Strana 23 od 46 PrvaPrva ... 13212223242533 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 221 do 230 od 454

Tema: Na vrhu Brezovice (slike)

  1. #221
    no fear nidza avatar
    Datum registracije
    10.01.2006
    Lokacija
    N.B.G.
    Skije / Bord
    Head e-SL
    Godina
    47
    Poruke
    310

    Podrazumevano Fotke


  2. #222
    no fear nidza avatar
    Datum registracije
    10.01.2006
    Lokacija
    N.B.G.
    Skije / Bord
    Head e-SL
    Godina
    47
    Poruke
    310

    Podrazumevano još fotki










  3. #223
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Skije / Bord
    Fischer AMC76
    Godina
    61
    Poruke
    807

    Podrazumevano Predlog-slike

    Lepe slike, nema sta al mislim da bi bilo dobro da sve budu na jednom mestu. Ovo kacenje uz post bi bilo ok da nemamo gde na drugo mesto da ih kacimo ali dobri ljudi su se potrudili pa mislim da nije lepo njihov trud tako olako ignorisati.
    Predlazem Nidzi (Brezovica) i Mladenu (Francuska) i ostalima da svoje slike okace na sajt http://galerija.skimanijaci.com kako ovaj forum uskoro ne bi poceo da lici na shopsku salatu (red slika, red linkova, red komentara a sve to posuto lakim slojem off-topica). Slazem se sa "ljudskim pravima i slobodom misli" i slazem se da smo manijaci ali bilo bi lepo da nam bar slike budu na jednom mestu.

    Za one koji su zaboravili ili ih mrzi da kopaju po starim postovima reci cu da je registracija na sajtu laka i veoma brza. Treba poslati mail sa par reci objasnjenja i username-om i password-om na adresu dewile@skimanijaci.com a Viktor ce ubrzo uzvratiti registracijom. Kacenje slika posle toga je stvar brzine internet veze.

    Eto, toliko... Hvala.

  4. #224
    Member
    Datum registracije
    06.12.2005
    Poruke
    55

    Podrazumevano

    Nijesam se do sada uključivao u diskusije vezane za Brezovicu ali su me fotografije i mišljenje Deda Djoce podstakli da se javim. Naime, i ja mislim kao i mnogi na ovom forumu, da je Brezovica ubjedljivo na prvom mjestu po potencijalu za pravo skijanje. I ono što je sada u funkciji je dovoljno za pravo skijaško uživanje. Ja nijesam skijao na Brezovici zadnjih 10 godina, ali ranije sam skoro svake godine (i tako jedno 15 godina) uživao u čarima Brezovice. Sama činjenica da se na ostalim skijalištima može skijati ponekad i sa minimalnim pripremama, dok sa skijanje na Brezovici skijaš mora biti dobro fizički pripremljen govori o kvalitetu i težini staza. Najčešće sam boravio u Molici jer čovjek direktno iz sobe ulijeće na skije i pravac vrh. Inače, i tokom ljeta sam boravio na Šari, u Brodu sam nekoliko puta išao po štene šarplaninca. Možda već sljedeće godine dođem na Brezovicu i upoznam ekipu koja skija tamo. Do tada lijep pozdrav i uživajte.

  5. #225
    Vrag te ..... vrag avatar
    Datum registracije
    18.03.2005
    Lokacija
    BREZOVICA
    Godina
    48
    Poruke
    268

    Podrazumevano Slike

    Nidzo,
    jel ti hoces da budes predmet mog "interesovanja" ?

    Stavljaj sve slike u galeriju i ne interesujue me mozes li ili ne mozes!!!!

    pozdrav za deda djocu iz Norveske!

    Ne znam otkud ti ono za konjsku mast ali 'ebi ga, desava se

  6. #226
    Vrag te ..... vrag avatar
    Datum registracije
    18.03.2005
    Lokacija
    BREZOVICA
    Godina
    48
    Poruke
    268

    Podrazumevano Vragodo

    Vragodo,
    Dobrodosao si na Brezovicu ako ponovo pozelis da dodjes. Sva stara ekipa (od pre deset godina) je jos uvek ovde. Ako si nekog poznavao, jos je tu.
    POZDRAV

  7. #227
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vrag
    Nidzo,
    jel ti hoces da budes predmet mog "interesovanja" ?

    Stavljaj sve slike u galeriju i ne interesujue me mozes li ili ne mozes!!!!

    pozdrav za deda djocu iz Norveske!

    Ne znam otkud ti ono za konjsku mast ali 'ebi ga, desava se
    Vraze, a ti bi mogao da postavis one slike sa nocnog...koliko se secam njih nismo srezali na DVD ?...ili mozda jesmo

  8. #228
    Member
    Datum registracije
    06.12.2005
    Poruke
    55

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vrag
    Vragodo,
    Dobrodosao si na Brezovicu ako ponovo pozelis da dodjes. Sva stara ekipa (od pre deset godina) je jos uvek ovde. Ako si nekog poznavao, jos je tu.
    POZDRAV
    Hvala na pozivu, možda iduće sezone i bude nešto (djeca su i ove godine insistirala na Brezovici). Vjerovatno će se mnoge stvari do tada iskristalisati, uključujući i nesmetan i bezbjedan promet iz svih i u svim pravcima. Puno pozdrava i još dobrih dana za skijanje ove sezone.

  9. #229
    Vrag te ..... vrag avatar
    Datum registracije
    18.03.2005
    Lokacija
    BREZOVICA
    Godina
    48
    Poruke
    268

    Podrazumevano Album

    Brate Crazy

    nocno skijanje je na disku ali znas da je radjeno Igorovim aparatom i svaka slika je preko 2 MB! Morace to Nidza da smanji pa da stavi u album.
    Ajmo svi u napad na njega da pozuri s tim!

  10. #230
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vrag
    Brate Crazy

    nocno skijanje je na disku ali znas da je radjeno Igorovim aparatom i svaka slika je preko 2 MB! Morace to Nidza da smanji pa da stavi u album.
    Ajmo svi u napad na njega da pozuri s tim!
    Tako je slike su na DVD, a filmovi sa kamere nisu....Mogao bi da pojuris Igora da nam prebaci i to na DVD pa da nam nekako dostavite....

    A Johnny ce da bude

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •