Strana 11 od 31 PrvaPrva ... 91011121321 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 101 do 110 od 302

Tema: Popova Šapka - aktuelnosti

  1. #101
    Member
    Datum registracije
    15.11.2009
    Godina
    43
    Poruke
    72

    Podrazumevano

    18.12.2010
    -radile su samo 2 zice (teteks i aerodrom)= guzva BRE,ali i pusta zelja da se spustimo.
    -Staze katastrofa,neutabane i sa kamenja,
    -vreme -jako vetar i snezne padavine,
    -struja -`sad me ima sad me nema`,zastoj
    -bilo je besplatno,bez
    -pustili smo 4-5 puta i onda -rakijada u planinarski dom konak ))

  2. #102
    Member
    Datum registracije
    02.01.2010
    Skije / Bord
    Glava/Head...
    Poruke
    79

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od flopo Pogledati poruku
    18.12.2010
    -radile su samo 2 zice (teteks i aerodrom)= guzva BRE,ali i pusta zelja da se spustimo.
    -Staze katastrofa,neutabane i sa kamenja,
    -vreme -jako vetar i snezne padavine,
    -struja -`sad me ima sad me nema`,zastoj
    -bilo je besplatno,bez
    -pustili smo 4-5 puta i onda -rakijada u planinarski dom konak ))
    Bili i mi tamo stvarno bruka, jeste da nije bilo mnogo snega i te price da su nesto radili ja licno nista nisam video bolje od prosle sezone taj potok dole je jos tu kamenja isto toliko, a za guzvu i da je radila samo jedna zica ,posto se druga pokvrila a ljudi su cekali u redovima po 30-40-minuta stvarno ne znam sta da kazem...

  3. #103
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Bio danas na Sar Planinu.
    Posao u pravcu ceripasine, vratio se iz pravca G.
    Vidim da se ljudi trude da skijaju, cak i preko zemlje, smreke ili svugde gde nadzu snega.
    No, centar radi i zaradzuje od prodaja karata, valjda, e sad kolko to vredi....
    Ja cu ipak cekati bolji sneg, nemam skije za bacanje.
    Slike nemam, ali sve je Jessieblueyu uslikao i fotografijama i recima.

  4. #104
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Kao prvo Jessieblueyu, batali idiote, uvek ce biti takih, ali na srecu uvek ce biti i ovakih kao nas -,
    No, bio danas najzad na skije i gde no na Sapku, najblize i najruznije, ups pardon, nesto sam pogresio, no ispravicu se.
    Utisak, nista novo, a nisam skijao na Sapku ima pa skoro dve godine. Cak i onaj staro novi tanjir sto su premestili na "G" nije radio, a ljudi kolko oces, ili ko sto rece coek kolona vozila od 6km. A mislim da ove sezone nije ni radio (tako gledano dali su i proverili dali radi). Mora da gazda ELEM (preduzece koe proizvodi struju) malo stedi na struju.
    Ali izgleda stedi i na gorivo. Nejse, juce sam pricao sa prijateljem koi je bio gore, kako staze, a on dobro tako-tako, i slozismo se da ce bar u oci vikenda proci ratrakom da poravnju bar malo. Sipak. Danas su na kraj dana hupseri na pojedine delove svih staza bili i preko 50cm.
    Zicara ceripasina radila ali sam ja koristio deo samo do medzustanice, ali i tu je staza bila povuci potegni.
    No, da ne budem bas tako cinican, mozda i namerno ratraci nisu izasli, jer je mozda postojala opasnost da i to sto valja uniste jer snega stvarno na kriticnim mestima nije bilo dovoljno. Kako i da je danas nemaju tu brigu, ta kriticna mesta su sama zemlja i kamen i naravno rastinje, jer se sneg otopio. Kome to ne smeta nemu je svejedno, posebno ako su skije iz onog sto na Sapku zovu rental.
    E sad da ja opet ne budem ono sto prema nekima koi salju pp-a budem, da kazem i neku dobru rec. Obezbedzenje na zice funkcionira i ima reda na sve zice, sto znaci da svi placaju karte i nema ulazak preko reda guzvalja i slicne gluposti. I "g" je radio do skoro 16.00 sto me je prijatno iznenadilo.
    O farmericama i suknjicama necu nista ni recima ni slikom da ne ugrozimo crnogorska skijalista.
    Sve u svemu ja i cerka svo imali lep suncan dan na snegu i do 11.30 dobro skijanje, a i uspeli smo da sacuvamo skije (male ograbotine ne racunam), ali dok ponovo ne zahladi i ne padne novi sneg toliko od skijanja.

  5. #105
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Par fotki
    slikano sa sredine staze ceripasina i to prema naselju (dnu staze) i prema vrhu, i sa isto mesta pogled prema jug, sevo ski lift aerodrom i desno vrh lifta G
    Priložene slike Priložene slike

  6. #106
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Vec oko 13.00 G je izgledao ovako-sl1
    a na kraju dana uz jak vetar ali ipak ne tako strasno
    Priložene slike Priložene slike

  7. #107
    SARASKI
    Guest

    Podrazumevano

    Ne mi e jasno Trendo kako tolku loso mislenje imas za Popova Sapka i pak doagjas na Sapka na skijanje. Te molim i ti i Jessieblueyu objasnite kogaj na Popova Sapka nemalo struja i poradi toa ne rabotele zicarite. Kazite den datum kogaj se slucilo toa.
    E sega zosto mnogu znaete koja za sto stedi ce vi objasnim zosto ne se gazat stazite. Edinstvena pricina e toa sto nema dovolno kolicina na sneg i ratrakot koj samiot tezi 9 tona koga ce vleze na postrmnite stazi kako teteks Ge Mal Jelak Ceripasina vadi zemja i ja mesa so sneg i toa e mnogu loso i poradi toa ne se gazat stazite.
    Zosto ne kazete deka site zicari rabotat zosto ne kazete deka Ceripasina raboti sekoj den bezrazlika kolkav e mal brojot na skijaci. Zosto ne kazete deka makedonija e najposeten ski centar vo Makedonija.
    Pozdrav

    We have snow Popova Sapka

    www.saraski.com.mk

  8. #108
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od SARASKI Pogledati poruku
    Ne mi e jasno Trendo kako tolku loso mislenje imas za Popova Sapka i pak doagjas na Sapka na skijanje.
    kratko na mak(imam razbiranje deka ne go razbiras srpsikot dobro bar ne kako jas), operiran od lokalpatriotizam
    no ipak je ovo srpsi sajt pa bi bilo dobro da i ostali koi su domacini razumeju, pa odgovor:
    procitaj moj post ponovo i ako nisi razumeo
    ti procitaj ga ponovo i ako opet nisi razumeo
    opet ga procitaj, i ako i tada nisi razumeo ...

  9. #109
    Junior Member
    Datum registracije
    19.01.2009
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Fischer AMC 76
    Poruke
    6

    Podrazumevano

    Pa to ti je brate makedonska stvar rado bi primali pohvale a za kritike necu da cuju.
    Guzva gore je prava nocna mora, ako malo zakasnis nadrljao si na veliko. Kolona vozila ima skoro do Tetovo pa zato ces morati na nogama neki 30min. Guzvi na zicama ista ko na granicama. Ostalo i nije tako lose al moze biti puno bolje.
    Kritike su uvek dobrodosli pa nemojte biti toliko samopouzdani nego pogledajte sta posetiteli kazu i ispravite to.
    Pozz

  10. #110
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Svi postovi od Jessieblueyu su izbrisani bar u ovom Theardu kao sto vidim.
    Pitanje za administratora, dali je Jessieblueyu samovoljno zatrazio da se izbrisu njegovi postovi ili su izbrisani iz drugih razloga.
    U svakom slucaju gospodine administrator duzan si odgovor u oba slucaja, jer onda ovo nece biti slobodan forum vec nasilnicki
    Unapred hvala

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •