima ga malo i po ulicama u Vlasenici. Takvo je stanje i do velikog lifta na Igrištima. Trenutna temperatura u Vlasenici je -1.
    Eto sad treba samo da spakujete skije i da krenete
    ...да полете рибе и запливају птице...

  2. #42

    Podrazumevano Direktno sa Igrišta

    Snijega ima mnooooooogo. Na putu od Vlasenice, takođe poprilično. Put do Javorove poljane je ošišćen, veliki lift radi. Snijeg i dalje pade. I na kraju ono "najljepše"- obje mašine za tabanje snijega su se pokvarile tako da je skijanje samo po cjelcu.

    Ko voli nek izvoli.
    ...да полете рибе и запливају птице...

  3. #43

    Podrazumevano Info za 15.02.2009.

    Izvor recepcija Hotela Panorama u Vlasenici i menadžeri Igrišta a.d.

    Staze se trenutno pripremaju za sutra.
    Svi liftovi će sigurno raditi.
    S obzirom da snijeg pada intenzivno i situacija se mijenja iz sata u sat, dobro bi bilo prije bilo kakvog pokreta informisati se na +38756735735 - recepcija hotela "Panorama" u Vlasenici.
    ...да полете рибе и запливају птице...

  4. #44

    Podrazumevano 14. i 15.02.2009. na Karauli i Igrištima

    Snijeg je konačno pao u dovoljnim količinama, Tj. padao je tako da mašine nisu mogle da stignu da ga utabaju. Dušu dalo za skijanje kroz cjelac. Temperatura i jak snijeg nisu baš bile pogodne za početnike. Visina snijega je trenutno oko 80-90 cm na Igrištima i 40-50 na Karauli.
    Od staza na Igrištima, poslije prve faze proširivanja, u funkciji je samo staza koja vodi preko Javorove poljane (znatno proširena) i naravno Javorova poljana. Nije bilo gužve na liftovima. Put do Javorove poljane očišćen i prohodan.

    Na Karauli staza meka, neutabana i već izrovana. Nema opreme za iznajmljivanje (imaju neke skije ali bez pancerica i parking prostor ne postoji.

    Slike Karaula
    Slike Igrišta
    ...да полете рибе и запливају птице...

  5. #45
    Member
    Datum registracije
    02.12.2008
    Godina
    61
    Poruke
    42

    Podrazumevano

    I ja sam bio na Igristima u Nedelju i Ponedeljak.Sreo sam se sa Jovigorom i jos nekim drugarima iz Novog Sada. U Nedelju je bilo dobro skijanje iako staze nisu bile "ispeglane"(ratrak u kvaru-menjac).U toku noci je palo jos snega pa je skijanje u Ponedeljak vise licilo na borbu sa snegom, mada ima i onoh koji bas to vole.

  6. #46
    ...dobre grudve pravim! Ivan1 avatar
    Datum registracije
    04.03.2008
    Lokacija
    Vossa
    Skije / Bord
    ka
    Poruke
    41

    Smile

    Ma extra je bilo!
    Priložene slike Priložene slike

  7. #47
    Junior Member
    Datum registracije
    19.02.2009
    Godina
    42
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Skijasi koj planiraju za vikend da dodju na Igrista, zelim da im kazem par stvari koji ce im biti od koristi. Put prema Igristima je prohodan ali sa dosta ugazenog snijega na putu i prema tome opre. Visina snijega na Igristima je ok 100 cm. Oko pitanja ratraka nista ne znam bili su u kvaru, ne znam da li su popravljeni, javljam sutra u vezi toga. U svakom slucaju vidimo se za vikend na Igristima.

  8. #48

    Podrazumevano info za 21. i 22.02.

    Za sada se zna samo da će raditi veliki lift. Staza je utabana, ako je snijeg ne zatrpa do ujutro, trenutno gore ne pada.
    Što se tiče Poljane situacija je neizvjesna. Planira se tabanje poljane za noćas.

    najbolje se informisati na već poznate telefone

    Informacije su iz Turističke organizacije Vlasenice
    ...да полете рибе и запливају птице...

  9. #49
    Junior Member
    Datum registracije
    19.02.2009
    Godina
    42
    Poruke
    5

    Podrazumevano pozdrav...

    Danas sam bio na Igristu, upravo sam se vratio. Put je prilicno cist. Snijega na Igrstu ima i previse, samo sto postoje ostali problemi. Skijasa je bilo preko 150, ali problem sa liftom je uzasan. Prvo lift je poceo tek da radi u 10 i 25. Drugo kvario se jedno 5 put po 20 min. Trece samo jedna staza je u funkciji i mala staza na poljani. Sve u svemu oganizacija je ocajna.
    Pozdarv do sledeceg javljanja.

  10. #50
    Member
    Datum registracije
    02.12.2008
    Godina
    61
    Poruke
    42

    Podrazumevano

    Sutra idemo na Igriste. Kombinovana ekipa SA-NS Jel neko respolozen da nam se pridruzi. Ratrak odavno popravljen staza sredjena rade veliki i mali lift.
    Za sutra predvidjena temp.od-2 do+4 rekao bih bice dobro skijanje....

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •