Strana 18 od 31 PrvaPrva ... 8161718192028 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 171 do 180 od 302

Tema: Popova Šapka - aktuelnosti

  1. #171
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    857

    Podrazumevano

    evo par slika ko ima F F**** Book... POPOVA SHAPKA (Ski
    zanimljivosti)



    skizan.gif

  2. #172
    Senior Member
    Datum registracije
    10.08.2006
    Godina
    38
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    Razmisljam se da idem u martu sa ski busom.Kako je inace stanje u martu sa snegom?
    Koliko su ti tereni van staza dobri,zajebani,dostupni?dajte info ko je bio...
    a mozda i pise ranije u temi,ali nisam video...

  3. #173
    Junior Member
    Datum registracije
    17.11.2012
    Godina
    39
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    Bila u martu i super je bilo, snega kol'ko hoces! Bas smo se naskijali! Sapka jos uvek nema snezne topove tako da skijanje zavisi od vremenskih uslova... Ali da ima dosta snega u martu ima, cak cini mi se vise nego oko Nove godine.

    Tereni za free ride odlicni!

  4. #174
    Member Igi avatar
    Datum registracije
    02.01.2010
    Poruke
    68

    Podrazumevano

    Kako se organizovati za eskimo freeride? Koji su im minimumi po broju ljudi? Zna li neko cijene okvirne? Ne bih da ih cimam mailom jer je put jos neizvjestan i po pitanju datuma i broja ljudi, ali bih volio neki info?

  5. #175
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    857

    Podrazumevano

    U jedno vozilo staje izmedju 8-10 ljudi i cena zavisi od kolicine voznji/dana. Tipa oko 300-350 evrica je da te popne gore tj toliko je potrebno za vozilo. Nznm koliko josh uzmiaju za vodice i da li to ide u paketu posto nam nije trebalo jer smo isli sa insiderom pa mozda je i cena bila manja...
    Sad mi drugar kazze da cene josh nisu formirane ali znace se na pocetku sezone...

  6. #176
    Senior Member
    Datum registracije
    29.11.2010
    Godina
    44
    Poruke
    133

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Grimani Pogledati poruku
    U jedno vozilo staje izmedju 8-10 ljudi i cena zavisi od kolicine voznji/dana. Tipa oko 300-350 evrica je da te popne gore tj toliko je potrebno za vozilo. Nznm koliko josh uzmiaju za vodice i da li to ide u paketu posto nam nije trebalo jer smo isli sa insiderom pa mozda je i cena bila manja...
    Sad mi drugar kazze da cene josh nisu formirane ali znace se na pocetku sezone...
    NIsam siguran da sam dobro razumeo 300-350 evrica za 1 ride,1 dan? Ili mozda mislis da su to troskovi po vozilu?
    Ski bus u sretenskom produzenom vikendu nudi ceo dan akcije sa Eskimovim cat-om, mada ne pise cena, vec da zavisi od broja zainteresovanih. Ja sam zainteresovan definitivno za tu akciju, ako je u pitanju neki razuman novac. Bilo bi lepo da nam Grimani pojasni. Tnx
    Da, na Ski bus-u pise da u vozilo staje do 20 ljudi, to se takodje ne uklapa.

  7. #177
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    857

    Podrazumevano

    imaju dva vozila pa otud tih 20 ljudi. Da cena je bila oko 300 na 10 ljudi da nas jednom izvuku.

  8. #178
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    i za te pare koliko otprilike km OFF-a ima da se spustas i koliko dugo otprilike po jednom izvlacenju?

    poz

  9. #179
    Senior Member
    Datum registracije
    29.11.2010
    Godina
    44
    Poruke
    133

    Podrazumevano

    To znaci oko 30e za jednu voznju. Dosta je to skupo. Vredi li? Ja bi se isprsio recimo 100, ali za celodnevnu akciju.
    Treba videti sa ski busom sta tu moze da se izvuce ako se napravi grupa, a mozda je i jeftinija varijanta u spravi kapaciteta 20 ljudi..

  10. #180
    Junior Member
    Datum registracije
    17.11.2012
    Godina
    39
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    Ja ipak mislim da je to cena za celodnevnu voznju...najbolje pozvati skibus i pitati.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •