Strana 16 od 46 PrvaPrva ... 6141516171826 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 151 do 160 od 454

Tema: Na vrhu Brezovice (slike)

  1. #151
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Ski-Bike service DANE
    Pozdrav svima.
    Dugo se nisam javljao na ovim stranama, ali sada nisam mogao da odolim izazovu. Dolazak ski manijaka me je stvarno obradovao i zaduzio da Vas sve pocastim na neki nacin: usluge servisa ski opreme i kao najvaznije sa moje strane imate najekstremniju i najludju voznju ratragom nocu, sa vrha Piribrega, nesto sto niste imali prilike da dozivite i osetite.
    Do skorog vidjenja
    Extreme "DANE" team

    P.S. Takodje i veliki pozdrav ekipi picerije "Tina"
    Postovani DANE,
    jos nisam dosao na BREZU a osecam se kao da sam tamo,stvarno mislim da cemo se lepo druziti ovih 7 dana.Veliki pozdrav u moje i ime SKI MANIJAKA!
    P.S.Pridruzujem se pozdravima pizzeriji TINA!

  2. #152
    Vrag te ..... vrag avatar
    Datum registracije
    18.03.2005
    Lokacija
    BREZOVICA
    Godina
    48
    Poruke
    268

    Podrazumevano Ratrak

    Momci,
    nista ne brinite, sve je super organizovano.
    Ratrak ima mesta za deset do dvanaest ljudi a inace za nocno skijanje staza se osvetljava ratrakom. Gazda je stavio super reflektore tako da je skijanje uzivanje. Ne treba biti poznavalac staza na Brezovici da bi se uzivalo u skijanju. Oni koji su bili znaju kako izgleda Velika Livada, a oni koji nisu doci ce i videce.
    Znaci, za sada imamo stab u Piceriji Tina, ratrak i oprema u Ski Servisu DANE, Slemica nam je za komunikaciju a ja sam tu za ispijanje JELEN-ka!!! Trebalo bi da i Denis bude gore pa da nam grupa bude "multietnicka".

    Ziveli ljudi i pocnimo da se molimo da vreme bude dobro.

  3. #153
    Member denis avatar
    Datum registracije
    06.04.2005
    Poruke
    48

    Podrazumevano

    POZDRAV SVIMA JA DOLAZIM 5-ETOG NA NEDELU DANA
    VIDIMO SE GORE

    POZDAV

  4. #154
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vrag
    Momci,
    nista ne brinite, sve je super organizovano.
    Ratrak ima mesta za deset do dvanaest ljudi a inace za nocno skijanje staza se osvetljava ratrakom. Gazda je stavio super reflektore tako da je skijanje uzivanje.
    Koliko mi je samo zao sto necu ici zbog ovog extremnog skijanja nocu, ako bude bilo mogucnosti 100% dolazim na brezu sledece god, ekipi koja ove godine ide zelim sve najbolje i naravno pazite na tom skijanju nocu, pogotovo ako se bude islo na piribreg, veliki pozdrav za brzovicu
    Space Shuttle Ski

  5. #155
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Znaci sve je spremno za maximalno uzivanje i opustanje!Veliki pozdrav za sve vas,POP!

  6. #156
    Vrag te ..... vrag avatar
    Datum registracije
    18.03.2005
    Lokacija
    BREZOVICA
    Godina
    48
    Poruke
    268

    Podrazumevano Novi Sneg

    Stizu najnovije vesti sa Brezovice:
    Sneg ponovo pada i verovali ili ne pada PRSIC sto je jako dobro. Jutros kad sam ustao da krenem na posao odusevio sam se. Zamislite kako je kad ja zivim negde na 800 m nadmorske i pada prsic, a gore na terenima mora da je LUDILO

    Idemo dalje!!!


  7. #157
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Bravo bice vam extra ja ne mogu da prezalim sto ne idem, prsic, ratrak, piribreg koja kombinacija, stvarno za uzivanje.
    Space Shuttle Ski

  8. #158
    Super Member vujche avatar
    Datum registracije
    02.02.2006
    Skije / Bord
    Rossignol 8S
    Poruke
    256

    Podrazumevano

    Da se i ja malo oglasim,po ovim najavama i organizaciji imam predosjecaj da bi mi ovo moglo biti najbolje skijanje u zivotu(samo da vrijeme posluzi).Takodje se pridruzujem pozdravima cijeloj ekipi sa Brezovice i onoj koja me ceka u Bg.Ja sam vec danima gore(u mislima),a za par dana,al nikako da prodju smo gore.005 dana.

  9. #159
    Ski Fanatic zloglasni avatar
    Datum registracije
    27.02.2006
    Lokacija
    NYC
    Skije / Bord
    Fischer RC4 World Cup SC
    Godina
    42
    Poruke
    423

    Podrazumevano

    Lepo,lepo samo da vreme neusere i bice extra.Mene licno zanima jel taj ratrak sto imate prodje malo piribregom i utaba ili ide nekim obilaznim blazim putem.Ja sam bio cini mi se 96 ili 97 poslednji put na brezovici i sankama smo se peli gore ali je sneg bio ocajan tako da je spustanje vise licilo na prezivljavanje,doduse ja nisam neki expert za off pise,vec klasican racer (kao klinac sam se i takmicio).A postose se digla velika fama oko staze dacu i svoje vidjenje posto vidim da prica lagano prelazi u mit jer je vrlo mali broj ljudi bio u mogucnosti da prodje stazu.Meni licno je ona malo strmija od gornjeg dela savinog kuka na zabljaku.Sa kopaonikom nema smisla ni porediti eventualno levak na beloj reci 2 ali on je suvise kratak.Meni licno je gornji deo hanekama u kicbilu najstrmije sto sam video i imao prilike da vozim.Kad budem dosao kuci okacicu jednu sliku sa te staze od koje zastaje dah.U svakom slucaju voleo bih da opet dodjem na brezu da se prisetim pribrega i crvene karpe a do tada nepreostaje nista drugo nego skijanje na big bearu u kaliforniji.Evo i par slicica da vidite kako izgleda skijanje na vestaku.Jedina dobra stvar je sto je na svega sat ipo od los angelesa tako da jedan dan na skijanje a sutradan na plazu.Pozdrav svima i dobro skijanje

  10. #160
    Ski Fanatic zloglasni avatar
    Datum registracije
    27.02.2006
    Lokacija
    NYC
    Skije / Bord
    Fischer RC4 World Cup SC
    Godina
    42
    Poruke
    423

    Podrazumevano

    Slike su nazalost malo vece nego sto je dozvoljeno jel ima neka fora da se ipak okace bez da se smanjuju?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •