Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 14 od 14

Tema: Jahorina - Master plan

  1. #11
    Junior Member
    Datum registracije
    21.07.2009
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    A vole i od suma da prave vododerine.

  2. #12
    Ski legenda alpinista avatar
    Datum registracije
    24.03.2007
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Volkl Racetiger SL Racing
    Godina
    39
    Poruke
    286

    Podrazumevano

    Prosli vikendh bijagoh na jahorini i malo osmotrih situaciju u vezi famozne price "sestosjedi". E ovako stoji situacija:
    Na Poljicama je skinut stari jednosjed i tu bi trebalo da bude setosjed. Put je probijen i kao i prilazi do mjesta za stubove nove zicare. Zao mi je sto niko nije bio gore od radnika da pokusam dobiti malo vise informacija . . . ali zato sam se navece cuo sam mojim bivsim shefom iz GSS-a! Covjek mi je rekao da je konacno rjesen spor i papirlogija sa Italijanima (koji su na kraju ipak dobili posao umijesto planiranih Austrijanaca) i da radovi treba da pocnu u ponedeljak. Po mojoj racunici trebalo bi da su vec u toku . . .. Rekao mi je jos da ce do pocetka sezone biti zavrsena obadva sestosjeda i na Poljicama i na Ogorjelici.
    Po onome sto sam vidio na terenu sestosjed na Poljicam bi trebao da polazi malo iznad kafica "STUDIO" preko puta Termagove kolibe i postojeceg dvosjeda.

    To bi bilo to,ostaje nam da se nadamo i vjerujemo u bolje sutra

  3. #13
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Staze? Prosijecanje novih? Proširenje postojećih?

  4. #14
    Ski legenda alpinista avatar
    Datum registracije
    24.03.2007
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Volkl Racetiger SL Racing
    Godina
    39
    Poruke
    286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan Pogledati poruku
    Staze? Prosijecanje novih? Proširenje postojećih?
    Na zalost moj Stevo do toga najvjerovatnije nece doci . dok sam planinario malo po Jahorini prosao sam i moj omiljenom (koja se ne uredjuje) "zenski olimpijski spust" . . . Koliko tu ima potencijala za dobru stazu!!! Kakvi su tereni na vrhu i koliko ima prostora za snow park! Izgradnjom snow parka rasteretile bi se samo staze od bordera (jednog od vecih problema na Jahorini). E sta bi neki stranac dao za to . . .

    Jedina nova staza koja bi trebala da bude (ali to je moj zakljucak,licni) je staza sa desne strane dvosjeda Poljice. To je staza kojom se inace skijalo ali nije uredjivana. E sad posto su probili put kroz sumu za sestosjed,realno bi bilo da se sad ta staza aktivira jer nemoguce je da izlaz i sestosjeda i dvosjed bude na jednoj stra,odnosno onoj gdje sad pocinje staza Poljice (toliko ludi valjda nisu). Dakle "nova staza bi trebalo da ide pored srusenog vojnog objekta na vrhu,kroz kamenolom i da izlazi na hotel shator,gdje bi se spajala sa postojecom.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •