Strana 9 od 9 PrvaPrva ... 789
Rezultati 81 do 84 od 84

Tema: ZERMATT-Matterhorn

  1. #81
    Member Extreme avatar
    Datum registracije
    03.12.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    59
    Poruke
    64

    Cool

    i jos po koja, teskom mukom probrana od milion.
    Priložene slike Priložene slike

  2. #82
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.987

    Podrazumevano

    Jel im to Rolex pokazuje tacno vreme
    History is made by those who dare to break the rules.

  3. #83
    Senior Member
    Datum registracije
    10.03.2008
    Skije / Bord
    Head i.Race/Rossignol Soul 7 HD
    Godina
    40
    Poruke
    140

    Podrazumevano

    I ja bio krajem februara u Zermattu, 7 nocenja. Moj utisak je da je super skijaliste, ali za manje pare ima podjednako dobrih, ako ne i boljih u Francuskoj, Italiji i Austriji. Infrasruktura je super, obzirom da je u Zermattu nema kola, sve je dobro organizovano. Meni licno najbolji delovi su Gornergrat i Sunnega, pa italijanski deo. Sam Materhorn Glacier paradise mi je potpuno bezpredmetan, mnogo tabananja i kratkih staza. Tu smo skijali 2 dana i onda batalili, drzali se Zermatt strane i isli malo u Italiju. Cene jake, ski pass 550e, ali vredi videti jednom. Da li bi se vracao - pa mozda za 5-10g, u medjuvremenu ima i istih ili boljih opcija. Svakako bez obzira na to, skijaliste je 8 ili 9 od 10.

  4. #84
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.987

    Podrazumevano

    https:https://www.nezavisne.com/novosti/sv...skijasa/822090


    Pronađena tijela petoro nestalih skijaša

    Policija švajcarskog kantona Vale saopštila je danas da je pronašla pet beživotnih tijela osoba koje su nestale tokom ski ture kod alpskog grada Cermata. Za šestim skijašem se još traga, prenosi švajcarski javni servis RTS.


    Skijaši su nestali u subotu kod planine Tet Blanš, na stazi Cermat-Arola, u blizini planine Materhorn, koja se prostire blizu pograničnog područja između Švajcarske i Italije.


    U cilju lociranja skijaša mobilisani su značajni resursi, ali su ekstremni vremenski uslovi u protekla 24 sata otežali spasilačke akcije.


    Oluja koja je bjesnila na jugu Alpa onemogućila je poletjanje helikoptera, a u noći između subote i nedjelje spasilačka ekipa bila je prinuđena da odustane od akcije zbog veoma loših vremenskih uslova i velike opasnosti od lavina.
    History is made by those who dare to break the rules.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •