Strana 3 od 31 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 302

Tema: Popova Šapka - aktuelnosti

  1. #21
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Zaboravih da pitam: kakva je trenutna situacija na Sapki? Jel ima snega, rade zice, uredjuju staze...? Da li uopste moze da se skija? Da li ima neko neku informaciju?

  2. #22
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ibane Pogledati poruku
    Zaboravih da pitam: kakva je trenutna situacija na Sapki? Jel ima snega, rade zice, uredjuju staze...? Da li uopste moze da se skija? Da li ima neko neku informaciju?
    Hotel Popova Sapka 38944361108 (kod velikog parking, gde se renta oprema)
    Hotel Teteks 38944361065 (kod staze Teteks naravno)
    direkcija ELEM-a 38944336027 (oni gazduju sa ski centrom)

  3. #23
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    @admin prva slika od ibane ti kaze ono sto sam ti pisao na mail
    Na slici 4 i 6 zicara koja prolazi uz samu karpu to je zicara "ceripasina", ona druga ne radi, a na iste te slike moze se videti sta je ratrak tabao, odnosno to je bila staza za kup.

  4. #24
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Uh to je bio moj 101 post

  5. #25
    Ski Magare Milos011 avatar
    Datum registracije
    05.01.2007
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    45
    Poruke
    492

    Podrazumevano

    Evo gledam mapu i staze na Sapki i nesto se secam.... isto je ovako bilo kad sam zadnji put skijao tamo, negde u januaru 1991. Od tada vidim dve "nove" zicare - dvosed pored Тeteksa i zica pored Ceripasine (ali vidim da ne rade).

    Te daleke 1991. sve zice su radile i secam se da sam, doduse kao klinac, lepo skijao. A bio sam u hotelu Slavija (na samoj ceripasinoj), sto bi se reklo ski in i ski out. A i secam se da smo jos u to vreme imali sitne zajebancije usput kada neko vidi BG table, pa me zanima kako bi to sad bilo...

    Drago mi je da vidim da se opet pise o Sapki, ali bojim se da zbog nekih stvari koje nemaju ama bas nikakve veze sa skijanjem taj centar nece doziveti preporod kakav zasluzuje.

  6. #26
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Milos011 Pogledati poruku
    Drago mi je da vidim da se opet pise o Sapki, ali bojim se da zbog nekih stvari koje nemaju ama bas nikakve veze sa skijanjem taj centar nece doziveti preporod kakav zasluzuje.
    Nalo vise optimizma Milose.
    Tacno da je od '01 pa par godina posle toga bilo problema, ali ja sam stalno tamo (dobro ne BG registracija) i tvrdim da je to pravo mesto za skijanje u Mak. mada Mavrovo drzi primat zadnjih 8 godina, ne zato sto ima vise staza ili ima manje onih problema nego su brate bolje organizovani, bolje sredzeni i mnogo sta drugo a i tamo ima onih koi bi mozda pravili onih problema, sto ukazuje na to da to nije presudno.
    No kao sto rekoh optimaizam a evo i Ilija najavljuje prilicno novih radova i investicija na Sapci
    http://www.skijanje.rs/Index/utisci/...makedonija.htm
    pa nadamo se da nakon nekoliko najava o prodaji privatnom investitoru, koi se nisu ostvarili, da ce se nesto i stvarno ostvariti za bolu organizaciju pa bice i bolje skijanje.
    Inace od ove sesone na zicarama i stazama deluje obezbedzenje koje se stara da nema nikakvih problema.

  7. #27
    ^ ^ ^ stanislaw avatar
    Datum registracije
    23.08.2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Burton Custom flying V 156
    Godina
    46
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    a sa ns tablama ?? razmisljamo da idemo na popovu sapku (eskimo freride) u martu 2010, jer smo ove godine zakasnili... bio sam vise puta po skopju sa ns tablama i ok je, sto je i normalo i mislim da ne bi bilo vecih problema i do popove sapke da se zaputim, ali da pitam za iskustva sada kada je tema aktuelna ?!

  8. #28
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stanislaw Pogledati poruku
    a sa ns tablama ?? razmisljamo da idemo na popovu sapku (eskimo freride) u martu 2010, jer smo ove godine zakasnili... bio sam vise puta po skopju sa ns tablama i ok je, sto je i normalo i mislim da ne bi bilo vecih problema i do popove sapke da se zaputim, ali da pitam za iskustva sada kada je tema aktuelna ?!
    Ma slobodno brat, kada oces i koliko oces,
    a ako koim slucajem mislis da ce ti biti potreban bodyguard slobodno javi se, nagodicemo se

  9. #29
    Administrator admin avatar
    Datum registracije
    14.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    63
    Poruke
    1.045

    Podrazumevano

    Javio mi se Ilija Zakoski sa informacijom:

    Poceo da radi web saj od skijackog centra Popova Sapka
    www.popova-sapka.mk

  10. #30
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Izgleda da su se ovi ozbiljno uvatili za lopatu (da ne kazem posao).
    Web sajt je dobra najava, mada u danasnji informaticki svet web sajt ne bi trebalo da bude novost, no za svaku pohvalu.
    Sada znamo gde da se javimo da dobijemo info iz prve ruke.
    Racunam da ce se sajt nadogradzivati sa vise sodrzina, posebno rubriku zalbe i poplake.
    Za pohvale nece biti potrebno, jer ce posecenost ski centra (i prodaja karata) dati odgovor oko pohvale.
    Nadam se da Ilija ovo cita, jer je ovo pozitivna kritika

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •