Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 14 od 14

Tema: Video zapis sa Stare planine, 1. mart 2009. godine

  1. #11
    Junior Member
    Datum registracije
    31.03.2006
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Europe
    Godina
    47
    Poruke
    18

    Podrazumevano

    Hvala drugari. Ja sam mislio da ce klip proci nezapazeno, a ono za 3 dana 300 posetilaca. Nisam se ja nikad bavio video montazom, nego mi dosadili tekstualni komentari i fotke pa kazem hajde da iskoristim Windows Movie Maker:-). Nisam ja bas neki skijas (sa tedencijom popravljanja svake zime:-), ali zato obozavam planinu, sneg, zimu. Pokusavam uvek zbog drugih da saopstim sto vise (mozda malo i davim u klipovima:-), ali znam po sebi da se uvek pitam kako to negde tamo izgleda. Cim bude sledece skijanje, eto mene opet sa nekim video klipom iz nekog drugog ski centra:-). P.S. Imam jos dosta slika i snimaka iz/sa Madone di Kampiljo, Bjelasnice, Jahorine, Durmitora, Divcibara, Kopa, Visokih Tatri (Zakopane, Poljska, Tatranska Lomnica, Slovacka), pa razmisljam da napravim opet neki mali film da bi ljudi videli kako to tamo izgleda. To je bilo u zadnje 2-3 godine pa razmisljam da li je ok da se vracam "u istoriju":-). Kako god javicu ja preko Zokija (admina) da li sam sta uradio. Pozdrav svima.

  2. #12
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Ma ekstra je sve druzee, samo pravi i kaci! Svaka cast!

  3. #13
    Ski legenda Flexon avatar
    Datum registracije
    16.05.2006
    Skije / Bord
    Elan M999 x 2 + LP XXL
    Godina
    47
    Poruke
    1.496

    Podrazumevano

    tu ima potencijala za turno skijanje do bola

  4. #14
    milos82
    Guest

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Flexon Pogledati poruku
    tu ima potencijala za turno skijanje do bola
    Mislis ovako nesto ?

    U pitanju su moji prijatelji, slike su iz 2007-e godine. Kad se vec pominje turno skijanje, pa rekoh da podelim sa vama.

    ps: svima lep pozdrav, vec duze vreme pratim ovaj forum, pa rekoh da se i ja najzad "ulogujem". Inace sam iz Ljubljane, skijam od 3-godine (eh kad rastes uz podarim-dobim i bojana krizaja, nije tezko).. a za staru planinu me vezu, pa recimo da neke "rodbinske" veze iz tog kraja (iako uz sav licni optimizam, svaki put budem razocaran desavanjima dole, ali o tome neki drugi put)

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •