Strana 16 od 16 PrvaPrva ... 6141516
Rezultati 151 do 155 od 155

Tema: Web camera Bansko

  1. #151
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od LORD
    Mislim da je na drugu stranu ali nisam siguran, mesto pripada opštini Bansko i zove se Dobrinište. Inače bilo nas je sedmoro i išli smo kombijem 9 leva po osobi.
    Dobriniste na bugarskom znaci Divcibare
    Space Shuttle Ski

  2. #152
    baksuz ski dude avatar
    Datum registracije
    05.12.2005
    Lokacija
    NBG
    Skije / Bord
    Atomic GS (jbg ne znam koje)
    Godina
    32
    Poruke
    482

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Misko
    Dobriniste na bugarskom znaci Divcibare
    a sta znaci divcibare ,nije mi poznata rec
    ski rules


  3. #153
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Skije / Bord
    goltes space
    Godina
    44
    Poruke
    760

    Podrazumevano

    malo kasnim sa utiscima, upravo sam se vratio sa kopa. ortakinji je bash mnogo trebalo da me nagovori da presednemo iz busa u njena kola i otpalimo do nashe planine "da se ispishemo" za ovu sezonu
    vidim da su mnogi preneli utiske koji se u velikoj meri poklapaju sa mojim. moja jedina "losha crta" je ta gondola koja nije redila u sredu i petak, i to me je bash iznerviralo. u januaru smo nas chetvoro kupovali te jeftinije ski passeve i ustedeli smo oko 50ak evra, a ove godine smo kupili regularne i bili u gubitku tih 50 evra zbog jakog vetra na planini. izgleda da ipak neko odozgo gleda. za sledetju sezonu ako idem u bansko kupovatju svaki dan dnevni ski pass i to tje me za 6 dana izatji 10 evra skuplje ali sigurno netju biti u ovakvom gubitku u sluchaju da se skichan kiks sa skijalishtem ponovi.
    shto se notjnog zivota tiche izvalili smo par mesta (verovatno su i jedina) na kojima je bilo super zezanje, a jedno od tih je definitivno "base camp". da bude josh bolje bilo je i najjeftinije. jedino u klubu "amnezije" se moralo voditi rachuna jer su konobarice bile u fazonu da 'dodaju koji lev' na pravu cenu pitja.
    ulice su ima zaista katastrofa, shtavishe mislim da bi mogao opushteno da se organizuje "camel trophy". postoje dve-tri koje su upeglane a na ostalim bi se i tenk rashrafio.
    i dva saveta: ako planirate put u bansko provrtite po netu kada su im praznici jer se tada svi sjate na skijalista za vikend,
    i drugi: gledajte smeshtaj u hotelu sa tri zvezdice sa pratetjim sadrzajem (bazen, jakuzi, sauna, polu pansion) jer se najvishe isplati. na apartmane preko nashih agencija zaboravite, preskupi su.
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  4. #154

  5. #155
    baksuz ski dude avatar
    Datum registracije
    05.12.2005
    Lokacija
    NBG
    Skije / Bord
    Atomic GS (jbg ne znam koje)
    Godina
    32
    Poruke
    482

    Podrazumevano

    sta je bre ovo+15c,bice plivanja
    ski rules


Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •