Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 27

Tema: Expo-Zim 2009.

  1. #1
    Administrator admin avatar
    Datum registracije
    14.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    63
    Poruke
    1.045

    Podrazumevano Expo-Zim 2009.

    Ovogodisnji Expo-zim je zakazan za 03.-06.12.2009. na Beogradskom sajmu, hala 1.
    Ocekuje se da ce ga otvoriti Zurbriggen ili Girardelli. Pregovori su jos uvek u toku.

  2. #2
    Member Nikola Milosavljevic avatar
    Datum registracije
    28.01.2009
    Lokacija
    Niš
    Godina
    44
    Poruke
    88

    Podrazumevano

    Koliko će koštati ulaznica? Ja sam bio pre par godina kada je bio Stenmark ali se ne sećam.

  3. #3
    Member shaolin_master avatar
    Datum registracije
    11.09.2007
    Godina
    44
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Rekose ulaz je 300 dinara, poskupelo u odnosu na proslu godinu, koliko se secam bila je 250 din. Zar ne?

  4. #4
    Super Member
    Datum registracije
    21.11.2007
    Poruke
    241

    Podrazumevano

    Da, 300 din, otvara Meteja Svet sutra, 3.12. u podne. Parking 70 din/sat.

  5. #5
    Super Member -Miki- avatar
    Datum registracije
    16.03.2009
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Rossi Exp HD84
    Godina
    55
    Poruke
    226

    Podrazumevano

    Jel bio neko danas ? kakva je ponuda robe ?


  6. #6
    Member
    Datum registracije
    08.10.2008
    Godina
    37
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    Nista specijalno, kao i prosle godine...

    Novi model Racetiger SL bez vezova valjda oko 42000 dinara, proslogodisnji 35000 dinara.
    Head supershape oko 46000 sa vezovima, Head xrc 1000i 30000 dinara, Fisher progresor oko 30000 din., ovo mi je upalo u oko jer me najvise interesovalo.

    Na mnogim standovima rade ljudi koji se uopste ne razumeju u skije, pricaju neke stvari koje su naucili napamet. Jedan ne zna da li je cena sa vezovima ili ne, drugi objasnjava kolika mi velika snaga treba za neke srednje rekreativne skije o kojima smo pricali, ova jedna na standu firme koje rentira mi govori kako ce racetiger biti skup za rentu jer on kosta 90 000 dinara nov i tako....Ko hoce moze da kupi nesto po ne toliko pristupacnim cenama, a ko nece moze lepo da ubije vreme.

  7. #7
    Member
    Datum registracije
    05.12.2008
    Godina
    37
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    bio i prilichn mrshava ponuda snowboard opreme...bar firmi koje si mene zanimale...nma burtona recimo uposhte.ja sam ishao da bih kupio dobar snowboard ranac i na celom sajmu ima svega 4-5 ranaca...uzas...ok, proshao mi je dan, no sad kad pogledam koliko sam se iscimao, i za shta sam se toliko iscimao, mislim da apsolutno nije bilo vredno...
    Izmenio/la zlig0r; 03.12.2009 u 23:15.

  8. #8
    Super Member -Miki- avatar
    Datum registracije
    16.03.2009
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Rossi Exp HD84
    Godina
    55
    Poruke
    226

    Podrazumevano

    Hvala za info momci ja planiram da odem u subotu.

  9. #9
    Senior Member
    Datum registracije
    03.12.2008
    Lokacija
    Kragujevac
    Skije / Bord
    Volkl Racetiger SC Ti
    Godina
    43
    Poruke
    128

    Podrazumevano

    Danas(cetvrtak) sam bio i manje vise isti ljudi na istima mestima kao i lane sa veoma slicnom ponudom kao i prosle godine , previse su me pozurivali tako da ne stigoh da svratim na stand foruma, ali bice vremena za ispravku

  10. #10
    Jahorina
    Guest

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od zlig0r Pogledati poruku
    bio i prilichn mrshava ponuda snowboard opreme...bar firmi koje si mene zanimale...nma burtona recimo uposhte.ja sam ishao da bih kupio dobar snowboard ranac i na celom sajmu ima svega 4-5 ranaca...uzas...ok, proshao mi je dan, no sad kad pogledam koliko sam se iscimao, i za shta sam se toliko iscimao, mislim da apsolutno nije bilo vredno...
    Nema Burton-a jer generalni zastupnik "Madness" ove godine nije prisutan na Expu.

    Ima li neko koju sliku sa Expa?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •