Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 21

Tema: Apel clanovima da obrate malo paznje!

  1. #11
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Misko
    Pope gresis, ne radi se o opominjanju, nego da ovaj forum lici na forum a ne na kupus . Svi smo mi ovde zbog skijanja, tako da to sto vole ili ne vole nije opravdanje... koje odbijanje, ovaj forum ce za godinu dve po mom misljenju imati preko 2 hiljade clanova... a da bi dosli novi ljudi moraju postojati kvalitetne teme i informacije.
    Misko molim te saberi broj citanja na temama koje su otvorili SKI MANIJACI i shvatices da ne gresim,a potpuno se slazem da na sajtu nema mesta za KUPUS!Nemoj se uvrediti ali moje misljenje je da bi trebalo da izbrises ovu temu obzirom da si je ti i zapoceo,a kao momak kojeg sam upoznao i procenio da VOLI ski sport mislim da bi trebalo da me poslusas!Pozdrav,ja vise na ovoj temi necu pisati,a ni otvarati je kao sto verujem da ni SKI MANIJACI to nece ciniti!

  2. #12
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nerro
    Izvinite, al kad postavih ovo pitanje učinilo mi se da je ovde bilo najzgodnije mesto. Ako nije molim admina da izbaci pitanje. Što se tiče skijanja pa i ja ga obožavam, al nemam želju da se svađam.
    Ako se ovako budu kritikvai i ostali možete samo da odbijete nove članove.

    Pozdrav i još jednom hvala SKI MANIJACIMA koji su mi poslali svoje mišljenje.

    Tu smo da pomognemo

  3. #13
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Misko
    Sta nije postojalo?

    Zato i treba da budu tu moderatori koji ce da pomere taj topic u pravu sobu, ili da odrade split ili bilo sta trece...
    Pa nije postojala kategorija "Ski Clubbing" do pre dva dana, nek ti kaze Stevs (Administrator).

    On je nedavno napravio i prebacio manijake i ostalo u Clubbing .

    No nije ni mnogo bitno, samo sam hteo da kazem da PSI nisu veliki problem ..
    Izmenio/la wlad; 28.11.2005 u 00:45.

  4. #14
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Polako ljudi, ja samo hocu da novi clanovi (i ostali naravno) obrate malo paznje pri postavljanju pitanja/problema, ne ide se to logikom imam problem u vezi je sa snegom, cap google aha forum cap pitanje, ta logika pustite ga voli sneg ne pije vodu, ja sam samo malo da se covek potrudi pre nego sto napise post...

    Sto se tice moderatora jos ne trebaju, Stevs je tu svaki dan, postoji report bad post i stvar se resava u kratkom roku, kako bude forum rastao rasce i potreba sa uredjivanjem i moderatorima...

  5. #15
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nerro
    Izvinite, al kad postavih ovo pitanje učinilo mi se da je ovde bilo najzgodnije mesto. Ako nije molim admina da izbaci pitanje. Što se tiče skijanja pa i ja ga obožavam, al nemam želju da se svađam.
    Ako se ovako budu kritikvai i ostali možete samo da odbijete nove članove.

    Pozdrav i još jednom hvala SKI MANIJACIMA koji su mi poslali svoje mišljenje.
    Ne radi se o tome da admin treba da izbaci pitanje nego da ga premesti kao sto je i uradio, meni sad bas nije jasna tvoja logika, kakve veze imaju pas i skijanje sa sajtom, radom sajta i forumom, odnosno sobom gde si ti postavio temu? Zar nije mozda mogla neka druga soba, i ako te zbog toga neko (ja) opomenem ne vidim sta je tu lose?

    Opet ponavljam novi clanovi se privlace svezim i validnim informacijama i kvalitetom sadrzaja (u nasem slucaju svega vezanog za skijanje).

  6. #16
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pop67
    Misko molim te saberi broj citanja na temama koje su otvorili SKI MANIJACI i shvatices da ne gresim,a potpuno se slazem da na sajtu nema mesta za KUPUS!
    Ne razumem, kakve veze ima broj citanja sa ovim sto sam ja rekao?


    Citirati Originalno postavljeno od pop67
    Nemoj se uvrediti ali moje misljenje je da bi trebalo da izbrises ovu temu obzirom da si je ti i zapoceo,
    Pope ja ne mogu cak i kada bih hteo da izbrisem ovaj ili bilo koji drugi topic, to moze admin ili moderator.

    Citirati Originalno postavljeno od pop67
    a kao momak kojeg sam upoznao i procenio da VOLI ski sport mislim da bi trebalo da me poslusas!
    Opet mi nije jasno?

    Citirati Originalno postavljeno od pop67
    Pozdrav,ja vise na ovoj temi necu pisati,a ni otvarati je kao sto verujem da ni SKI MANIJACI to nece ciniti!

    A sta ja sad vise nisam ski manijak

  7. #17
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Ha ha ha ha ha brate mozes da napravis potpis da budes i space shuttle ako hoces

  8. #18
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Bata Bane
    Ha ha ha ha ha brate mozes da napravis potpis da budes i space shuttle ako hoces
    Dal sam pospan ili nesto trece al veceras pola stvari ne razumem?

  9. #19
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Brate posle valjda 55 postova ti se menja titula a mozes i sam da je promenis na User CP

  10. #20
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Bata Bane
    Brate posle valjda 55 postova ti se menja titula a mozes i sam da je promenis na User CP
    A na to pa to nema bas veze sa temo ali evo menjam odmah u space shuttle

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •