Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 21

Tema: Apel clanovima da obrate malo paznje!

  1. #1
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano Apel clanovima da obrate malo paznje!

    Na nazive soba i da svoja pitanja prilogode odgovarajucim sobama, npr soba:

    Obaveštenja, predlozi, pitanja

    je vezana za stvari u i oko sajta, znaci forum, sam sajt, neke falinke, neke pohvale.... tu nema sta da trazi pitanje kako da povedem psa na zimovanje!?

    Lepo pise dole da ima Ski clubbing soba, u kojoj pricamo o tako nekim stvarima....

    Mozda ljudi koji su prvi put na nekom forumu ne znaju kako da pravilno da pisu, pa bi mozda trebao neki sticky da ovo sve pocne da lici na pravi forum, a ne da svako pise sta hoce...

  2. #2
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Nije da branim, ali Clubbing nije postojao do pre jednog dana, a pitanje o psu je postavljeno dok jos nije ni postojala Clubbing kategorija (ili se ja varam).

    Ostalo stoji, treba da se drzi teme, ali ce se uvek desavati da neko skrene i to je OK ako ne preraste u epidemiju . Ne moramo pridoslice da "oteramo" .

  3. #3
    CHOBB6OAP^EP valdevit avatar
    Datum registracije
    06.09.2005
    Lokacija
    novi beograd
    Skije / Bord
    burton seven 2006
    Godina
    38
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    svaka tema je puna offtopic-a,tako da je red da postavimo za svaku temu urednike,odnosno moderatore
    Izmenio/la valdevit; 27.11.2005 u 00:15.

  4. #4
    MANIJAK, SKI MANIJAK ISIA_extreme_carver avatar
    Datum registracije
    10.11.2005
    Lokacija
    Zagreb, Croatia
    Godina
    41
    Poruke
    99

    Podrazumevano

    Pa zato služe moderatori, ali to je posao admina, da odredi modove ovog foruma!
    Nije da se hvalim, ali....

  5. #5
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad
    Nije da branim, ali Clubbing nije postojao do pre jednog dana, a pitanje o psu je postavljeno dok jos nije ni postojala Clubbing kategorija (ili se ja varam).

    Ostalo stoji, treba da se drzi teme, ali ce se uvek desavati da neko skrene i to je OK ako ne preraste u epidemiju . Ne moramo pridoslice da "oteramo" .
    Wlad brate,potpuno si u pravu, a oni koji nemaju informaciju da se topla voda dugo vec koristi evo prilike da saznaju.Mislim da je ova tema visak i da posetioci ovog sajta nisu tu da bi pravili greske za koje bi ih bilo ko morao opominjati,to moze samo da udalji nove posetioce a svakako da kako ja vidim ljudi posecuju sajt zato sto vole skijanje.

  6. #6
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad
    Nije da branim, ali Clubbing nije postojao do pre jednog dana, a pitanje o psu je postavljeno dok jos nije ni postojala Clubbing kategorija (ili se ja varam).
    Sta nije postojalo?

    Zato i treba da budu tu moderatori koji ce da pomere taj topic u pravu sobu, ili da odrade split ili bilo sta trece...
    Izmenio/la Misko; 27.11.2005 u 15:32.

  7. #7
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pop67
    Mislim da je ova tema visak i da posetioci ovog sajta nisu tu da bi pravili greske za koje bi ih bilo ko morao opominjati,to moze samo da udalji nove posetioce a svakako da kako ja vidim ljudi posecuju sajt zato sto vole skijanje.
    Pope gresis, ne radi se o opominjanju, nego da ovaj forum lici na forum a ne na kupus . Svi smo mi ovde zbog skijanja, tako da to sto vole ili ne vole nije opravdanje... koje odbijanje, ovaj forum ce za godinu dve po mom misljenju imati preko 2 hiljade clanova... a da bi dosli novi ljudi moraju postojati kvalitetne teme i informacije.

  8. #8
    CHOBB6OAP^EP valdevit avatar
    Datum registracije
    06.09.2005
    Lokacija
    novi beograd
    Skije / Bord
    burton seven 2006
    Godina
    38
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    u potpunosti se slazem sa Miskom pod hitno moderatore za sobe,da bi se skinuli offtopici i da bi se dobili shto kvalitetnije informacije

  9. #9
    Junior Member
    Datum registracije
    10.11.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    11

    Podrazumevano Pa ljudi vi se skoro posvađaste oko mog psa

    Izvinite, al kad postavih ovo pitanje učinilo mi se da je ovde bilo najzgodnije mesto. Ako nije molim admina da izbaci pitanje. Što se tiče skijanja pa i ja ga obožavam, al nemam želju da se svađam.
    Ako se ovako budu kritikvai i ostali možete samo da odbijete nove članove.

    Pozdrav i još jednom hvala SKI MANIJACIMA koji su mi poslali svoje mišljenje.

  10. #10
    CHOBB6OAP^EP valdevit avatar
    Datum registracije
    06.09.2005
    Lokacija
    novi beograd
    Skije / Bord
    burton seven 2006
    Godina
    38
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    niko ovde nikog ne proziva...mi samo hocemo da damo novim chlanovima kvalitetne inf.,a to postizemo time shto cemo uvesti moderatore za sobe

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •