Strana 7 od 9 PrvaPrva ... 56789 PoslednjaPoslednja
Rezultati 61 do 70 od 81

Tema: Zlatar, Nova Varos - Skijaliste Brijezdja

  1. #61
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Veceras sam se sa prodicom vratio sa Zlatibora dje smo bili na odmoru koji sam iskoristio i za skijanje.
    Kada smo prolazili kroz Novu Varos iznad magistrale sam primijetio skijase, to je bilo u samom gradu. Vidio sam onako u prolazu bez zaustavljanja da skijase uspinje dvosjedeznica ili cetvorosjedeznica ,nijesam siguran.
    Jeli to skijaliste na Zlatatu o kojem se pise u ovoj temi ili neki dio tog skijalista, ili neko drugo ,, gradsko,, skijaliste ?

  2. #62
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.070

    Podrazumevano

    To je to, u pitanju je četvorosed, kada si išao iz pravca Zlatibora (prema PG) nalazi se na levoj strani odmah iznad magistrale (početna stanica žičare)..

  3. #63
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Hvala Wlad. Izgleda mi zanimljvo...
    Bilo bi super kada bi neko od forumasa postavio svoje utiske sa skijanja i fotografije ili jos bolje video.
    Nije mi previse daleko od Podgorice i mogao bih doci na skijanje na 3-4 dana.

  4. #64
    Member
    Datum registracije
    13.12.2010
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    Стаза је занимљива, има пар преломница и дужине (по процени) једно 800 до 1000 метара. Но три-четири дана би било досадно. Ми са Јабуке најчешће комбинујемо један дан Торник, један дан Нова Варош, један дан Јабука и Један дан Жабљак. То је све у кругу од 75 километара (са Јабуке).

  5. #65
    Ski legenda
    Datum registracije
    28.12.2006
    Lokacija
    NS
    Godina
    50
    Poruke
    181

    Podrazumevano

    Mozes jeftin smestaj da nadjes u NV, pa za neke tranzit kombinacije od dan-dva moze da bude zanimljivo

  6. #66
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Free, najbolja varijanta smještaj Nova varoš u petak veče, Tornik subota, Brijezdja nedjelja, pa nazad u Pg...

  7. #67
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    To je super predlog za vikend skijanje. Najvjerovatnije cu krajem feb. ili pocetkom marta tako i uraditi.

  8. #68
    Super Member plecko avatar
    Datum registracije
    17.01.2009
    Lokacija
    Obrenovac
    Godina
    46
    Poruke
    410

    Podrazumevano

    malo da skinem paučinu sa ove teme, pošto niko ne spominje ovo skijalište sem pok. Duška Koraća.
    https://www.youtube.com/watch?v=nDi231hBqWo

  9. #69
    Super Member
    Datum registracije
    27.12.2012
    Lokacija
    Kapedunum
    Skije / Bord
    Head Supershape i. Magnum, Head WC i.SLR, Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Poruke
    352

    Podrazumevano

    Ove godine je skijšaki klub "Ski Art" svoje članove na ski kamp odveo upravo na Zlatar. Obzirom da su do sada uvek išli na Tornik ja sam bila malo skeptik, ali nakon prvog dana moji klinci su bili oduševljeni.
    Barem na osnovu fotografija ( mogu se videti na FB stranici kluba) čini mi se da je staza u ok stanju bez obzira na visoke dnevne temperature.
    Klinci nisu baš rečiti u opisu, pa na pitanje da li je staza ok, dobijam odgovor "super" Mlađa je samo primetila da na nekim delovima ima leda, a možda traži opravdanje za nekoliko padova
    Sve u svemu, mislim da su se radnici na stazi baš potrudili da sve bude kako treba za vreme raspusta.

  10. #70
    Super Member
    Datum registracije
    10.11.2009
    Lokacija
    Grdelica
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    Nisam imao prilike da skijam na toj stazi ali kako cujem Nova varos je uspela da napravi ozbiljnu stazu i to blizu centra grada sto je za svaku pohvalu.Jos jedan plus sto je montiran cetvorosed a ne sidro ili tanjir tako da se vidi koliko ljudi iz tog kraja pozitivno razmisljaju... svaka cast

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •