Rezultati 1 do 4 od 4

Tema: Gde u Beogradu iznajmiti ski opremu u Aprilu/Maju

  1. #1
    Mexa
    Guest

    Podrazumevano Gde u Beogradu iznajmiti ski opremu u Aprilu/Maju

    Pozdrav,

    Ove godine sam planirao i skijanje na Kaprunu u Maju ali imam problem gde iznajmiti opremu u Beogradu, konkretno pancerice, krajem aprila, pocetkom maja. Moje pancerice su nazalost idahnule, a potreban mi je broj 49.

    Ukoliko neko ima ovu informaciju neka postuje ovde, kontaktira me putm PMa ili glasom ili SMSom na 064 1200 722

    Cisto da ne bude zabune, svi veliki ski rent/servisi sklanjaju opremu 1. aprila i tu konkretno mislim na Markonija, Planet bije, Beosport u Sava Centru...

    Hvala unapred

  2. #2
    Member
    Datum registracije
    26.12.2005
    Godina
    24
    Poruke
    32

    Podrazumevano Opremu možete iznajmiti u Planet Bike-u!

    Poštovani,

    Opremu možete iznajmiti u Planet Bike-u, Vojvode Stepe 2 u Beogradu.

    Potrebno je da samo dođete nedelju dana ranije i odaberete skije koje ćemo vam dostaviti iz magacina za nekoliko dana.

    Podsećam vas da pored komercijalnih možete iznajmiti i VIP skije.

    Pozdrav,
    Planet Bike

    [quote=Mexa;36750]Pozdrav,

    Ove godine sam planirao i skijanje na Kaprunu u Maju ali imam problem gde iznajmiti opremu u Beogradu, konkretno pancerice, krajem aprila, pocetkom maja. Moje pancerice su nazalost idahnule, a potreban mi je broj 49.


    Ukoliko neko ima ovu informaciju neka postuje ovde, kontaktira me putm PMa ili glasom ili SMSom na

  3. #3
    Junior Member Johny avatar
    Datum registracije
    21.03.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    43
    Poruke
    27

    Podrazumevano

    Da ne otvaram novu temu posto ima slicnosti - kao i skije, svi ti rent servisi sklanjaju i servise prvog aprila... prosle godine je bio fazon ko je zakasnio da sredi skije ili konzervira odnese u radnju pa oni cimnu majstora da dodje i odnese kuci da sredi, sad vise nema toga, tako da ako neko zna neki ski servis da i dalje negde radi, sad je trenutak da kaze

  4. #4
    Junior Member
    Datum registracije
    28.06.2006
    Lokacija
    beograd
    Poruke
    17

    Podrazumevano

    Ciclodrom radi preko cele godine

    ...snegom tolim suvog grla plam,
    i nosim dushu da je djavolu dam!
    H.H.
    ciclodrom@hotmail.com

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •