Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 26

Tema: Prijedlog

  1. #11
    MANIJAK, SKI MANIJAK ISIA_extreme_carver avatar
    Datum registracije
    10.11.2005
    Lokacija
    Zagreb, Croatia
    Godina
    41
    Poruke
    99

    Podrazumevano

    Upravo suprotno, neznam po koliko foruma inace surfas, ali u svakom malo boljem forumu imas sekciju za off topic, mozda nekom clanu zatreba nesto sta nije u vezi sa skijanjem, i di bi to trebao staviti nego u dio za OT, uostalom nije na nama da o tome odlucujemo!
    Nije da se hvalim, ali....

  2. #12
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ISIA_extreme_carver
    Upravo suprotno, neznam po koliko foruma inace surfas, ali u svakom malo boljem forumu imas sekciju za off topic, mozda nekom clanu zatreba nesto sta nije u vezi sa skijanjem, i di bi to trebao staviti nego u dio za OT, uostalom nije na nama da o tome odlucujemo!
    Pa surfuje se surfuje , ali znas sta ce se onda desiti imam iskustva sa jednog drugog foruma (veoma kvalitetnog, 10000+ usera, 200+ online u svakom trenutku), ta soba ce postati najposecenija i dolazice ljudi zbog toga a ne zbog skijanja, a ovo je forum o skijanju koliko sam ja upucen... Ako nekom clanu nesto drugo treba a da nije u vezi sa skijanjem postoji nesto sto se zove www.google.com . Ovde je cilj da se prvo napravi dobra baza, da ovaj forum posecuju ski treneri, ski instruktori, ski sudije, takmicari, ljudi koji imaju allround znanje iz svega sto je vezano za sneg i skijanje (npr. Stekan) i ljudi koji zive na skijalistima, posle ce neupuceni ljudi sami dolaziti, nikako ne treba ici logikom ajmo prvo off da se prikupe ljudi pa cemo ih posle privoleti da skijaju... to je za indijance.
    Space Shuttle Ski

  3. #13
    MANIJAK, SKI MANIJAK ISIA_extreme_carver avatar
    Datum registracije
    10.11.2005
    Lokacija
    Zagreb, Croatia
    Godina
    41
    Poruke
    99

    Podrazumevano

    E vidis zato dobri forumi imaju sekciju za nove korisnike, gdje se oni moraju lijepo predstaviti ostalim clanovim, i reci neku vezu sa skijanjem, i onda kad to napravi, ako admin odluci da zadovoljava kriterije rucno mu dopusti pristup ostalom dijelu foruma, prije toga nemoze postati u ostale dijelove foruma dok to ne učini, ali ti ces sad reci, pa mogu i lagat samo da uđu na forum, naravno da mogu, ali to se ipak skuži jako brzo pa dobije ban i stvar riješena.
    Evo recimo ovaj forum ima 400 članova, ajde ti meni reci koliko je od tih 400 članova na forumu aktivno, evo nek pod aktivno bude da su postali barem jedan post u zadnjih mjesec dana?

    evo i sad se sjetio, recimo u sekciju za OT moze biti i čestitke nekome za rođendan, kao recimo danas DrEkAvAc-u.
    Nije da se hvalim, ali....

  4. #14
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ISIA_extreme_carver
    E vidis zato dobri forumi imaju sekciju za nove korisnike, gdje se oni moraju lijepo predstaviti ostalim clanovim, i reci neku vezu sa skijanjem, i onda kad to napravi, ako admin odluci da zadovoljava kriterije rucno mu dopusti pristup ostalom dijelu foruma, prije toga nemoze postati u ostale dijelove foruma dok to ne učini, ali ti ces sad reci, pa mogu i lagat samo da uđu na forum, naravno da mogu, ali to se ipak skuži jako brzo pa dobije ban i stvar riješena.
    Evo recimo ovaj forum ima 400 članova, ajde ti meni reci koliko je od tih 400 članova na forumu aktivno, evo nek pod aktivno bude da su postali barem jedan post u zadnjih mjesec dana?

    evo i sad se sjetio, recimo u sekciju za OT moze biti i čestitke nekome za rođendan, kao recimo danas DrEkAvAc-u.

    Ma to je glupo iz vise razloga prvo time se odaljuju potencijalni clanovi koje smara da pisu prvo nesto o sebi, neko ne zeli da daje podatke, svi bi trebali da smo ravnopravni, ..... ima toga dosta
    Space Shuttle Ski

  5. #15
    MANIJAK, SKI MANIJAK ISIA_extreme_carver avatar
    Datum registracije
    10.11.2005
    Lokacija
    Zagreb, Croatia
    Godina
    41
    Poruke
    99

    Podrazumevano

    Pa netreba mi niti njegovo ime, niti njegov matični broj niti adresa, jednostavno da se zna zasto je ovdje!
    Nije da se hvalim, ali....

  6. #16
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ISIA_extreme_carver
    Pa netreba mi niti njegovo ime, niti njegov matični broj niti adresa, jednostavno da se zna zasto je ovdje!
    Da al moze da laze:

    Cao ja sam Kylie Minogue, imam roze skije, kako da pravilno vezem masnice na kapi, da ne pokvarim frizuru, lupam mislim ne trebamo vrednovati nesto sto moze biti laz i to jako lako.
    Space Shuttle Ski

  7. #17
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Ma ne bi ja primoravao korisnike ni na sta, nek radi sta ko hoce, tu je admin da ga zacepi ako smeta .

    Sto se tice moderacije, ima onaj report bad post, verujem da stevs to gleda i to je to - a mi smo tu da reportujemo ako nam se ne svidja neki post.

    Vidjao sam da na nekim forumima traze da uneses normalno ime i prezime i tek tada ti daju pravo da postujes. Ali zasto terati ljude da unose podatke ako nece, moze onda da unese i Petar Markovic i koja korist onda od toga?

  8. #18
    Senior Member frrka avatar
    Datum registracije
    25.11.2005
    Godina
    41
    Poruke
    107

    Podrazumevano

    Stvarno angazujte nekog moderatora. Nisam upoznat sa poslom koji moderatori obavljaju ali verujem da to nije nesto komplikovano samo zahteva dosta vremena.
    Mada ovaj forum nije toliko aktivan kao bench forum ali opet treba jos neko da se on malo uredi.
    Ponudite da trazite moda koji ce raditi 4 free pa vidite ko ce se javiti.
    Verujem da bi imali dosta kandidata.
    Ali treba paziti na izbor moda jer mozete da "unajmite" nekoga ko bih svoju "moc" upotrebio u negative svrhe i brisao postove koji nisu za to (npr. mod bas ne gotivi usera koji je nesto postovao ili rasprava izmedju usera i moda).
    Verujem da ste razumeli sta sam hteo da kazem.
    Ali i da se nista ne promeni ja cu ga i dalje posecivati forum

  9. #19
    Cafe team KOP_MANIA avatar
    Datum registracije
    05.11.2005
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Atomic
    Poruke
    346

    Podrazumevano

    A zasto ovaj forum nije na srpskom??????????????????????????????????????????? ???????

  10. #20
    baksuz ski dude avatar
    Datum registracije
    05.12.2005
    Lokacija
    NBG
    Skije / Bord
    Atomic GS (jbg ne znam koje)
    Godina
    32
    Poruke
    482

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od KOP_MANIA
    A zasto ovaj forum nije na srpskom??????????????????????????????????????????? ???????
    nego na kojem je,na arapskom mozda????????
    ski rules


Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •