Strana 24 od 31 PrvaPrva ... 142223242526 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 231 do 240 od 302

Tema: Popova Šapka - aktuelnosti

  1. #231
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Palo nesto u nedela ali koliko...
    Moglo je da se skija i pre nedelje ali zavisi sta ocekujes od skijanja.
    Do nedelje dvosed sini vrv (ceripasina) nije radio zbog velikog nedostatka snega u srednjem delu, ne znam dali je u nedelju palo dovoljno. Dosta magle se vidi na kameri ovih dana. Link od kamere imas ovde negde na theardu.

  2. #232
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Imas ovde pod tv kanali pa pri dnu mada mislim da ako nisi u MK da prijavljuje neki error, ali probaj:

    http://web.maxtv.mk/index.html

    Ovo ti je druga web kamera:

    http://skimacedonia.mk/web-kameri/

    Vremenski uslovi:

    http://skimacedonia.mk/weather-conditions/

    Ali najvise informacija ces da nadjes na FB stranici postavljenog linka skimacedonia.mk :

    https://www.facebook.com/SkiMacedonia

  3. #233
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Bane dobro da si me potsetio

    web.maxtv.mk radi samo na ip adrese u mk

  4. #234
    Junior Member
    Datum registracije
    16.12.2013
    Poruke
    8

    Podrazumevano

    Hvala na odgovorima. Live stream radi samo iz makedonije. Inace cuo sam se sa drugom iz Skopja kaze da ima dosta snega i da se ocekuje dobro vreme sutra.
    Ako neko hoce da idemo sutra iz vranja nek se javi. Mi smo dvojica.

  5. #235
    Super Member
    Datum registracije
    10.11.2009
    Lokacija
    Grdelica
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    SAPKA OVOG JUTRA 09.03.2014... PERFEKCIJAAAAAAAAAAAA

  6. #236
    Ski legenda dedinac avatar
    Datum registracije
    12.02.2012
    Lokacija
    Vranje
    Godina
    50
    Poruke
    294

    Podrazumevano

    Otislo pola Vranja na Sapku.Cekamo raport.

  7. #237
    Super Member
    Datum registracije
    10.11.2009
    Lokacija
    Grdelica
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    VRANJANCI OSVAJAJU SAPKU...HAHAHAH.... bar da okace neku slikicu.....

  8. #238
    Junior Member
    Datum registracije
    16.12.2013
    Poruke
    8

    Podrazumevano Šara

    Moj matori je tamo sluzio deo vojnog roka '86. pa sam zbog njegovih prica morao da odem. Od Vranja oko 170km od toga 150km auto puta.
    Nedelja 9.3., sunce, mnogo prirodnog snega i ne tako mnogo ljudi-idealno za mene, ne i za turizam na Sari.
    Radila je polovina staza, po meni ne bas idealna kombinacija-previse plavih i samo jedna crvena(mislim da se zove aerodrom) i crna Ceripasina.Staze su solidno sredjene, dvosedi su spori, ski liftovi su ok. Da se ja pitam crvena Ceripasina ili kako se vec zove bi morala da radi.I ako je nisam vozio rekao bi da je to najbolja staza. O crnoj ne bi trosio mnogo reci- RESPECT. Vozili smo je jednom ali je bila neutabana, tako da je bila borba za goli zivot nanize . Inace okolo ima jos dosta terena idealnih za "off piste"(naravno "crnih"), a oni koji to vole mogu ratrakom do tih vrhova za kesh naravno.
    Generlno planina me je odusevila, 2500m nadmorske visine je ozbilja prica rodjaci. Ljudi koji rade na stazama su ljubazni i usluzni, cene u restoranima skroz korektne, kao i osoblje.
    Po meni kad bi radila crvena i plava staza pored dvoseda ispod Teteksa, aerodrom(valjda se tako zove ova crvena sto je sad radila) i crna i crvena Ceripasina, to bi vredelo svaku paru.
    Nazalost mislim da menadzment skijalista ne ume da iskoristi ni potencijalne kapacitete na najbolji nacin. Na pr. staze su neobelezene, nema zastitnih mreza i ograda, ne cuvaju sneg (pored staza na gomili), za dane kada nema padavina, a potrebno je da se doda malo snega. Nemaju reklamu na jugu Srbije, niti dogovor sa nekim agencijama. A realno nama je Sapka najbolja opcija. Sa malo para i truda moze biti mnogo bolje.
    O mogucnostima i potencijalima ove planine samo pustite masti na volju-mislim da je sve moguce. No mi smo na Balkanu.........
    Preporucujem svakom da poseti Popovu Sapku makar na 1-3 dana. I pored malih nedostataka, planina i tamosnji ljudi ce vas oduseviti. Siguran sam da je i leti prelepo.
    Ja cu se sigurno vracati!!

  9. #239
    Junior Member
    Datum registracije
    16.12.2013
    Poruke
    8

    Podrazumevano Slike sa Popove Sapke

    Zimska idila.
    Priložene slike Priložene slike

  10. #240
    Super Member
    Datum registracije
    10.11.2009
    Lokacija
    Grdelica
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    EKSTRA SLIKE....vreme vam je bilo super kolko vidim.... a ne sumnjam i da je skijanje bilo full... pozdrav za VRANJE

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •