Strana 4 od 9 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 84

Tema: ZERMATT-Matterhorn

  1. #31
    ski još
    Datum registracije
    10.08.2006
    Lokacija
    Bgd
    Skije / Bord
    Atomic s9
    Godina
    63
    Poruke
    375

    Podrazumevano

    Pitanje za poznavaoce Zermata.
    Da li kod pocetne stanice cable car Klaine Matehorn postoji ski depo za ostavljanje skija, stapova i pancerica.

  2. #32
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Uglavnom ima po Svici, a konkretno na jednoj od medjustanica do vrha se sjecam da imaju neke mengele za ostaviti skija, ubacis franak ili dva. Nazalost ne vrati ih ti Za pance ne znam.

  3. #33
    SENJOR Member Chikoo avatar
    Datum registracije
    19.03.2008
    Skije / Bord
    Amplid/Burton
    Godina
    50
    Poruke
    124

    Podrazumevano

    Postoji.......
    Proud supporters of vertical hills and horizontal women!

  4. #34
    Super Member
    Datum registracije
    12.01.2011
    Godina
    38
    Poruke
    317

    Podrazumevano

    Kakva je veza sa Cervinijom i kolko treba da se stigne od jednog do drugog skijalista? Idem tamo samo da bih skijao na zermattu pa me zanima da li je realno da stignem da skijam a da pritom ne trcim i razmisljam da li cu stici da se vratim?

  5. #35
    Senior Member milos79 avatar
    Datum registracije
    07.12.2005
    Skije / Bord
    Salomon Eq.10 3V Race/Head Monster i.M72
    Poruke
    142

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ftj Pogledati poruku
    Kakva je veza sa Cervinijom i kolko treba da se stigne od jednog do drugog skijalista? Idem tamo samo da bih skijao na zermattu pa me zanima da li je realno da stignem da skijam a da pritom ne trcim i razmisljam da li cu stici da se vratim?
    Veza je dobra al su skijalista ogromna i iz samog Zermatta do vrha (Klein Materhorn) treba nekih sat vremena voznje liftovima, a odatle se za 3 min spustanja prelazi u domen Cervinje i spustanje to gradica je jos nekih pola sata do 40min. U povratku je slicna prica. Znaci iz Cervinje treba nekih 45min-1h do vrha i onda jos 40min spustanja do Zermatta. Znaci ako odlucis da skijas na italijanskoj strani i ako poranis imas nekih 4 sata skijanja u Cervinji.

  6. #36
    Super Member
    Datum registracije
    12.01.2011
    Godina
    38
    Poruke
    317

    Podrazumevano

    Odlicno, hvala na odgovoru.

  7. #37
    ski još
    Datum registracije
    10.08.2006
    Lokacija
    Bgd
    Skije / Bord
    Atomic s9
    Godina
    63
    Poruke
    375

    Podrazumevano

    ....upisana recka, Zermatt 2012.

  8. #38
    Member
    Datum registracije
    11.01.2012
    Godina
    45
    Poruke
    39

    Podrazumevano

    I to kakva recka, samo postoji jedan problem sad gde god da odes bice ti bezveze, ja zadnje tri godine skijam tamo a bogami planiram i ove pocetkom marta!

  9. #39
    Member
    Datum registracije
    05.05.2008
    Poruke
    48

    Podrazumevano

    Ja se ne bih u potpunosti slozio.... Vise su mi se svidele staze u Cerviniji. Zbog povrede nisam smeo da pokusavam skijanje van staze koje je u Zermattu sigurno bolje nego na italijanskom delu.

    U svakom slucaju, ozbiljnim skijasima bih ipak preporucio Tignes + Val d'Isere u odnosu na Cervinia+Zermatt.

  10. #40
    Member
    Datum registracije
    11.01.2012
    Godina
    45
    Poruke
    39

    Podrazumevano

    Stvar ukusa, meni je Zermatt br.1 pa onda pet mesta prazno pa ostala skijalista! Staze su mnoooogo bolje sredjene nego bilo gde drugde a ta razlika se primeti i kad se predje u Cerviniu! Ono sto je problem kod Zermatta i ostalih svajcarskih skijalista je sto su preskupa!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •