Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 26

Tema: Prijedlog

  1. #1
    MANIJAK, SKI MANIJAK ISIA_extreme_carver avatar
    Datum registracije
    10.11.2005
    Lokacija
    Zagreb, Croatia
    Godina
    41
    Poruke
    99

    Podrazumevano Prijedlog

    Eto imam jedan (ili više) prijedlog(a) za ovaj forum, pošto se bavim takvim stvarima poput foruma, jer sam na dosta foruma moderator, a negdje i administrator, pa za početak da se napravi nova kategorija foruma za nove članove, gdje bi se svi novi članovi prije postanja u ostale dijelove foruma predstavili ostalim članovima ovog foruma, nešto ukratko o sebi, od kuda je saznao za ovaj forum, kakav je skijas ili boarder, koju opremu ima za skijanje ili boardanje i tako uglavnom ukratko o sebi i da mu ostali članovi ovoga foruma ako žele, požele dobrodošlicu, to odlicno funkcionira na ostalim forumima pa sam i tu stavio taj prijedlog.

    Drugo se odnosi na postanje, pošto vidim da ima dosta offtopicarenja pa topicima u kojima to nebi trebalo biti, pa bi se moglo napraviti sekcija gdje ce članovi razgovarati o temema koje se ne odnose striktno na određeni topic, da bi kasnije kad bude dosta topica forum bio pregledan i da korisnici mogu lakše i brže naci odgovor koji trebaju, jer sam osobno vidio kako su tako neki forumi zbog toga imali dosta problema i poslije je bilo potrebno dugo vremena da se forum dovede u red, zato mislim da je potreban barem jedan moderator koji ce brinuti i o tome.

    Treće je da bi admin trebao brisati profile članova koji nisu postali niti jedan post u zadnjih godinu dana, jer se bespotrebno puni baza podataka i ničemu ne služi.

    Eto za početak, nemojte me shvatiti da imam loše misljenje o forumu, upravo suprotno, forum je odlican, ali ukoliko nebude reda na forumu mislim da onda nece tako dobro funkcionirati i onda ce odbijati nove članove nepreglednim dijelovima foruma, pogotovo kad bude puno više članova na forumu.

    Eto pa i vi recite mišljenje o ovim prijedlozima, da vas čujem članovi i SKI manijaci!
    Nije da se hvalim, ali....

  2. #2
    skibuldozer bojan avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Godina
    51
    Poruke
    164

    Podrazumevano that's right

    Citirati Originalno postavljeno od ISIA_extreme_carver
    Eto imam jedan (ili više) prijedlog(a) za ovaj forum, pošto se bavim takvim stvarima poput foruma, jer sam na dosta foruma moderator, a negdje i administrator, pa za početak da se napravi nova kategorija foruma za nove članove, gdje bi se svi novi članovi prije postanja u ostale dijelove foruma predstavili ostalim članovima ovog foruma, nešto ukratko o sebi, od kuda je saznao za ovaj forum, kakav je skijas ili boarder, koju opremu ima za skijanje ili boardanje i tako uglavnom ukratko o sebi i da mu ostali članovi ovoga foruma ako žele, požele dobrodošlicu, to odlicno funkcionira na ostalim forumima pa sam i tu stavio taj prijedlog.

    Drugo se odnosi na postanje, pošto vidim da ima dosta offtopicarenja pa topicima u kojima to nebi trebalo biti, pa bi se moglo napraviti sekcija gdje ce članovi razgovarati o temema koje se ne odnose striktno na određeni topic, da bi kasnije kad bude dosta topica forum bio pregledan i da korisnici mogu lakše i brže naci odgovor koji trebaju, jer sam osobno vidio kako su tako neki forumi zbog toga imali dosta problema i poslije je bilo potrebno dugo vremena da se forum dovede u red, zato mislim da je potreban barem jedan moderator koji ce brinuti i o tome.

    Treće je da bi admin trebao brisati profile članova koji nisu postali niti jedan post u zadnjih godinu dana, jer se bespotrebno puni baza podataka i ničemu ne služi.

    Eto za početak, nemojte me shvatiti da imam loše misljenje o forumu, upravo suprotno, forum je odlican, ali ukoliko nebude reda na forumu mislim da onda nece tako dobro funkcionirati i onda ce odbijati nove članove nepreglednim dijelovima foruma, pogotovo kad bude puno više članova na forumu.

    Eto pa i vi recite mišljenje o ovim prijedlozima, da vas čujem članovi i SKI manijaci!
    Covek je skroz u pravu, vec sad se primecuje nered i neorganizovanost u radu foruma a bice problema ukoliko se ne poradi na tome

  3. #3
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Da polako pocinje da se stvara potreba za moderatorima koji bi brisali off topic....
    Space Shuttle Ski

  4. #4
    CHOBB6OAP^EP valdevit avatar
    Datum registracije
    06.09.2005
    Lokacija
    novi beograd
    Skije / Bord
    burton seven 2006
    Godina
    38
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    reko to ja josh odavno,i to vishe puta,al me niko ne slusha :(

  5. #5
    MANIJAK, SKI MANIJAK ISIA_extreme_carver avatar
    Datum registracije
    10.11.2005
    Lokacija
    Zagreb, Croatia
    Godina
    41
    Poruke
    99

    Podrazumevano

    Ali nije na nama da odlucimo, tu je admin, pa ako se on slaze, mod se lako nađe.
    Nije da se hvalim, ali....

  6. #6
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od valdevit
    reko to ja josh odavno,i to vishe puta,al me niko ne slusha :(
    Da ali Stevs je konstantno na sajtu, ali nista ne brise ima off-a, (i ja sam lupam po off-u, da ne bude da sam cvecka) treba da imamo jednu sobu de se vodi malo neformalniji razgovor ovo ostalo sve da se sankcionise ako nije ok, malo po neki put da se progleda ali ostalo da se brise.
    Space Shuttle Ski

  7. #7
    MANIJAK, SKI MANIJAK ISIA_extreme_carver avatar
    Datum registracije
    10.11.2005
    Lokacija
    Zagreb, Croatia
    Godina
    41
    Poruke
    99

    Podrazumevano

    Trebalo bi staviti jednu sobu za offtopicarenje tipa "small talk", i barem jos jednu gdje bi bili postavljani razni linkovi, filmići, nest tipa "multimedia".
    Nije da se hvalim, ali....

  8. #8
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    P to i imamo ne treba nam vise, a mislim da nikada nece ni trebati.

    Ski Clubbing
    Okupljanja, dogovori, zajedničke ski avanture, neformalne ski priče...

    Ova soba za sad a i za u buduce po mom misljenju je sasvim sasvim dovoljna, znacu tu ima off-a, opet u nekoj razumnoj meri, znaci da se ne postavljaju pitanja koji parfem zeni za 8.mi mart ili tome slicno, znaci da ima kakve takve veze sa snegom.
    Space Shuttle Ski

  9. #9
    MANIJAK, SKI MANIJAK ISIA_extreme_carver avatar
    Datum registracije
    10.11.2005
    Lokacija
    Zagreb, Croatia
    Godina
    41
    Poruke
    99

    Podrazumevano

    Da ali bi trebala samo soba posebno napravljena za offtopicarenje, a ne recimo da, evo jedan primjer:
    Stevs pita dali netko zna neki sajt gdje moze naci vjezbe za pripremu muskulature za predstojecu ski sezonu, i na pola topica netko preokrene temu na fotoaparate, koji je totalni OT i nema veze sa vjezbama za skijanje, o tome ja govorim!
    Nije da se hvalim, ali....

  10. #10
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ISIA_extreme_carver
    Da ali bi trebala samo soba posebno napravljena za offtopicarenje, a ne recimo da, evo jedan primjer:
    Stevs pita dali netko zna neki sajt gdje moze naci vjezbe za pripremu muskulature za predstojecu ski sezonu, i na pola topica netko preokrene temu na fotoaparate, koji je totalni OT i nema veze sa vjezbama za skijanje, o tome ja govorim!

    Da ali po mom misljenju off topic vodi u propast, nikako nisam za potpuni off topic, nego konkretno tu su vezbe bile u vezi skijanja, nego ko pita za slike tu nastupaju moderatori i brisu ili u nekom posebnom skucaju rade split teme (ako postoji nekakva veza sa skijanjem, web camera za ski info npr.)
    Space Shuttle Ski

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •