Strana 7 od 15 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 61 do 70 od 146

Tema: Igrišta - Vlasenica

  1. #61

    Podrazumevano Snijeg produžio ski sezonu na Igrištima

    Novi snijeg i novi vikend na Igrištima.

    Na sajtu www.igriste.com najavljeno skijanje na Igrištima za sljedeći vikend!
    ...да полете рибе и запливају птице...

  2. #62
    Junior Member
    Datum registracije
    04.04.2009
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Kakvo je stanje sa snijegom? zna li tko.
    Skijanje u BiH

  3. #63

    Podrazumevano Ski centar "Igrišta" - pripreme za sezonu

    Evo i prvog posta vezanog za sezonu 2009/10 na Igirštima.

    Sa sajta TO Vlasenica www.vlasenica-turizam.org proslijeđujem kompletnu vijest o pripremama na Igrištima. Koje je uzgred rečeno pod snijegom od 20-tak cm.

    Na prostoru ski centra "Igrišta" su u toku radovi koji se odnose na proširenje kapaciteta vertikalnog transporta, proširivanje putne mreže i izgradnju višenamjenskih objekata.
    Radovi bi trebali biti završeni do početka ski sezone ukoliko vremenski uslovi to dozvole obzirom da je prvi snijeg pao neuobičajeno rano.Još uvijek je na ovim prostorima visina snježnog pokrivača preko 20 cm.
    Uz dosadašnje liftove postavlja se još jedan (tip "sidro") na lokaciji "Javorova poljana".Početna tačka će biti ista kao kod postojećih liftova na ovoj lokaciji, trasa će ići paralelno sa postojećom ali duže nekoliko desetina metara.Kranja tačka će biti na polovini staze koja od završetka lifta "tanjir" vodi ka "Javorovoj poljani".Takođe, trasa jednog od liftova "lopatica" biće izmjenjena.
    Put koji vodi od magistralnog puta Vlasenica-Sarajevo do "Javorove poljane" će biti proširen i skraćen za oko 700 metara u odnosu na dosadašnjih 2,5 km.
    Na prostoru ski centra se radi i postavljanje više objekata (tip "planinska kuća") namjenjenih za ugostiteljstvo, odmor, iznajmljivanje ski opreme, ambulantu ...
    ...да полете рибе и запливају птице...

  4. #64

    Podrazumevano Знатно ниже цијене смјештаја у Власеници

    Поред припрема на Игриштима за сезону 2010 још једна добра вијест за скијаше. У новом цјеновнику А.Д. Игришта цијене смјештаја у хотелу "Панорама" у Власеници су значајно снижене. Цјеновник објављен на www.turizam-vlasenica.org.

    Погледајте цјеновник

    Како сам успио незванично да сазнам на Игриштима је у току проширивање пута, постављање још једне жице типа "сидро" на Јаворовој пољани и изградња намјенских кућица (амбуланта, полиција и сл.). Завршетак радова се планира до краја године.

    Видјећемо шта ће и како на крају од тога испасти.
    ...да полете рибе и запливају птице...

  5. #65

    Podrazumevano Video reportaža o pripremama Igrišta za sezonu 2010

    Na www.igriste.com može se pogledati video reportaža o pripremama za sezonu 2009/2010.
    ...да полете рибе и запливају птице...

  6. #66
    Member IT skijaš avatar
    Datum registracije
    26.07.2006
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer AMC 76
    Godina
    43
    Poruke
    58

    Podrazumevano

    Lepo, lepo, nema šta.
    Nadam se da će stići da sve završe do snega jer je baš raskopano.
    Ne pominje se da li je nebavljen neki ispravan ratrak koji će naravno da sređuje staze?
    Jel ima u planu promena tanjira, nekim dvosedom ili nečim udobnijim od trenutnog? Ne znam kakvo je iskustvo drugih, ali ja i većina poznanika i prijatelja koji su išli na Igrišta delimo isto mišljenje, a to je da je tanjir baš naporan, pogotovu za celodnevno skijanje.

  7. #67
    Member danilosubotic avatar
    Datum registracije
    10.03.2009
    Lokacija
    NOVI SAD
    Skije / Bord
    ATOMIC KUNG POW
    Godina
    39
    Poruke
    64

    Podrazumevano

    поздрав за Јовигор-а! Видео сам репортажу! Нису лоше стазе, чак су прошили и направили нове а има и стрмих стаза пофино!
    Али зар нису могли неки двосед да монтирају..то би има било баш екстра!!!!
    Да ли би могао да добије инфо око тога шта се урадило?
    Јесу ли завршили отприлике све што су хтели???
    Да ли је пао снег? Колико га има?
    Имам неколико другова из Власенице и мислио сам да сврнем мало из НС!
    Поздрав

  8. #68

    Podrazumevano Prijedlog

    Ako misliš dolaziti u na Igrišta, moj prijedlog ti je da informacije koje tražiš pokušaš naći u hotelu Panorama u Vlasenici, telefonom.
    Ja neke nezvanične informacije imam ali ne bih da pišem nešto što je neprovjereno. Mislim da ću sljedeće sedmice biti u Vlasenici pa ću probati da nešto saznam, a možda i da odskijam dan-dva.
    ...да полете рибе и запливају птице...

  9. #69
    ...dobre grudve pravim! Ivan1 avatar
    Datum registracije
    04.03.2008
    Lokacija
    Vossa
    Skije / Bord
    ka
    Poruke
    41

    Smile

    .....da li je sidro namontirano?

  10. #70
    Junior Member mosquito avatar
    Datum registracije
    17.12.2009
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    Danas sam kontaktirao ljude iz hotela Panorama, u čijem sastavu je i ski centar Igrišta, i rečeno mi je da će skicentar početi sa radom oko Nove Godine. Zbog čega ovako kasno neznam. Sutra idem u Vlasenicu pa se nadam da ću dobiti povoljnije vesti, sidro mislim da je gotovo. Telefon hotela je +38756735735

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •