Strana 2 od 18 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 179

Tema: Val Gardena...

  1. #11
    Super Member
    Datum registracije
    20.02.2009
    Godina
    56
    Poruke
    246

    Podrazumevano Milos i Tadija

    Milos i Tadija su veoma istrajni momci,gledano na ucesce na forumskim stranama . Nema teme da njih dvojica ne napisu par lepih reci. Pozdrav za mlade snage

  2. #12
    Administrator admin avatar
    Datum registracije
    14.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    63
    Poruke
    1.045

    Podrazumevano

    23 fotografije Jovickog iz Val Gardene na Galeriji sajta!

    http://slike.skijanje.rs/v/valgardena022009/

  3. #13
    Super Member
    Datum registracije
    20.02.2009
    Godina
    56
    Poruke
    246

    Podrazumevano 24.03.2009

    Danas se navrasava ...
    20tak dana od kada je Jovicki obecao malo teksta na "private" o Siciliji i putu do tamo. Da sam placao samo parking dok ga cekam ,moja finansijska konstrukcija bi se srusila.......

  4. #14
    Senior Member
    Datum registracije
    28.05.2009
    Poruke
    136

    Podrazumevano

    Planiram da idem u Ortisei u martu 2010. Da li neko ima iskustva o skijanju u tom periodu (od sredine marta do pocetka aprila)?

  5. #15
    Super Member
    Datum registracije
    20.02.2009
    Godina
    56
    Poruke
    246

    Podrazumevano Nista specijalno

    Ortisei je za preporuku,ali ne znam bas taj period da li ima nekih specificnosti. Aprili je nekad kritican sa snegom ali mart je OK, s tim sto mislim da je mart skuplji od januara. U martu im je deciji raspust par nedelja. Za pomoc u odabiru smestaja slobodno se javi,a imas i par recenzija ovde o Val gardeni, sto na forumu sto na samom sajtu

  6. #16
    traveller
    Datum registracije
    28.03.2008
    Godina
    47
    Poruke
    70

    Podrazumevano

    Par saveta i od mene..Ako hoces romantican ski trip definitivno Italia, ali ne Alta Badia, koja je uzgred receno, sjajna, ali 100% ski mesto, bez ikakvih drugih sadrzaja..Moja preporuka je Ortisei, Val Gardena! Gradic je kao sa razglednice, posebno uvece. Ima i bazen u samom centru. Inace predeo oko Sella Ronde je bez sumnje medju najlepsim i najsuncanijim u Evropi. O stazama necu ni pisati jer je to mesto gde se odrzava world cup. I sto je jako bitno, snega kao u bajci..I sam smestaj je dosta povoljniji nego u Alta Badiji. Sto se tice Moene, u povratku sam prosao tuda, slicno je-ipak je blizu VG. Lepo je, ali veruj, ni blizu kao Vg, Mnogo manja nv i manje snega! Ipak, ako imas povoljan smestaj verujem da neces pogresiti. Inace, razmisli i o Bad Gastain-u u Austriji. Fensi je mesto, u dolini koja je sa sve 4 str, okruzena planinama, sa obe strane se u dolinu ulazi kroz tunel, staze su vrhunske a Therme su im najbolje u Austriji, to ti je posebno romanticno :-) Sto se tice Kitzbuehl-a, mesto je prelepo ali cesto nema snega a to bas nije romantino, predjes 800km zbog snega i onda moras jos da se popnes gondolom na 2000mnv da ga vidis..Inace 22.1. idem kod Branka u Zelden pa cu javiti kako je bilo. Slike iz Vg i B.Gasteina mozes videti u galeriji ovog sajta

    Nadam se da sam pomogao, javi sta si odlucio

    pozdrav

  7. #17
    Member
    Datum registracije
    15.01.2007
    Godina
    45
    Poruke
    49

    Podrazumevano

    Било би јако добро ако би поставили контакте смештаја у коме сте одсели пошто планирам да кренем пут Вал Гардене крајем фебруара.

  8. #18
    Super Member
    Datum registracije
    20.02.2009
    Godina
    56
    Poruke
    246

    Podrazumevano Val Gardena

    Bas sam se pitao da li cemo Jovicki i ja i ove godine sasvim slucajno kao predhodne dve ici na ista mesta . U Bad Gastein i Val Gardenu. Evo procitao sam da je on planirao Solden kod Branka, a ja sam se vec vratio sinoc iz Kitzbuhela. O Kitzbuhelu cu pisati kasnije , ali samo jedna recenica ovde . Odabran je jer nas je islo 15-oro ljudi (zena i dece) od toga 5 ne skijasa , pa smo zbog toga odabrali Kitzbuhel. Inace Solden je kao skijaliste bolje. Ali Branko i nije u Soldenu, tako da i uvece deca (16 i 17 godina) nemajmu gde , ili da ih vozimo kolima u Solden , jer Bus ne ide nocu
    U Val Gardeni smo bili smesteni u http://www.apperika.it/ . Apartman udaljen oko 300-400 metara od gondole i 150-200 od skibusa. Nama je sve to bilo daleko da pesacimo, jer je dosta, dosta uzbrdo i isli smo autom. Skibus nije dzabe , kao u Austriji, nego se placa 7 evra 7 dana, a parking je 4 evra dan
    Val gardena je VRh Vrhova. Definitivno najbolja od svega sto sam video i bio

  9. #19
    Member
    Datum registracije
    15.01.2007
    Godina
    45
    Poruke
    49

    Podrazumevano

    sas35bgd Хвала пуно на брзом одговору. Мало сам закаснио са резервацијом ове године и већ има проблема да нађем одговарајући смештај.

    Још једном, пуно хвала.

  10. #20
    traveller
    Datum registracije
    28.03.2008
    Godina
    47
    Poruke
    70

    Podrazumevano

    Sasa, veruj da sam se i ja pitao gde cete ove godine i da li ce se opet poklopiti da idemo na isto mesto Sledece godine cemo se dogovoriti pa idemo zajedno, lako cemo odluciti gde, ocigledno nas zanimaju ista mesta. Evo sam sad video da si bio u Kitz-u. I ja vec godinama imam Kitz.u planu ali tako se nekako uvek dvoumim..Napisi obavezno kako je bilo! Inace i ja smatram Val Gardenu za najlepse mesto gde sam bio! Onakav planinski scenario i sneg i sunce imaju samo Dolomiti! Sasa je bio u http://www.apperika.it/ a mi smo bili u vili Schmalzl. Kuca je od lokalnog arhitekte i napravljena je na steni, svaka prostorija ima prirodno svetlo cak i one u sredistu kuce i njihove kancelarije i ski room u podrumu jer je napravio neverovatan sistem tunela i krovnog osveljenja. Nas apartman je bio na juznoj strani, zaista prelep. Ipak je Sasa u pravu, malko je predaleko od lifta jer je ceo Ortisei uz brdo tako da sam svuda isao autom. Znam zasigurno da je app. Ester odlican, nalazi se u samom centru dole preko puta lifta i odmah uz Spar. Ja sam ga vec bio dogovorio prosle godine ali sam taj smestaj prepustio prijatelju. Iako je Schmalzl remek delo, ako budem opet isao tamo a mislim da hocu, def. cu ici u Ester. I na kraju Aco da znas da u VG app. moras uplatiti do 1 novembra ako hoces da biras. Sada vidi sta je ostalo, probaj ova 3, zasigurno ni sa jednim neces pogresiti ali rekoh ti, Ester je ubedljivo najbolja lokacija

    Pozdrav

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •